Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lohan: "Nie byłam przesłuchiwana na żonę Cruise'a!"

90
Podziel się

Szkoda tylko, że nikt tak nie twierdzi... Próbuje zwrócić na siebie uwagę?

Lohan: "Nie byłam przesłuchiwana na żonę Cruise'a!"
bDeHIngB

Od czasu rozstania Katie Holmes i Toma Cruise'a nie ma tygodnia, żeby do mediów nie dostały się jakieś nowe informacje dotyczące praktyk scjentologicznej sekty, dotyczących „castingów” na kolejną żonę aktora czy prania mózgów jego dzieci. W Vanity Fair ukazał się obszerny materiał dotyczący słynnych już przesłuchań, mających na celu wyłonić idealne kandydatki dla najważniejszego członka "kościoła". Zobacz: Scjentolodzy przesłuchali ponad 20 kobiet!

Jak już pisaliśmy, wśród wymagań Cruise'a znajdują się preferencje dotyczące zawodu wykonywanego przez potencjalną kandydatkę - ma być aktorką. Wiadomo, że przetestowano przynajmniej 20 kobiet. I tutaj do akcji wkracza Lindsay Lohan, która twierdzi, że... nie wzięła udziału w żadnym z castingów. Problem polega jednak na tym, że zaprzecza czemuś, co nie pojawiło się nawet w spekulacjach tabloidów.

Chciałabym tylko, żeby wszyscy i Tom Cruise wiedzieli, że nie miałam i nie mam nic wspólnego z historią przedstawioną przez Vanity Fair - napisała Lohan na Twitterze.

bDeHIngD

Być może zapomniana i nadal próbująca odbudować swoją karierę Lindsay bardzo chciałaby być częścią tak bardzo interesującej media historii. Wyszło jednak nieco komicznie... Zwłaszcza że w 2004 roku ledwo skończyła 18 lat i, chociaż w przypadku scjentologów nic nie powinno zaskakiwać, trudno spodziewać się, że ktoś mógłby chcieć swatać ją z 42-letnim wówczas Cruisem.

bDeHIngJ
bDeHInhe
KOMENTARZE
(90)
gość
8 lat temu
Wygląda jak podstarzałą gwiazda porno. To jest przestroga dla nastolatków, żeby trzymały się jak najdalej od narkotyków.
gość
8 lat temu
no tak bo teraz to by jej nikt kijem nie tknął xD
gość
8 lat temu
Tom jest psycholem, Lohan narkomanką i alkoholiczką - w sumie ładna para by była.
bDeHInhf
gość
8 lat temu
fascynujące...
gość
8 lat temu
Załosna historia zaiste. A tak mnie ciekawi...
Najnowsze komentarze (90)
gość
8 lat temu
DOBRY FOTOGRAF, ZIELONA GÓRA. ŚLUBY, DZIECI, CIĄŻA, SESJE, PORTFOLIO. PROFESJONALNA FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA. WWW.NASNIEDOGONIAT.COM
gość
8 lat temu
kruz bez retuszu wygląda jak dziadek zmarszczki jego są okropne mój 50 letni mąż ma ich mniej i oczywiście wygląda młodziej
gość
8 lat temu
Fajny klip,,Jaskółeczka'' http://www.youtube.com/watch?v=aJ1b9VzAzAs&feature=channel&list=UL
gość
8 lat temu
co ona z soba zrobi jak ona wyglada napapowana botoksem
Maxmara
8 lat temu
dajcie żyć lohan, spójrzcie na swoje patszywe ryje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
mara
8 lat temu
dajcie żyć lohan popatrzcie na swoje ryje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
osz ty ble fu...
8 lat temu
ale się ś****a spasła o.O
gość
8 lat temu
ha ha..o boże..jak ona umie sie wkrecic w rozmowe......
bDeHIngX
gość
8 lat temu
http://ww w.youtube.com/watch?v=KpQVPppAwD4
gość
8 lat temu
www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś!
gość
8 lat temu
to nie Lohan osły na zdjęciu
gość
8 lat temu
Na tym zdjęciu jest Debbie Harry, która ma 66 lat, a nie Lindsay Lohan, Pudel zamieszcza głupoty
gość
8 lat temu
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego PUDEL sam siebie ośmiesza? W marcu w artukule http://www.pudelek.pl/artykul/38758/pomylono_lindsay_lohan_z_66latka_podobne/ pisaliście, że na zdjęciu to nie Lindsay Lohan tylko Debbie Harry, a teraz zamieszczacie znów zdjęcie Debbie Harry jako Lindsay Lohan. Żenujące..Pudel..Żenujące..
gość
8 lat temu
a po liceum to jak się takie kurewki nazywają? celebrytki? :)
...
Następna strona
bDeHInhz