Trwa ładowanie...
Przejdź na

Boruc wraca do kadry?

156
Podziel się

Tytoń jest w słabej formie. To jego szansa?

Boruc wraca do kadry?
bDIrPNuJ

Póki pozostawał bez kontraktu klubowego, nie miał szans na powołanie do kadry narodowej. Obecny trener reprezetacji bierze bowiem pod uwagę wyłącznie zawodników, grających na co dzień w klubach.

Ale Artur Boruc, pozostający od kilku miesięcy bez pracy, w sobotę podpisał umowę z angielskim Southampton. Mało tego - podobno przy obecnym składzie drużyny ma wreszcie szanse na regularne występy.

Dam z siebie wszystko! - zapowiada piłkarz. Postaram się szybko wywalczyć sobie miejsce w bramce. Lubię wyzwania.

bDIrPNuL

W międzyczasie zmieniła się sytuacja w polskiej kadrze. Wojciech Szczęsny doznał kontuzji i może stracić miejsce w podstawowym składzie Arsenalu Londyn. Jeśli więc Waldemar Fornalik będzie nadal trzymał się swojej zasady, powinien wówczas zastąpić Szczęsnego kimś z kontraktem klubowym. W tym Boruc upatruje swoją szansę, zwłaszcza, że Przemysław Tytoń jest obecnie w słabej formie, podobnie jak zatrudniający go klub PSV Eindhoven, a Łukasz Fabiański i Grzegorz Sandomierski nie załapali się w swoich klubach nawet na ławkę rezerwowych.

Liczycie na jego powrót?

bDIrPNuR
bDIrPNuS
bDIrPNvm
KOMENTARZE
(156)
gość
8 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia.......
gość
8 lat temu
król Artur !
pati18
8 lat temu
nie wiem czy to dobry pomys napewno wpusci piłke do bramki tyton jest lepszy
bDIrPNvn
Wierny Kibic ...
8 lat temu
Wróc Artur , Wróc !!! DASZ RADE !!! ANGLIA JEST DO ZATRZYMANIA
gość
8 lat temu
SZCZĘSNY jest najlepszy..
gość
8 lat temu
Ja wolałabym żeby nie wracał(czy wam chodzi tylko o wygląd)?
gość
8 lat temu
tak tak musi graac i pokazac klase :)) Będzie moim idolem w reprezentacji ;*****
gość
8 lat temu
I dobrze, że wraca. Przez fochy byłego selekcjonera nie miał szansy się wykazać. Artur powodzenia i pokaż to co na Euro2008 może znów "WIELCY FANI" powrócą.
gość
8 lat temu
Zostawił czy nie zostawił. Wybitny bramkarz, na pewno obecnie najlepszy w Polsce. A obok Młynarczyka, najlepszy w historii Polski.
gość
8 lat temu
A Polmos już liczy zyski
gość
8 lat temu
skubany jest przystojny co tu duzo gadac : )))))
Mona
8 lat temu
tak :)
gość
8 lat temu
Mam nadzieję że Fornalik go powoła , bo tak na prawdę to nasza kadra bez niego w bramce to żenada a nie kadra
bDIrPNvf
gość
8 lat temu
Borubar!!!
...
Następna strona
bDIrPNvH