Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hołownia broni księdza: "LEPKIE SKOJARZENIA niszczą dzieciństwo!"

1548
Podziel się

Lizanie nóg księdza przez dziewczynki jest w porządku?

Hołownia broni księdza: "LEPKIE SKOJARZENIA niszczą dzieciństwo!"
bDKmiztx

Były student seminarium duchownego, Szymon Hołownia, postanowił stanąć w obronie kontrowersyjnego księdza z salezjańskiego gimnazjum. Twierdzi, że ksiądz Kozyra jest niesprawiedliwie krytykowany w mediach. Wydaje się, że jego głównym błędem było ,zdaniem Szymona to, że opublikował zdjęcia ze swoich zabaw w sieci:

Prokuratorzy, kuratorzy, ministrowie, wszyscy ganiają teraz wokół lubińskiej sprawy jak kot z pęcherzem, cali drżą, wiedząc, że dziś w kraju poluje się na urzędników nie dość szybko "ogarniających" oburzające społeczeństwo "kejsy" - pisze Hołownia we Wprost. To śmieszne, gdy poważni dziennikarze urządzają wokół kolan księdza wielkie debaty, przejęci, jakby zdobywali właśnie (bez tlenu) szczyty śledczego dziennikarstwa. Przy okazji zanieczyszczają jednak - co dużo gorsze - swoimi lepkimi skojarzeniami połacie dziecięcej wyobraźni.

Czy ludzie powinni więc milczeć i udawać, że nie widzieli tych zdjęć?

bDKmiztz

Szymon przekonuje, że klęczącym dziewczynkom "przez myśl bowiem prawdopodobnie nie przeszło", że ich "zabawę" ktoś może wziąć za molestowanie seksualne. To dlatego jego zdaniem to nie każący im przed sobą kląkać ksiądz, ale "telewizyjni moraliści" zniszczyli ich dzieciństwo. Nazywa to ostro "dywanowym bombardowaniem młodzieży syfem" i ma za złe mediom, że mówią przy tej okazji o skandalach seksualnych w kościele katolickim. Przekonuje, że zabawy z księdzem były tylko niewinnym "otrzęsinowym szaleństwem":

Rozgrzani malowniczym tematem koledzy dziennikarze dywanowo zbombardowali młodzież całym syfem świata dorosłych. Kilka tygodni temu dzieciaki miały przecież w pamięci po prostu otrzęsinowe szaleństwo, my teraz "ubogaciliśmy" ich dusze nie tylko o historię skandali seksualnych w Kościele katolickim, ale przede wszystkim wszczepiliśmy gen nieufności, który każe im się odtąd zastanawiać, czy każdy człowiek, który się do nich po prostu uśmiecha, nie chce ich przypadkiem niecnie wykorzystać.

Zgadzacie się, że ksiądz Kozyra dobrze wykorzystał ufność swoich uczniów?

bDKmiztF
bDKmiztG
bDKmizua
KOMENTARZE
(1548)
Bodzik
9 miesięcy temu
Zabawa ,zabawą ale to nie jest Ladne,dla mnie upakarzające ,lizanie kolan i to juz nawet nie chodzi o tego ksiedza,ktory taką zabawę wymyślił, to jest po prostu ochydne.A p.Hołownia,no cóz,lepiej mógł sie nie wypowiadać w tej kwesti,stracil w moich oczach bardzo............
Joker
9 miesięcy temu
Panie Hołownia własnie stracił Pan nasze poparcie.
jasna
9 miesięcy temu
po hołowni...mam nadzieję
bDKmizub
jasna
9 miesięcy temu
hołownia precz! coś mnie intuicja ostrzegała przed jego gładką gadką
Demon73
9 miesięcy temu
Szymon Nie Moge Uwierzyc ze Ty to mowisz! ! To Sie Nie Dzieje!Powiedz ze to Nie Ty To Powiedziales!!
Hanka52
9 miesięcy temu
Według mnie te zdjęcia świadczą o seksualnych fantazjach tego księdza, i fakt, że p. Hołownia go broni - mizernie zresztą, nie przysporzy Hołowni głosów poparcia!
nie
9 miesięcy temu
o,fuj..co za obrzydliwość
Monia
9 miesięcy temu
Do wymiotow mnie bierze co on robi z tymi dziećmi nawet nie da się na to patrzec
Ojciec
9 miesięcy temu
Gdzie są ojcowie tych dzieci? połamać mu te kolanka to by więcej nie wystawiał do lizania.
Jaś
9 miesięcy temu
Czy jemu też wali w dekel
Obserwator
9 miesięcy temu
Chyba raczej na niego nie zagłosuje.....Te zdjęcia są wystarczająco wymowne...
Lisa
9 miesięcy temu
Ten artykuł to ściek bzdur i oszczerstw - Holownia z tym niema nic wspólnego, niszczycie go przed wyborami a to jedyny uczciwy kandydat na prezydenta🤦‍♀️
Alek
9 miesięcy temu
W koncu nikt nie może narzucać nam wyobrażenia świata oglądanego przez ciemne okulary. Czlowiek gdy klęska przed drugim człowiekiem zawsze jest odbierany z godności. Nie lubię manipulantow, kłamców, więc po co tacy chcą nas zmieniać. Czlowiek który chce pełnić tak ważne urzędy, nie ma prawa sprzedawać innych ludzi poprzez usiłowanie zmiany ich mentalności.
bDKmiztT
Wstrząsające
9 miesięcy temu
Panie i Panowie, oto przed wami opinia kandydata na prezydenta RP 2020!
...
Następna strona
bDKmizuv