Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

"GDYBYM PRZYTULIŁA MAGIKA, pisałby ze mną piosenki jak Liber"

1186
Podziel się:

Córka multimilionera o ciężkim życiu artystów i "samotności w tłumie wielbicieli"... Polecamy.

"GDYBYM PRZYTULIŁA MAGIKA, pisałby ze mną piosenki jak Liber"

Sukces kasowy filmu Jesteś Bogiem zainspirował wiele gwiazd i celebrytów do prób popłynięcia na tej fali i zdobycia sympatii fanów Paktofoniki. Na premierze filmu pojawiły się tłumy pozujących do zdjęć celebrytek, Doda w ekspresowym tempie rozpoczęła zdjęcia do nagranego dawno temu kawałka z Fokusem, a Natalia Lesz... napisała felieton o filmie, Magiku i trudnym życiu artysty. O którym sama coś wie.

Zapytacie, kim jest Natalia Lesz? To córka milionera Aleksandra Lesza, człowieka z listy najbogatszych Polaków. Wprost podliczył kiedyś jego fortunę na ponad 100 milionów złotych. W młodości mieszkała w apartamencie w Nowym Jorku, gdzie marzyła o zostaniu gwiazdą. Te marzenia pozostały jej do dziś. Kilka lat temu była promowana przez Kubę Wojewódzkiego, zapraszał ją do swojego show, pojawili się nawet razem na kilku imprezach.

Dziś Natalia opublikowała felieton na temat sukcesu filmu Jesteś Bogiem, zatytułowaną: "Jesteś Bogiem" - film o samotności w tłumie wielbicieli. Pisze w nim, że żałuje, że nie poznała Magika, bo w czasie, gdy odnosił sukcesy, "mieszkała i kochała" w Stanach. Gdyby ułożyło się inaczej... być może byli parą jak Liber i Sylwia Grzeszczak:

Zawsze miałam słabość do zagubionych chłopców - pisze Lesz na swoim blogu w "Na temat". Do niepokornych osobowości. Może dlatego, zanim nawet obejrzałam film "Jesteś Bogiem", wciąż miałam idealistyczną wizję, że gdybym mocno przytuliła Magika, dzisiaj pisalibyśmy piosenki, niczym Liber i Grzeszczak. Stało się inaczej, bo w tym czasie, mieszkałam, studiowałam, kochałam i próbowałam stawiać pierwsze kroki zawodowe w Stanach. Zapomniałam też, że przytulało go wiele dziewczyn.

Ciekawe, co przeczytaniu takiego tekstu powie żona Magika... Natalia wyznaje też, że jako artystka przeżywa podobne problemy co on:

Jest to film o wielkiej samotności artysty w świetle kamer i przy krzykach zachwytu publiczności. To film pokazujący swoistą schizofrenię pomiędzy byciem uwielbianą (i nienawidzoną) gwiazdą, a prozą normalnego życia z jaką, gdy gasną światła - musi mierzyć się artysta.

Co najciekawsze, cenia też, że gdyby nie film... mało kto usłyszałby o Paktofonice:

Pewnie do dziś byliby znani tylko wąskiej grupie fanów zespołu, gdyby nie młody scenarzysta Maciej Pisuk, który w 2008 roku wydał książkę "Paktofonika - Przewodnik Krytyki Politycznej".

Paktofonika sprzedała zdaje się ponad 60 tysięcy płyt, ale Natalia uznaje to widocznie za "wąską grupę fanów".

Film jest dla mnie przede wszystkim opowieścią o ogromnej pasji, samotności i tragedii artysty 22-letniego - Piotra Łuszcza - Magika - analizuje Natalia. Wprowadzony nagle w świat uwielbienia i zachwytów pisze m.in przebój "Jestem Bogiem". Czy to możliwe, aby Piotrek uwierzył w słowa własnej piosenki? Wszystko wskazuje na to, że tak. Rzeczywistość uderza w Piotra, jak rozpędzony pociąg. Idą święta, a on nie ma pieniędzy nawet na prezent dla swojego jedynego syna. I nikt nie chce mu pomóc.

Przekonuje też, że nie tylko artyści - tacy jak ona czy Magik - cierpią i są samotni. To uniwersalne problemy - nieważne, czy ma się pieniądze czy nie:

Poruszająca historia samotności w "wielkim świecie", jest uniwersalna. Nie tylko dla nas - artystów, ale dla wszystkich wrażliwych ludzi, nawet tych, którzy nigdy nie słyszeli o hip hopie. Dla innych- Ha I Pe Ha O Pe na zawsze! - podsumowuje.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1186)
gość
12 lat temu
Dziewczyna sie lekko oderwala od rzeczywistosci
Asiek
12 lat temu
żałosna!
gość
12 lat temu
co za brednie...
gość
12 lat temu
Brak słów. Ona w ogóle wie o kim mówi ?
hgj
12 lat temu
w*********j od Magika szmato
Najnowsze komentarze (1186)
rxr
5 lata temu
Natalka chciała "błysnąć " i "błysnęła" , natomiast jakość tego "błyśnięcia" pozostawiam państwu do oceny.....
gość
7 lat temu
T**a sraka. Kiedyś pracowałem przy jej teledysku, może pudelek jest zainteresowany zdjęciami cipy Natalii Leszcz ? Przypadkiem zrobiłem.
Frela
7 lat temu
Co to znaczy ,,Pewnie do dziś byliby znani tylko wąskiej grupie fanów zespołu" ?! To że Ona pierwszy raz słyszała wtedy o Paktofonice i zainteresował ją temat to nie znaczy, że nikt inny o nich nie słyszał. To jest tak jak ktoś wypowiada się na temat, o którym nie ma pojęcia a wydaje mu się, że wie wszystko. Pani Lesz się zajmie pisaniem swojego pamiętnika a nie pisaniem felietonów na tematy na, które nie ma ani trochę pojęcia.
Gość
9 lat temu
Mag to gwiazda ty bylas jestes bedziesz ( córką bogacza , nikim , beztalenciem) prostytucja tam sie nadajesz
Gość
9 lat temu
Ty sie sama przytul i*****a
Malpa
9 lat temu
Tempa d**a bogatego typa p***d... jak nacpana hahahahaha idz sie tempa dupo leczyc
gość
9 lat temu
Mag pewnie by nigdy sie nie zgodził nagrywać takiej komerchy jak to teraz robi Liber
gość
9 lat temu
chyba ją kalesony pięką
Bolso Louis V...
10 lat temu
Status Sign Often the most effective tool to be able to diagnose unseen customers with website and is also in no way straight down! Bolso Louis Vuitton
Paktofonika/k...
10 lat temu
Justyna by się w******a.
gość
10 lat temu
rozwaliła totalnie . Gdyby PFK nie była jednym z najbardziej znanych zespołów to nie pisali by o nich książek i nie kręcili filmów. Propsy dla PFK i K44 !
gość
11 lat temu
G****a C**a za pieniądze tatusia.
gość
11 lat temu
nie no, nie powiedziała nic złego..
gość
11 lat temu
Co za kretynka, po co w ogóle wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia??
...
Następna strona