Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Wyjaśniła wszystkim, kto jest gwiazdą!"

545
Podziel się

"Nie przebierając w słowach." Doda znów pokazała fochy, na planie teledysku z Fokusem. Bluzgała?

"Wyjaśniła wszystkim, kto jest gwiazdą!"
bDgHKCrp

Mimo że sława Dody ostatnio nieco przygasa, według własnego mniemania, nie przestała być "największą polską gwiazdą". Dość boleśnie przekonała się o tym ekipa pracująca nad teledyskiem do nowego utworu Dody Fuck It, nagranego z Fokusem, raperem legendarnej Paktofoniki. Początkowo Doda uważała, że wyświadcza mu przysługę, zapraszając do współpracy. W międzyczasie jednak na ekranach kin zadebiutował film Jesteś bogiem, który okazał się hitem roku. To sprawiło, że piosenkarka postanowiła ekspresowo nagrać wielokrotnie przekładany klip do piosenki. Poczuła się przy tym chyba jednak zepchnięta na dalszy plan. Tym bardziej podczas nagrywania teledysku postanowiła więc pokazać, że nadal jest w dobrej formie.

Długo udawało jej się utrzymywać nerwy na wodzy, ale w końcu nie wytrzymała - relacjonuje tygodnik Gwiazdy. Jak donoszą osoby związane z produkcją teledysku, nie przebierając w słowach wyjaśniła wszystkim obecnym, kto jest gwiazdą.

Jak brzmiały jej wyjaśnienia? Spróbujcie sobie wyobrazić. "Nie przebierała w słowach", czy jak rozumiemy bluzgała. Słownictwo ma, jak wiadomo, bogate. Wszystko wskazuje na to, że ekipa raczej nie będzie jej miło wspominać.

bDgHKCrr

Zdaniem znajomych, którzy jak zwykle biorą stronę Rabczewskiej, wina na pewno nie leży jednak po jej stronie. Twierdzą, że poszło o brak profesjonalizmu, albo coś równie istotnego.

Doda jest perfekcjonistką i potrafi ciężko pracować - tłumaczy piosenkarkę "osoba z jej bliskiego otoczenia". Ale tego samego wymaga od innych.

Wierzycie, że "nie przebierała w słowach" z czystego profesjonalizmu? :)

AKTUALIZACJA:

bDgHKCrx

Menedżer Dody w mocnych słowach zapewnia, że tygodnik Gwiazdy kłamie, a "prace nad klipem przebiegały w bardzo pozytywnej atmosferze". Zapewnia ponadto, że Doda nadal jest wielką gwiazdą, a jej kariera jest u szczytu:

Wbrew tym mniemaniom, Doda zapraszana jest do najpopularniejszych programów telewizyjnych, wywiady udziela najważniejszym dziennikarzom w tym kraju, trafia na okładki - ostatnio nawet czołowych tygodników opinii i przede wszystkim ciągle nagrywa nowe piosenki, które trafiają na szczyty list przebojów.

Gratulujemy.

bDgHKCry
bDgHKCrS
KOMENTARZE
(545)
gość
8 lat temu
o niee Fokus z doda na pudelku, swiat sie konczy! :(
gość
8 lat temu
Ta pani niczego sobą nie reprezentuje.. Ktoś jej w ogóle jeszcze słucha?
gość
8 lat temu
doda to i*****l niestety
bDgHKCrT
gość
8 lat temu
doda ty warzywku drogi nie osmieszaj sie :D
gość
8 lat temu
nie trawie tej idiotki! w*******a z przerosnietym ego... gwiazda,dobre sobie...
Najnowsze komentarze (545)
gość
8 lat temu
Doda to ciota biedy fokus
gosciu
8 lat temu
Doda lepsza od Fokusa? nie rozsmiejszajcie mnie ludzie ;/ doda fokusowi do pięt nie dorasta. ! a o jej słownictwie pisac nie bede. to dla mnie kupa chama i kompletna w*******a... i ten jej smiech... boże.. widzisz i nie grzmisz... co ten fokus robi? miejmy nadzieje ze sie ogarnie bo Magiik sie w grobie przewraca...
gość
8 lat temu
ehh co tu się dzieje? do Fokusa nic nie mam, nawet u Kuby Wojewódzkiego mówił że robi to co chce i idzie własną scieżką, skoro chciał nagrać kawałek z dodą i zrobić do niego teledysk to niech to robi, ale chciałabym podkreślić że doda Fokusowi do pięt nie dorasta, jest gwaizdką, sztuczną i komercyjną, a Fokus jest twórcą prawdziwego rapu, według mnie najlepszy przekaz mial w kawałkach PFK, wierzyć mi się nie chce że doda jest bardzo spokojna a wszystko przebiega w "spokojnej: atmoswerze
gość
8 lat temu
Ona robi przysługę Fokusowi zapraszając go do współpracy?!Kur*a kpiny pani Dodo chyba Fokus zrobił ją tobie....
gość
8 lat temu
Fokus z Doda? Naprawdę świat sie kończy;/;/
gość
8 lat temu
" Początkowo Doda uważała, że wyświadcza mu przysługę, zapraszając do współpracy. " ona Jemu przysługę ? Raczej na odwrót .
gość
8 lat temu
DODA JEST MARZENIEM KAZDEGO FACETA!!! ZAJ......TU WYSZLA
gość
8 lat temu
przede wszystkim ciągle nagrywa nowe piosenki, które trafiają na szczyty list przebojów......really?
bDgHKCrL
gość
8 lat temu
fokus dlaczego z nią?
gość
8 lat temu
Doda to niech sie wypcha, bo to Fokus jest z legendarnego zespołu, jest jednym z legend hip-hopu, a ona jest nikim. Zwykły p****k, który depresyjnie próbuje zwracać na siebie uwage.
gość
8 lat temu
Doda to niech sie wypcha, bo to Fokus jest z legendarnego zespołu, jest jednym z legend hip-hopu, a ona jest nikim. Zwykły p****k, który depresyjnie próbuje zwracać na siebie uwage.
gość
8 lat temu
brawo Dodziaczku:)
gość
8 lat temu
Fokus jak mogłeś się tak zeszmacic ?;(
gość
8 lat temu
Wojtek Ty lepiej walcz o Ane!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDgHKCsn