Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Gessler UPOKARZA LUDZI! To SADYZM!"

1483
Podziel się

"Uczestnicy traktowani są, jakby byli na placu apelowym jakiejś karnej kolonii."

"Gessler UPOKARZA LUDZI! To SADYZM!"
bDYJcruJ

Magda Gessler, według Wprostu jedna z najbardziej ogłupiających Polaków celebrytek, tej jesieni dostała swój drugi program. Dzięki przeklinaniu na wizji i głoszeniu życiowych prawd przed kamerami szybko zdobyła sympatię Edwarda Miszczaka. Bez castingu powierzył jej więc prowadzenie show MasterChef.

Piotr Semka, dziennikarz i publicysta, twierdzi, że formuła programu jest niedopuszczalna, a ubliżanie uczestnikom narusza ich godność.

Od początku kucharze - uczestnicy konkursu - traktowani są, jakby byli na placu apelowym jakiejś karnej kolonii. Nie wiedzieć czemu, na wybór składników mają tylko 2,5 minuty i muszą podejmować decyzje przy wrzasku jednego z jurorów: "Tempo! Wybierajcie produkty, już! Czas leci!" – opisuje zasady programu w Uważam Rze.

bDYJcruL

A potem odbywa się podszyta sadyzmem celebra wzywania nieszczęśników przed oblicze jurorów. Wszystko garnirowane "miłymi" pytaniami Magdy Gessler kierowanymi do twórców dań - w stylu: "A nie będę pluć?". Gdy do gotowania wkracza czynnik rywalizacji, upokarzania tych, którzy robią coś nie tak, czuję jakąś niestosowność, pojawia się jakiś zgrzyt. W "Master Chef" ćwiczy się i upokarza tych, którzy dopiero stają w kulinarne szranki.

Tak jest chyba w ogóle w telewizji i to już od dawna. Z jednej strony bogaci, modnie ubrani jurorzy w X Factor czy Mam talent, a z drugiej - biedni ludzie marzący o zrobieniu kariery takiej jak oni. Póki co nikomu się to chyba nie udało.

bDYJcrvm
KOMENTARZE
(1483)
tyndziu ryndz...
9 lat temu
Gessler ma wstrętne zęby. Dlaczego TVN jeszcze jej nie wysłał na OBOWIĄZKOWE upiększanie urody? Przecież to norma u nich. Każdy szanujący się gwiazdor TVN-u (od Cegielskiej po Czubaszek) zalicza chirurgów plastycznych. Czyżby w przypadku Gessler sytuacja była beznadziejna...?
gość
9 lat temu
MEDIA JĄ WYKREOWAŁY, CZUJE SIĘ PEWNIE !! I NIKT JEJ NIC NIE ZROBI
gość
9 lat temu
Odbiła jej palma i sodówa do głowy uderzyła. ;/
bDYJcrvn
E.
9 lat temu
Laska jest nienormalna, nie wiem dlaczego ludzię chcą oglądać taką egoistkę bez uczuć...
Gość
9 lat temu
Zal mi tego programu ludzie sa tam wrecz upokarzani i nic z tego nie maja
Najnowsze komentarze (1483)
gość
6 lat temu
Znowu ta morda kaczuchy az sie zy... Chce
gość
8 lat temu
co za wstrętna ropucha
gość
8 lat temu
dojna krowa - dobre !
gość
8 lat temu
rze gratuluje
gość
8 lat temu
rze gratuluje
gość
8 lat temu
i za te pienjądze tak poniza ludzi zaden powinien ja niebrac do lokalu wstyd d...a pani
gość
8 lat temu
Ojojoj biedni poszkodowani uczestnicy! Jedna wielka bzdura: idą tam na własne życzenie, żeby pokazać na co ich stać. Ciekawe, bo w życiu dostaliby bardziej po d...upie. Przekłamane bzdury na pudelku... kit
gość
8 lat temu
Jeszcze trochę i wyleci jak Majewski, bo oglądalność spada,a chamstwo się nie wszystkim podoba.
bDYJcrvf
YCvOck jdatk...
9 lat temu
YCvOck <a href=" [url= [link=
:)
9 lat temu
Gessler, jako restauratorka powinna mieć nienaganne uzębienie, a tymczasem widujemy ją z tzw. "bałaganem w ustach" ! Jak na kucharkę posiada Fatalne uzębienie!!! To jest niedopuszczalne w gastronomii.
Ewa
9 lat temu
Po co oglądać te programy,przecież ona jest beznadziejna brak kultury gardzi ludżmi bo ma pieniądze, kucharza w knajpie walnęła talerzem z makaronem ktoś inny by poszedł siedzieć ale nie ona .Co w niej widzą ludzie to ja nie wiem, chyba tą brzydką wykrzywioną gębę którą zakrywa loczkami jak by się obcięła na krótko to by wyglądała dopiero.
dosc
9 lat temu
Ciemna maso polska, która ogląda TV, może własnie poniżanie i upokarzanie chcecie oglądać? Jeśli nie, to może ktoś powie o tym biednemu Miszczakowi, może skojarzy to ze spadającymi słupkami oglądalności?
gość
9 lat temu
Gotuje niezdrowo i też tak wygląda.
gość
9 lat temu
Oddaj fartucha .!
...
Następna strona
bDYJcrvH