Trwa ładowanie...
Przejdź na

Honey miała wypadek!

329
Podziel się:

Na szczęście skończyło się lepiej niż u Farnej.

Honey miała wypadek!
bEDllZmJ

Na szczęście skończyło się lepiej niż u Ewy Farnej. O wypadku samochodowym, do którego doszło w minioną środę, Honorata Skarbek znana lepiej jako Honey, poinformowała fanów na swoim blogu. Okazuje się, że ucierpiało tylko auto, a ona sama najadła się strachu.

Miałam wypadek, ale na szczęście nic poważnego się nie stało - napisała piosenkarka. Oprócz potwornego kołatania mojego serca i obitego auta.

Honey, jak się wydaje, niespecjalnie się tym przejęła, traktując wypadek samochodowy jako jedną z atrakcji "najbardziej pracowitego i szalonego tygodnia ostatnich miesięcy" i wymieniając go w jednym ciągu z... sesją zdjęciową i nagraniem do programu Jaka to melodia.

bEDllZmL

Życzymy jej, żeby rzeczywiście miała w życiu tylko takie problemy.

bEDllZmR
bEDllZmS
bEDllZmT
bEDllZnm
KOMENTARZE
(329)
gość
9 lat temu
wypadki chodzą po ludziach.
ASIA
9 lat temu
I CO MNIE TO OBCHODZI.MAM WAZNIEJSZE SPRAWY AN GLOWIE NIZ JAKAS HONEY!
gość
9 lat temu
6 zdjęcie, nie powiem jak to wygląda.
bEDllZnn
gość
9 lat temu
ale ma obity telefon :/
gość
9 lat temu
nic się nie stało, aha to faktycznie wielka trauma i potrzeba robienia szumu
Najnowsze komentarze (329)
gość
8 lat temu
kto jej przedłużał te włosy?? widać z daleko że źle przedłużone włosy..
sweet
9 lat temu
JAK ONA PIĘKNIE WYGLĄDA NA TYCH ZDJĘCIACH W KOSZULI MORO. Niech kurde odda włosy, ja się chętnie zamienię.
gość
9 lat temu
jaka mordę ma pomarańczowa .hahahaha
gość
9 lat temu
ale ona przeciez nie ma prawka!!
gość
9 lat temu
PASZCZUR .
gość
9 lat temu
ja pier.... gorzej pustej piosenkarki od niej nie widziałem przepraszam moze nie pustej a tepej ... Dziw ze prawko dostała .
gość
9 lat temu
kim ona jest?
xxx
9 lat temu
szkoda ze do niej nie wjebał ;c
bEDllZnf
sayint
9 lat temu
ona miała białaczkę...
just-sayin
9 lat temu
ona miała białaczkę!
gość
9 lat temu
jakie buty haaah 1
Mała mi.
9 lat temu
JAK CIĘ TO NIE OBCHODZI TO NA TO NIE WCHODŹ I K***A NIE CZYTAJ , BO NIKT CI NIE KAŻE . TEN PORTAL JEST PRZEZNACZONY WŁAŚNIE DO TAKICH RZECZY BYSTRZAKI ! NIKT CI NIE KAŻE KOMENTOWAĆ ..
gość
9 lat temu
czarna wdowa, czarna wdowa-jeśli to przeczytałeś to w ciągu 24 godz. czarna wdowa wejdzie do twojego pokoju i wciągnie cię pod ziemie i ukradnie twoją dusze.Jeśli nie wierzysz to uwierz bo zagineło w ten sposób 86 osób.Jak chcesz tego uniknąć to wklej to do 8 komentarzy, masz na to 20 min. inaczej nigdy nie zobaczysz już swojich bliskich czarna wdowa, czarna wdowa-jeśli to przeczytałeś to w ciągu 24 godz. czarna wdowa wejdzie do twojego pokoju i wciągnie cię pod ziemie i ukradnie twoją dusze.Jeśli nie wierzysz to uwierz bo zagineło w ten sposób 86 osób.Jak chcesz tego uniknąć to wklej to do 8 komentarzy, masz na to 20 min. inaczej nigdy nie zobaczysz już swojich bliskich czarna wdowa, czarna wdowa-jeśli to przeczytałeś to w ciągu 24 godz. czarna wdowa wejdzie do twojego pokoju i wciągnie cię pod ziemie i ukradnie twoją dusze.Jeśli nie wierzysz to uwierz bo zagineło w ten sposób 86 osób.Jak chcesz tego uniknąć to wklej to do 8 komentarzy, masz na to 20 min. inaczej nigdy nie zobaczysz już swojich bliskich czarna wdowa, czarna wdowa-jeśli to przeczytałeś to w ciągu 24 godz. czarna wdowa wejdzie do twojego pokoju i wciągnie cię pod ziemie i ukradnie twoją dusze.Jeśli nie wierzysz to uwierz bo zagineło w ten sposób 86 osób.Jak chcesz tego uniknąć to wklej to do 8 komentarzy, masz na to 20 min. inaczej nigdy nie zobaczysz już swojich bliskich czarna wdowa, czarna wdowa-jeśli to przeczytałeś to w ciągu 24 godz. czarna wdowa wejdzie do twojego pokoju i wciągnie cię pod ziemie i ukradnie twoją dusze.Jeśli nie wierzysz to uwierz bo zagineło w ten sposób 86 osób.Jak chcesz tego uniknąć to wklej to do 8 komentarzy, masz na to 20 min. inaczej nigdy nie zobaczysz już swojich bliskich czarna wdowa, czarna wdowa-jeśli to przeczytałeś to w ciągu 24 godz. czarna wdowa wejdzie do twojego pokoju i wciągnie cię pod ziemie i ukradnie twoją dusze.Jeśli nie wierzysz to uwierz bo zagineło w ten sposób
gość
9 lat temu
;)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDllZnY
bEDllZnZ
bEDllZoa
bEDllZob
bEDllZoc
bEDllZnH