Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dubieniecki: "To ja jestem ojcem Ewy!"

1786
Podziel się:

Kłopot w tym, że oficjalnie poznali się... 3 lata po jej urodzeniu. Co na to były mąż Kaczyńskiej?

Dubieniecki: "To ja jestem ojcem Ewy!"
bECIObnp

Jak już pisaliśmy, po wyprowadzce Marty Kaczyńskiej z zajmowanego wspólnie z mężem mieszkania w Gdyni, Marcin Dubieniecki zabrał obie córki na poważną rozmowę. Być może przygotowywał je na to, co może wkrótce nastąpić. Kaczyńska, jak już udowodniła podczas poprzedniego rozwodu, potrafi zagrać ofensywnie. Nie wystarczył jej formalny rozwód z Piotrem Smuniewskim. Postanowiła w ogóle wykreślić go ze swojego życia, a także życia jej córki Ewy. W 2007 roku złożyła z sądzie pozew o zaprzeczenie ojcostwa. Być może Dubieniecki obawia się podobnych niespodzianek, bo zapewnia w rozmowie z Newsweekiem, że to on jest biologicznym ojcem.

Jestem prawnie i faktycznie ojcem mojego dziecka - oświadczył w wywiadzie.

Chodzi o urodzoną w 2003 roku Ewę. To wyznanie może trochę dziwić, biorąc pod uwagę, że wszyscy byli dotąd przekonani, że Kaczyńska i Dubieniecki poznali się 3 lata po jej urodzeniu... Jak sugeruje Super Express, do romansu mogło dojść na upartego podczas ich studiów na Uniwersytecie w Gdańsku. Studiująca tam ekonomię Kaczyńska była wówczas oficjalną dziewczyną swojego kolegi ze studiów, Piotra Smuniewskiego, którego wkrótce potem poślubiła.

bECIObnr

Dubieniecki studiował wprawdzie na tym samej uczelni, ale na wydziale prawa. Romans między nimi był więc możliwy, chociaż może nie najłatwiejszy do nawiązania. Rzeczywiście po rozwodzie Marty z pierwszy mężem, Dubieniecki płynnie wszedł w rolę ojczyma jej córki. Wiele czasu Ewie poświęcali także jego rodzice. Potem na świat przyszła druga córka, Martyna. Teraz Marcin zapewnia, że obie są jego biologicznymi córkami.

Ciekawe, co myśli o tej sytuacji "były ojciec" Ewy...

bECIObnx
bECIObnS
KOMENTARZE
(1786)
gość
9 lat temu
To ja jestem ojcem Ewy! i wszystkich
gość
9 lat temu
Oficjalnie można się poznac pozniej , A upojną noc spędzic można wcześniej :) Zresztą Pudlu to ich sprawy , czego mieszac w to dzieci !!!!! wstyd !
gość
9 lat temu
no to niezły dramat medialny sie szykuje
bECIObnT
gość
9 lat temu
Cóć.. to prawda. A najlepsze były te wywiady i sesje w czasopismach... HIPOKRYCI
gość
9 lat temu
moze trudne sprawy to nagraja
Najnowsze komentarze (1786)
Gość
3 lata temu
wszystko wszystkim, ale ona jest tak koszmarnie brzydka, a tu tyle chłopów dookoła niej, komuś naprawdę staje na jej widok??
gość
3 lata temu
Tera fere kuku teraz pewnie mówił by inaczej
gość
3 lata temu
ta pisowa zawsze dziwica klamala caly czas ze 1maz jest ojcem dziecka on pokochal i wychowywal bo byl pewny ze jego sle co za niespodzianke zrobila ta prawdziwa katoliczka bo na sprawie rozwodowowej przedstawila dna ze on ojcem nie jest to prawdziwa pisowa swieta
gość
8 lat temu
niezła z niej s**a.
gość
8 lat temu
slut
gość
8 lat temu
...gdzie jej morale? druga Kora.... smutne to szczegolnie dla jej ex meza
gość
8 lat temu
czyli nie taka święta ta martusia..he he
cccc
8 lat temu
Takie straszydlo jak ta Marta i jeszcze potrafila zdradzac fajnego faceta ,To prawda ,ze czym marniejsze to i wredniejsze.
bECIObnL
gość
9 lat temu
Czyli nazywając to po imieniu jest puszczalską k***ą?
gość
9 lat temu
A gdyby okazało się że Tusk ma nieślubne dzieci???To dopiero śwętobliwy stryjek miałby używanie. A Kasia z ciążowym brzuszkiem i niewiadomym ojcem potomka?
gość
9 lat temu
Obrzydliwi są oboje. Ona kobieta rozwiązła, on interesowny karierowicz. Wybaczcie ale tak to wygląda.
gość
9 lat temu
A Marcinek wybrał karierę ponad ambicję i honor. Cóż pewnie się opłaciło.
gość
9 lat temu
D**a swędzi Martusiu.Takie są fakty.
gość
9 lat temu
Nie rozumiem, od początku wiedziała że pierwszy mąż nie jest ojcem jej dziecka skoro dziś z taką pewnością wystąpiła o zaprzeczenie ojcostwa. Ale dlaczego od razu po ślubie z drugim mężem nie zrobiła z tym porządku? Moim zdaniem, sama nie wie kto nim jest, a zapewnienia Dubienieckiego(niewątpliwie poparte możliwością dalszej kariery politycznej-wiadomo przez kogo)nie zmieniają faktycznej sytuacji.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECIOboE
bECIOboF
bECIOboG
bECIOboH
bECIOboI
bECIObon