Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki kpi z Lecha Kaczyńskiego: "DJ TROTYL!"

3726
Podziel się

"Po trupach do celu"? Będzie kolejna afera?

Wojewódzki kpi z Lecha Kaczyńskiego: "DJ TROTYL!"
bDYQREjp

Zanim Kuba Wojewódzki i Michał Figurski postawili na "żarty" z gwałcenia Ukrainek, zajmowali się uprawianiem satyry związanej z katastrofą Smoleńską. Najsłynniejszym ich występem radiowym była piosenka Po trupach do celu, będąca krytyką decyzji o pochowaniu Lecha Kaczyńskiego wraz z małżonką w katedrze na Wawelu. Zobacz: Wojewódzki o Kaczyńskim: "PO TRUPACH DO CELU!"

Po wtorkowej aferze, która rozpętała się po podaniu przez Rzeczpospolitą informacji o znalezieniu we wraku 154M śladów materiałów wybuchowych, do akcji ruszył już tylko Wojewódzki. Komentując doniesienia dziennika, wyśmiał po raz kolejny Lecha Kaczyńskiego wymyślając mu pseudonim - DJ Trotyl.

Zamieścił też stosowne zdjęcie.

bDYQREjr

Podoba Wam się taki żart na Wszystkich Świętych?

bDYQREjS
KOMENTARZE
(3726)
gość
9 lat temu
Jak widzę ten obrzydliwy pysk Sołtysowego to mi się niedobrze robi. Kiedy to jego goowno zniknie z tvki? Tematyka oscyluje wyłącznie w okolicach krocza. Wypowiedzi świadczą o jego tępocie i stereotypowości. Nawet zakpić nie potrafi na poziomie.
MEG
9 lat temu
Nie lubię Wojewódzkiego !!!
gość
9 lat temu
Jogurt z Biedroniem leśny dziad płonie ognisko w lesie, głowa na łonie i d**a w dresie - ciepli kolesie, wiatr gazy niesie, żar z pieca wali dziad się pedali okładka w Gali w futrze Nergala ciota się jara cholewki smali stara fujara wyliże rowa za ćwierć dolara.
bDYQREjT
gość
9 lat temu
Stara kabotyńska ciota wojewódzka jest umysłową tandetą, która gra rolę błazna - intelektualisty o fizjonomii oślizgłej glisty.
gość
9 lat temu
Wojewódzki to kupa gówna ! On ma wszystkich za nic !
Najnowsze komentarze (3726)
gość
8 lat temu
bardzo mi się podoba )))) nie cierpię pisiu - jak Kuba )))
gość
8 lat temu
słaby ten fotomontaż.
gość
8 lat temu
ladne zdjecia leszka kaczynskiego
gość
8 lat temu
Myśli, że jest fajny
gość
8 lat temu
nie kupie tel w PLAY skoro tą sieć reklamuje p*****k, prymityw i antypolak wojewodzki rozencwajg ktory nie tylko wtyka polską flagę w psie gówno ale też szydzi z tragedii tylu ofiar!!
gość
8 lat temu
lubie jego zarty
gość
8 lat temu
KOCHAM KUBĘ
gość
8 lat temu
gosc jest genialny
bDYQREjL
gość
8 lat temu
Na chamstwo trzeba odpowiedzieć chamstwem! chciał powiedzieć "co wolno WOJEWODZIE to nie Tobie SMRODZIE" patrzcie co on robi kolejny ż*d gej promujący Tuska i wyśmiewający, straszący Kaczorem. ON MANIPULUJE LUDŹMI CHCE ŻEBY GŁOSOWALI TAK JAK ON CHCE i to wykorzystuje myśli że ma do tego prawo bo jest sławny.
gość
8 lat temu
dobrze robi.
gość
8 lat temu
popierqmc wojewodzkieg;))))))))))))))))
RNEQTC pfkqu...
8 lat temu
RNEQTC <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
Za Kaczyńskiego stracha mieli ci, co mieli coś na sumieniu - SBki, złodzieje, kryminaliści, zboki, TW Stokrotki, itd. Gospodarczo kraj był stabilny, obniżono podatki, moja Firma miała pełno zleceń, były premie. Teraz jak rządzi PO- zleceń mało, był okres że cała załoga przeszła na 1/2 etatu, a premii nie było prawie 4 lata. PO popierają wymóżdżeńcy co w życiu książki nie przeczytali i spędzają czas przed TVNem ( w którym pełno prymitywków bez wykształcenia) it
gość
9 lat temu
w jakim państwie media wyśmiewa sie z prezydenta? w ŻADNYM --lis, wojewódzk i inni obrażają wszystkich Polaków, słabo się robi na wasz widok pseudo polacy :[
...
Następna strona
bDYQREkn