Trwa ładowanie...
Przejdź na

Parkuje na zakazie i... ŚMIEJE SIĘ Z POLICJI! (ZDJĘCIA)

1433
Podziel się

Wojewódzki nadal robi, co chce. Bogatym wolno więcej?

Parkuje na zakazie i... ŚMIEJE SIĘ Z POLICJI! (ZDJĘCIA)
bCxZjfgB

Maciej Maleńczuk przekonywał kiedyś w wywiadzie, że "artystom wolno więcej". To prawda. W Polsce więcej wolno również bogatym i celebrytom. Skoro tak, najwięcej wolno z pewnością Kubie Wojewódzkiemu, który jest najbogatszym z celebrytów i lubi to demonstrować.

Niedawno pokazywaliśmy Wam jego ulubioną miejscówkę w centrum Warszawy, pod bankiem, gdzie często parkuje swoje dyskretnie pomarańczowe lamborghini. Zobacz: TAK PARKUJE WOJEWÓDZKI... W lamborghini wolno więcej?

Okazuje się, że zebra na ulicy Senatorskiej to nie jedyne miejsce, gdzie można je zobaczyć. Kuba zostawił je niedawno na innej ulicy, tuż obok zakazu parkowania. Na dodatek... na oczach stojących za nim policjantów.

bCxZjfgD

Wojewódzki był wyraźnie rozbawiony sytuacją. Gdy wsiadał do samochodu znacząco się do nich uśmiechnął. Oczywiście żaden z funkcjonariuszy nie wlepił mu mandatu, ani nawet nie zwrócił uwagi.

bCxZjfgJ
bCxZjfgK
bCxZjfgL
bCxZjfgM
bCxZjfhe
KOMENTARZE
(1433)
gość
8 lat temu
w tym kraju homoseksualizm traktowany jest wciąż jak wrzód na d***e, więc Wojewódzki musi dalej prowadzić swą męczącą grę, aż zagra się na śmierć. Autentycznie szkoda chłopa, bo wygląda już jak żylasta stara szkapa po westernie
gość
8 lat temu
on jest obleśny
gość
8 lat temu
PARKUJESZ WOJEWÓDZKI NA ZAKZIE?! WOW JESTEŚ TAAAAKI ODWAŻNY
bCxZjfhf
gość
8 lat temu
przecież to pożyczone auto, a jaki on bogaty? samotny frajer pracujący w coraz nudniejszej tv, właściwie szkoda słów
gość
8 lat temu
kiedyś go lubiłam, ale teraz chyba starość rzuca mu się na mózg
Najnowsze komentarze (1433)
tad
4 miesiące temu
tak wyglądałoby państwo tvn-u
gosc
4 miesiące temu
policjanci do ukarania
tom
5 miesięcy temu
Jaki kraj takie przestrzeganie prawa przez rząd i wybrańców.
alpoe0
5 miesięcy temu
dlaczego nie można w Polsce zrobić mandatów progresywnych, mamy multum du.nowatych celebrytów (i nie tylko) dla których dwa trzy mandaty tygodniowo po 200-300 zł to "pestka". proponuję pierwszy mandat niski (każdemu moze się zdarzyć) i każdy kolejny x2 od sumy poprzednich i tak przez roczny okres po którym zerowanie - a potem od nowa
gość
7 lat temu
KUBA STOI ZA ZNAKIEM :) nie rozumiem o co tyle szumu.
gość
7 lat temu
jakaś podstawa że to nie jego autko?
gość
7 lat temu
Robi wszystko zeby bylo o nim glosno normalne w jego zawodzie nie NAPINAJCIE sie tak!
Krytykuje
8 lat temu
Ha, słuchajcie, co ma do tego P.Wojewódzki ? Jeśli nie respektuje prawa, to jego sprawa, jeśli funkcjonariusze nie respektują przepisów, i dyrektyw to inna brocha. Tutaj rozchodzi się nie o to, że K.W ma w d***e przepisy, tutaj rozchodzi się o to, że żyjemy w kraju w, którym "władza" nie wymaga prawa od celebrytów. Prosty przykład, jesteś bogaty, ale nie znany, znajdują u Ciebie narkotyki- puszczą ? Ni cholery, z kolei zaś, jeśli jesteś znany, i znajdą u Ciebie prochy- na 99 % a dlaczego? Bo to Polska.
bCxZjfgX
gość
8 lat temu
"Znalezione w sieci: (Izaak Stolzman był Żydem rosyjskim w stopniu pułkownika NKWD oskarżonym o ludobójstwo.) Torturowany mężczyzna ‘przypomniał sobie’, że narkotyk był przywieziony z Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Szczecinie. Stolzman vel KWAŚNIEWSKI jak to usłyszał, to sie wściekł, zawołał dwóch NKWD-zistow, tez żydów, którzy zgwałcili 15-letnią córkę oraz żonę. Po zgwałceniu kobiet, Stolzman wziął ze stołu aparat, rozerwał pochwę a Bartkowski wepchnął nagrzany pręt do czerwoności w skrwawiona pochwę dziewczyny. Nastąpił niesamowity krzyk bólu. Tak samo postąpiono z matką dziewczyny. Niepotrzebne kobiety wyniesiono do następnego pomieszczenia, gdzie zostały zastrzelone. "Stolzman w dalszym ciągu prowadził śledztwo w stosunku do torturowanego mężczyzny, nie wierzył jego zeznaniom, ze ten z uporem maniaka powtarzał, że narkotyki zostały przywiezione z UB w Szczecinie. W pewnym momencie kazał nagrzać pręt, a Bartkowski z cała siła wepchnął w odbytnicę, powtórzył sie ten sam scenariusz – ryk człowieka mordowanego. Po zakończeniu „eksperymentu” został zastrzelony, w tył głowy. Wykonawca był Lebe Bartkowski.(...) Przyszli do Stolzmana, aby uzgodnić ilu mają przysłać więźniów do zamordowania, spalenia lub zasypania wapnem. "
gość
8 lat temu
Hitler- ż*d, Stalin-ż*d, bogaci żydzi finansowali Hitlera- żydzi to mordercy!!!
gość
8 lat temu
Torturowany mężczyzna ‘przypomniał sobie’, że narkotyk był przywieziony z Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Szczecinie. Stolzman vel KWAŚNIEWSKI jak to usłyszał, to sie wściekł, zawołał dwóch NKWD-zistow, tez żydów, którzy zgwałcili 15-letnią córkę oraz żonę. Po zgwałceniu kobiet, Stolzman wziął ze stołu aparat, rozerwał pochwę a Bartkowski wepchnął nagrzany pręt do czerwoności w skrwawiona pochwę dziewczyny. Nastąpił niesamowity krzyk bólu. Tak samo postąpiono z matką dziewczyny. Niepotrzebne kobiety wyniesiono do następnego pomieszczenia, gdzie zostały zastrzelone.”
gość
8 lat temu
p***c
gość
8 lat temu
hehe dostał poprostu DYSPENSE :)
q
8 lat temu
ma świetny gust jezeli chodzi o samochody
...
Następna strona
bCxZjfhz