Trwa ładowanie...
Przejdź na

Foremniak: "JESTEM PRZEŚLADOWANA!"

156
Podziel się:

"Mam stalkera!" Twierdzi, że "osaczył" ją... były przyjaciel! "Była pod jego wielkim wpływem, jak zaczarowana!"

Foremniak: "JESTEM PRZEŚLADOWANA!"
bETSVNsR

To kolejna gwiazda, która powiadamia tabloidy przed prokuraturą. Sprawa wygląda naprawdę dziwnie. Małgorzata Foremniak skontaktowała się z redakcją Show, by opowiedzieć, że jest prześladowana. I to nie przez anonimowego fana, ale przez byłego przyjaciela. Twierdzi, że mężczyzna próbuje zaszkodzić jej w karierze. Stara się skłócić ją ze znajomymi i oszukuje ją w sprawach zawodowych. Próbował również... przechwycić jej zarobki.

O tym może nie powinnam mówić, ale ktoś mnie prześladuje. Mam stalkera. Czuję się osaczona - mówi aktorka. Powiem tyle: to inteligentny i przebiegły człowiek. Niestety o chorym umyśle. Docierają do mnie sygnały, że on kontaktuje się z innymi znanymi osobami i rozpuszcza plotki na mój temat. Doszło już do tego, że wnika nie tylko w środowisko aktorskie, ale i dziennikarskie. Podaje się za menedżera i zaczyna działać w moim imieniu. A potem w Internecie pojawiają się nieprawdziwe informacje na mój temat. On chce mi zaszkodzić.

Oczywiście zapewnia, że w ciągu kilku następnych dni złoży doniesienie do prokuratury. Jak widać, wywiad nie mógł czekać. Wersję gwiazdy potwierdzają jej znajomi i współpracownicy. Twierdzą, że wplątała się w bradzo dziwną znajomość:

bETSVNsT

To wyjątkowo przebiegły człowiek. Kiedy jeszcze przyjaźnił się z Małgosią, w jej obecności prowadził długie rozmowy telefoniczne z zagranicznym reżyserem, negocjując nową rolę. Potem okazywało się, że rozmawiał... sam ze sobą. Zapewniał też Małgosię, że sprowadza dla niej z Włoch ubrania od Armaniego, a tak naprawdę kupował tanie suknie w polskich galeriach - mówi jej przyjaciółka dziennikarzom. Wmawiał, że wszyscy chcą jej zaszkodzić, a ufać może tylko jemu. Czułam, że coś jest nie tak, ale Małgosia była pod jego wielkim wpływem, jak zaczarowana. On chciał ją odgrodzić od życzliwych osób, manipulował informacjami. Choć przyjaźnimy się od lat, próbował nas skłócić. Prawie mu się to udało.

Któregoś dnia miałem się spotkać z Małgosią, by jej przekazać honorarium za udział w evencie. Zamiast niej na spotkaniu pojawił się ten pan. Podając się za menedżera aktorki, chciał wyłudzić pieniądze - relacjonuje kolejny informator. Zapaliła mi się czerwona lampka i natychmiast zadzwoniłem do Gosi. O niczym nie wiedziała! Ten facet to zwykły oszust.

Dlaczego dała się aż tak zmanipulować? Przekonał ją do siebie tymi "ubraniami Armaniego" i udawaną rozmową z "zagranicznym reżyserem"? Musiał się czuć naprawdę pewnie, żeby odegrać przed nią aż taką komedię. Oszukiwał przecież aktorkę. Niestety, we wszystko uwierzyła.

bETSVNtu
KOMENTARZE
(156)
gość
9 lat temu
kolejna naciągnięta gwiazdka
gość
9 lat temu
Niestety coraz więcej takich ludzi.
gość
9 lat temu
Dziwie sie temu przesladowcy...haha Foremiak?
bETSVNtv
gość
9 lat temu
Malgoska jestes nudna kobieta.
gość
9 lat temu
Marna aktorka i gada od rzeczy.
Najnowsze komentarze (156)
fitflops sing...
6 lat temu
fitflop electra sandal fitflops singapore outlet
singapore asi...
7 lat temu
asics outlet singapore singapore asics running shoes
asics running...
7 lat temu
asics singapore website asics running shoes singapore
toms shoes on...
7 lat temu
toms shoes online sale toms shoes on sale
asics singspo...
7 lat temu
asics shoes singapore outlets asics singspore store
Maxxym
9 lat temu
Nastepna medialna ustawka dziennikarzyny-pseudogwiazdeczki. Nieistotne ze zmyslone, wazne by t**y lud to kupil, a jak widac debili na pudelku jest pod dostatkiem....
gość
9 lat temu
sama sie rosi, najpierw Maserak, teraz ten cwaniaczek, zachcialo jej sie nie wiadomo czego...
R
9 lat temu
Ale przynajmniej sobie Panią Doktor poposuwał ;-)
bETSVNtn
gość
9 lat temu
ona kojarzy mi sie z edzia gorniak obie sa popieprzone. a ten psychofan to moze maserak???
S.Herlack Hol...
9 lat temu
Przeciez to jasne, ze ja p***l. Ludzie, czy nie umiecie dedukowac?
gość
9 lat temu
a manipulacje największego oszusta RP nieszanownego Pana Tuska ilu uwierzyło?
gość
9 lat temu
oj samotna kobieta to i naiwna, facet jej sie spodobał i dlatego była taka łatwowierna i ufna, samotne kobiety tak mają a że jeszcze jakoś zawodowy zastój miała a ten sie podawał za menadżera z układami to i poleciała na ten bajer.
gość
9 lat temu
bez przesada, nie w tym... wieku, a szczególnie XXI :)
gość
9 lat temu
TA PANI MA ZABURZENIA EMOCJONALNE. TO WIDAC .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETSVNug
bETSVNuh
bETSVNui
bETSVNuj
bETSVNuk
bETSVNtP