Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mama Damięckiego: "Policjant odmówił spisania protokołu"

142
Podziel się:

Stracił pamiątkowy krzyżyk po babci.

Mama Damięckiego: "Policjant odmówił spisania protokołu"

Jak już pisaliśmy, Mateusz Damięcki padł ofiarą kradzieży. Stało się to podczas przedstawienia Dobry wieczór kawalerski wystawianego we wrocławskim Centrum Konferencyjnym. Podczas gdy aktorzy przebywali na scenie, do garderoby zakradł się złodziej. Mateusz wylicza straty na swoim profilu na Facebooku: "portfel z kartami i dokumentami, zegarek Tag Heuer oraz złoty krzyżyk. W portfelu były karty."

Najtrudniej mu pogodzić się ze stratą krzyżyka, który był pamiątką po zmarłej babci. Zdaniem mamy aktora, Joanny Damięckiej, pełniącej rolę jego menedżerki, kradzież musiała być wynikiem zaniedbania ochroniarzy. Przy okazji oskarża także innych aktorów, występujących z Damięckim w sztuce.

To wszystko jest niezrozumiałe, bo przecież za kulisy nie mają wstępu obce osoby - mówi w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Mateusza okradł ktoś, kto dobrze wiedział, czyje rzeczy sobie przywłaszcza. Co dziwniejsze w budynku była ochrona i ponoć nikt niczego nie zauważył. Najbardziej synowi żal utraty pamiątkowego krzyżyka, który dostał w dniu chrztu od mojej mamy. Mam nadzieję, że złodziej zdaje sobie sprawę, że w polskiej tradycji funkcjonuje przesąd, że kradzież krzyżyka przynosi pecha. A policjant na komisariacie stwierdził, że jest już po służbie i odmówił spisania protokołu.

Aktorzy występujący wraz z Mateuszem odpierają zarzut, że złodziejem mógł być ktoś z obsady : "W tej pracy trzeba mieć do siebie zaufanie - mówi Antoni Pawlicki. Złodziejem musiał być ktoś obcy.

Mnie też kiedyś okradziono w teatrze - dodaje Michał Milewicz. Do dziś nie wiem, kto to zrobił, ale jestem przekonany, że złodziejem musiał być ktoś spoza ekipy teatralnej.

KOMENTARZE
(142)
engo
9 lat temu
Dobrze, że nie pobił policjantów. Młody Królikowski dziś bryluje na gali, a jeszcze niedawno siedział pod celą za podobne akty.
gość
9 lat temu
jak można kraść cudzą własność ?!!!! nigdy tego nie zrozumiem !!! Z*******u jak masz resztki godności to oddaj chociaż krzyżyk!!!!
gość
9 lat temu
Oby fanty przyniosły złodziejowi pecha.
gość
9 lat temu
Idą święta a mi brak kasy czy co roku tak musi być?
gość
9 lat temu
Siwiec wystapi w spiewajacych odbytach?
Najnowsze komentarze (142)
gość
9 lat temu
Panna ciocia nosiła cały dobytek ze sobą? To teraz ma.Teraz na komsariacie mają dopiero ubaw.Zginął krzyżyczek i tasiemka po cioci .I jeszcze panie policjancie zginęła mi haftowana chusteczka po wuju Romanie.A to jeszcze nie wszystko panie policjancie, wszyscy śmieją się ze mnie.Powiadomiłem cała rodzinę o mojej tragedii.Nie wiem jak teraz będę żył!! oj oj oj boli
gość
9 lat temu
A c**j damieckiemu w d**e! Byl frajerem jest frajerem i frajerem bedzie!
gość
9 lat temu
Zajebały jak zwykle ochroniarze. to norma
Gość
9 lat temu
zakradl sie jakis agent
gość
9 lat temu
zero zarostu.BAKI DOKLEJANE.co to za facet bez wlasnego zarostu?baba a nie chlop
gość
9 lat temu
x.berith.pl/polecam12952showuptv Rejestracja z tego linka to 100 żetonów na pokazy erotyczne!
gość
9 lat temu
robi afere teatr byl chyba ubezpiecuony w czym problem
gość
9 lat temu
Hehe, mega filmik, zobaczcie, wpiszcie sobie w google: najbardziej zryty kot na świecie
gość
9 lat temu
Akcja "POLUB NIE LUBIE", nie lubisz tej strony "to polub ją", nie lubisz czegoś to podziel się! facebook.com/nie.lubie.tego.dislike.it
gość
9 lat temu
Gdzie jest krzyżyk?
gość
9 lat temu
co za ciotowaty p****l
gość
9 lat temu
skoro był po służbie, to chyba mógł pójść do domu... prawda mamusiu?
D&G
9 lat temu
a cnote w odbycie juz dawno stracił i policji nie potrzebował
gość
9 lat temu
a cnote w odbycie to juz dawno stracił i policji nie potrzebował
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie