Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kammel zatańczy...w TVN!

86
Podziel się

A na lodzie zostało TVP.

Kammel zatańczy...w TVN!
bDUeiosB

Jeszcze nie tak dawno mówiło się, że jedną z postaci, które zobaczymy jesienią w Tańcu na lodzie będzie Tomasz Kammel, ale okazuje się, że istotnie, zobaczymy go jesienią, tyle że w konkurencyjnym programie. W szóstej edycji Tańca z gwiazdami.

Co ciekawe - rzeczniczka TVP nie miała o tym pojęcia. Kiedy Super Express zadzwonił do niej z tą informacją, ona nie zrozumiała, o co chodzi i powiedziała: Trzymamy za Tomka kciuki. Ma tak poukładany prezenterski grafik, żeby próby do naszego "Tańca na lodzie" nie przeszkadzały mu w pracy. Mamy nadzieję, że nie połamie sobie nóg, bo taki taniec na lodzie wymaga nie lada umiejętności.

Kiedy dowiedziała się, że Kammel trenuje do konkurencyjnego show, wydukała: Tomek jest dziś w Niemczech. Niestety, tabloid przyłapał prezentera, rzekomo mającego przebywać w Niemczech, w Warszawie, na treningach. Skąd się dowiedzieliście?! krzyknął zmieszany Kammel.

bDUeiosD

Ojciec i menedżer Kammela, Christian Kammel, mówi: Jest pracownikiem telewizji publicznej. Taniec i próby nie będą kolidowały z jego zajęciami w TVP. Ale zaraz potem dodaje: To nie jest jednorazowa przygoda z TVN. Joanna Górska z TVN potwierdza: Tomasz Kammel wystąpi w naszym tanecznym programie. Na razie mamy przed sobą „Taniec” z panem Tomaszem w roli głównej.

Wiadomo na pewno, że TVP nie daruje Kammelowi - Ewa Wachowicz za to samo straciła program w telewizji publicznej. Tyle tylko, że o ile strata Wachowicz była dla TVP do zniesienia, to odejście jednego z najpopularniejszych prezenterów to kolejny policzek dla publicznej stacji, która nie umie utrzymać swoich największych nazwisk.

bDUeiote
KOMENTARZE
(86)
gość
14 lat temu
on jest obleśny,kariery tam nie zrobi....
gość
14 lat temu
Nie ma jak... Kammel... ps. lubie sok pomaranczowy
Cerrie
14 lat temu
A ja wcale się nie dziwię, że gwiazdy telewizji uciekają do konkurencyjnych stacji. W końcu przecież trzeba się rozwijać, a nie stać w miejscu. A stagnacja nie sprzyja rozwojowi. Niesety w dzisiejszych czasach najwięcej dostają tylko ci, co mają głowę na karku i potrafią to wykorzystać :)
bDUeiotf
gościówka
14 lat temu
Niewierny Tomasz
gość
14 lat temu
A z kim tanczy?
Najnowsze komentarze (86)
midi ringtone...
7 lat temu
What is a good free Midi Program? midi ringtones
gość
7 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gościówka
14 lat temu
Niewierny Tomasz
anonimowa:)
14 lat temu
Lubię go.Jest super:)
tancereczka
14 lat temu
Ale super wyszedl na tym zdjeciotku serio :P
siostra zakon...
14 lat temu
nie pierwsza tylko pje. bana i nie zesr.aj sie z podniety
bDUeiosX
pycia
14 lat temu
[cytat komentarz="1296596"] a on nieumi tańczyć przeciesz nie to jeszcze popadcie na inne moje komentarze pycia
pycia
14 lat temu
a on nieumi tańczyć przeciesz nie to jeszcze popadcie na inne moje komentarze
gość
14 lat temu
a z kim on będzie tańczył???wie ktoś???
gość
14 lat temu
niech zatańczy z tą swoją krową!!!!!!!!
gość
14 lat temu
ciekawe ile w tym prawdy? Przecież żeby tańczyć na lodzie to powinno też sie umieć tańczyć na parkiecie! Może poprostu ćwiczył a SExpress dopisał sobie resztę?!
gość
14 lat temu
oooo jakiś bystrzak powiatowy przemówił??
...
Następna strona
bDUeiotz