Górniak i Krupa "pogodzili się" na święta?

72
Podziel się

Zaklepała sobie święta z synem. Krupa się zgodził...

Górniak i Krupa "pogodzili się" na święta?

Mimo że byli małżonkowie nie ukrywają już nawet, że się nawzajem nie cierpią, odkąd Edyta bez porozumienia z Darkiem zmieniła Alanowi szkołę, na czas świąt postanowili jakoś się dogadać. Zawieszenie broni wydaje się chwilowe, bo Krupa chyba łatwo nie zapomni publicznych połajanek za to, że nie dowiózł syna do szkoły na czas. Warto przypomnieć, że aby zdążyć z Milanówka na pierwszą lekcję, musi budzić syna o piątej rano. Dzięki temu pobyt u ojca kojarzy mu się z niewyspaniem. To bardzo sprytny ruch ze strony kochającej matki.

Jednak, jak donosi Super Express, jeśli chodzi o ferie świąteczne, udało im się jakoś porozumieć. Górniak zaklepała sobie święta, odstępując byłemu mężowi Sylwestra i Nowy Rok.

Edyta zabiera Alanka do Londynu - wyjaśnia w rozmowie z tabloidem jej znajomy. Bardzo chce pokazać małemu miasto, w którym tyle lat mieszkała. Ten niepowtarzalny klimat stolicy Anglii, szczególnie w okresie świąt. Bardzo szybko doszła do porozumienia z Darkiem i przynajmniej w tym okresie nie będzie między nimi tarć o syna ani prób przeszkadzania w wyjazdach, jak to już bywało.

Najwyraźniej jedyną metodą na uniknięcie kłopotów jest zgoda na wszystko, co Edyta sobie zaplanuje. Dzięki temu, że jej były mąż zajmie się Alanem w Sylwestra, będzie miała czas dla swojego nowego partnera.

Darek i Alan zostają w jego podwarszawskim domu - mówi znajomy Krupy. Będą grali w gry komputerowe, które syn uwielbia. A nocą będą puszczali fajerwerki.

KOMENTARZE
(72)
Domin!!
7 lat temu
Chciałem życzyć Wam wesołych świat . Edyta mnie nie interesuje, ale nikt nie komentowal wiec tu mam szanse zeby wszsyscy zauwazyli, ze zycze im wszsytkiego dobrego! :)
gość
7 lat temu
szkoda dziecka, powinno mieć tradycyjną wigilię z najblizszymi. takie wspomnienia rzutują na całe dorosłe dzieciństow. Pani Edyta nie miała szczesliwej rodziny i teraz nie potrafi zapewnic tego własnemu synowi.
gość
7 lat temu
może wreszcie pomyśleli o tym biednym dziecku.
gość
7 lat temu
Klotnie rodzicow odbijaja sie do konca zycia...to smutne
gość
7 lat temu
Od miesiaca nie otwieram nic z siwiec ..nie bede jej robil na kapelusz!!!!
Najnowsze komentarze (72)
gość
7 lat temu
wstrętna ,bezduszna baba,gra dzieckiem-wstyd.Ta kobieta jest bez klasy ,bardzo szkodzi psychice dziecka.Żeby to zrozumiec trzeba zdać przynajmniej maturę i poczytać trochę książek!!!!!
gość
7 lat temu
Jak się chce,to można się dogadać!,jakoś nie widać żeby ''mały'' był nieszczęśliwy szczególnie w dobie czasu kiedy rozbite małżeństwa bywają w ''modzie'' a dzieciaki w szkole wręcz się tym chwalą oraz atrakcjami jakie mają od taty a jakie od mamy..?(swoją drogą dziwne..),ale tym razem plus dla p.Darka który wkońcu zgodził się na kompromis bez stawiania kontry,a to stawia go w zupełnie innym świetle niż dotychczas,może wcale nie jest taki zły..?
gość
7 lat temu
Edyta chce wolne to zrobi łaskę i porzuci Alana ojcu
gość
7 lat temu
a nich sie bzyka ile chce to jej problem
gość
7 lat temu
Facet Edyty to chazarski Zydek.hehe
gość
7 lat temu
Edyta sie bzyka z brzydkim Zydem hahaha
gość
7 lat temu
Edytko, w Honayu w Tybecie jest swiatynia zdrowia duchowego. Udaj sie tam z tymi wszystkimi pedalami i odmiencami ktorych twk kochasz
gość
7 lat temu
do szkoły TŁUKU:):):)
gość
7 lat temu
własne przemyślenia, fantazje czy autopsja:):):)
gość
7 lat temu
G****a Edzie znowu zostawi dzieciaka Krupie,bo woli jechac z kochankiem .Co za b******l.Jak ona moze sie bzykac z tym prawnikiem ,przeciez to brzydki facio jak cholera.
gość
7 lat temu
WYRAFINOWANA CYGANKA szkoda dziecka ma szmal i bedzie dalej robic POKAZOWY i do tego bardzo CNOTLIWE HA HA HA
media kłamią
7 lat temu
Ludzie nie wierzcie w to co pisze pudel. Wszystkie te informacje są wyssane z palca pudla w celu zwabienia Was na jego stronę i czytania tych bzdurnych informacji.
gość
7 lat temu
A kogo to obchodzi, z kim i gdzie spędzi święta Edzia?
gość
7 lat temu
Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com
...
Następna strona