Doda wchodzi do mieszkania PRZEZ BALKON!

Zrobiła sobie sesję w futrze na dźwigu... Po co?

Obraz

Doda pochwaliła się niedawno zdjęciem, na którym pozuje pijąc szampana w wannie. Okazało się, że to nie jej łazienka, ale mieszkanie, w którym udzielała wywiadu. Zanim zaczęła pluskać się w pianie i płatkach róż, weszła do niego... przez balkon. Wszystko po to, żeby zwrócić na siebie maksymalną uwagę.

Jak widać, sama jazda do góry byłaby jej zdaniem zbyt małym przedstawieniem. Dlatego na udekorowanym kokardkami podnośniku stała w futrze i z różową parasolką w dłoni. Podniesiona na wysokość balkonu, weszła do środka przez okno.

Macie pomysł, gdzie mogłaby wjechać przy następnej okazji?

Do końca świata pozostały 3 dni.

Obraz
© Materiały prasowe
Obraz
© Materiały prasowe
Obraz
© Materiały prasowe
Obraz
© Materiały prasowe
Obraz
© Materiały prasowe
Obraz
© Materiały prasowe
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą