Poleciała na Sylwestra na Florydę! (FOTO)

Doda chwali się zdjęciami swoich stóp... Majdan czeka w Las Vegas.

Obraz

Z szumnie zapowiadanego w mediach wyjazdu na Karaiby nic nie wyszło. Doda spędziła święta w rodzinnym Ciechanowie, wśród najbliższych. Na Karaiby nie udało jej się także dostać na Sylwestra. Wybrała położoną nieco dalej na zachód Florydę.

Rabczewska zamieściła w sieci zdjęcia swoich stóp na tle tamtejszych palm. Można jej pozazdrościć pogody. W Miami jest obecnie około 25 stopni. Nie poszła jednak w ślady innych użytkowników Instagrama i nie opublikowała zdjęć swoich posiłków. Być może dlatego, że nie cierpi amerykańskiego jedzenia. Zobacz: "Nie mogę mieszkać w Stanach PRZEZ JEDZENIE!"

Życzymy Dorocie udanej zabawy. A po imprezie polecamy odwiedzić jeszcze Radka w Las Vegas.

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą