Trwa ładowanie...
Przejdź na

Klaudia Carlos wyleciała z pracy!

229
Podziel się

Żałuje, że odeszła z TVN?

Klaudia Carlos wyleciała z pracy!
bDJWPAWd

Odchodząc półtora roku temu z TVN-u liczyła chyba na dłuższą karierę w TVP. Niestety pogrążona w kryzysie finansowym telewizja publiczna zaczęła oszczędzać na prowadzących. Wprawdzie zdjęty na czas wakacji program Kawa czy herbata wrócił jesienią na antenę, jednak nic nie było już takie jak kiedyś. Szefowie porannego pasma uznali teraz, że dwoje prowadzących to za dużo i jeden z pewnością świetnie sobie poradzi.

W poniedziałki widzów przywita Beata Tadla, we wtorki Paulina Chylewska, w środy Paweł Pochwała, a czwartki Agata Konarska, a w piątki Maciej Kurzajewski. Jak wynika z grafika, wszyscy prowadzący mają już w TVP swoje zajęcia, a Kawę czy herbatę dostali dodatkowo. Zapewne w ramach tej samej pensji.

Pracę stracili Klaudia Carlos, Artur Orzech i Grzegorz Miśtal. Tym samym przestali oni być etatowymi pracownikami Jedynki. Na otarcie łez obiecano im, ze może kiedyś, jak telewizja publiczna urządzi jakąś większą imprezę plenerową to wtedy się do nich zwróci. Wygląda to jednak na marne pocieszenie.

bDJWPAWf
bDJWPAWG
KOMENTARZE
(229)
gość
8 lat temu
super z niej Prezenterka - nie to co P. Ch. ..?, którą ciężko znieść jest bardzo sztuczna, a jej pytania do gości (wiele do życzenia...?) ja wtedy nie oglądam TVP, bo po co???.Zastanówcie się proszę....... ?Fajnie ogląda się program, jak ktoś dobrze go prowadzi - pozdrawiam gorąco.
gość
8 lat temu
nie zyje z ekscesow i traci prace :)
gość
8 lat temu
sio!
bDJWPAWH
gość
8 lat temu
dlaczeg z niej zrezygnowali? Program z jej udzialem byl super. co tam robi Kurzajewski? nie znosze go.
gość
8 lat temu
Wielka szkoda,wyróżniała się z nich
gość
8 lat temu
okazuje się ,że fajne, ciekawe osoby nie ciesza się popularnością u swoich szefów. Triumfują mizerie i buractwo
ppp
8 lat temu
wlasnie ...niech zastapi Pienkowska....nie trawie tej baby...widze ze ona prowadzi to nie ogladam
gość
8 lat temu
Szkoda bo bardzo ją lubiłam natomiast nie znosze i nie oglądam programów z panią Konarską. Może jest ładna ale bez charakteru maszyna którą nic nie porusza jest jak mechaniczna lala
gość
8 lat temu
szkoda jej
gość
8 lat temu
NIECH TVN PRZYJMIE KLAUDIE JEST PIĘKNA I BARDZO DOBRA DZIENNIKARKA.PIEŃKOWSKA NIE NADAJE SIĘ .AKURAT Z ROBERTEM JAKO PARA TELEWIZYJNA NAJLEPIEJ BĘDĄ PASOWAĆ.DLACZEGO TYLE LAT NIE CHCEMY OGLĄDAĆ PIEŃKOWSKIEJ A TVN NA SIŁE JĄ WYSTAWIAJĄ,NIE CHCEMY JEJ.
gość
8 lat temu
niech dalej wystawia d**e , wszystkie to szmaty z tv ,kazda sie podkłada i co??Wcześniej czy pózniej wylatuje bo tylko tymczasowo jest o niej głośno, nie ma to jak TADLA, SZANUJĄCA SIE KOBIETA .BRAWO BEATA !!! JESTEŚ WIELKA :) TE WSZYSTKIE S**I POWINNY BRAXC Z CIEBIE PRZYKŁAD !!!!!!!
gość
8 lat temu
Powinna grac w pornosach, napewno lepiej by jej sie to oplacilo.
gość
8 lat temu
Roochalbym
bDJWPAWz
gość
8 lat temu
mogli wyrzucić konarską
...
Następna strona
bDJWPAXb