Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec Adele: "Jestem dla niej MARTWY!"

493
Podziel się

Mark Evans odszedł od jej matki, kiedy miała 3 lata. Teraz Adele nie chce go poznać z wnukiem. "Dzwoniłem, pisałem" - żali się.

Ojciec Adele: "Jestem dla niej MARTWY!"
bDeEGzoB

Ojciec Adele odszedł od jej matki, kiedy piosenkarka miała zaledwie 3 lata. Penny Adkins wychowała ją samodzielnie. Gwiazda od lat nie utrzymywała z nim kontaktów, jednak po wywiadzie, którego Mark Evans udzielił w 2011 roku, odtrąciła go zupełnie. W jej opinii starał się zyskać sławę dzięki jej popularności. Od tego czasu nie odpowiada na jego telefony, nie chce się z nim spotykać, ani zapoznać go z przyszłym zięciem. Nie mówiąc już o wnuku...

49-letni Evans poskarżył się na swój los w rozmowie z Daily Mail. Twierdzi, że nigdy nie zrobił swojej córce nic, co mogłoby spowodować takie jej zachowanie. Żali się, że o ciąży Adele dowiedział się z mediów.

Dzwoniłem, pisałem, zostawiałem setki wiadomości, ale to na nic. Jestem dla niej martwy - mówi w rozmowie z tabloidem. Nie chcę być celebrytą, nie chcę jej pieniędzy. Chciałbym tylko odzyskać moją córkę i być dobrym dziadkiem dla mojego wnuka. O ciąży dowiedziałem się z mediów. O tym, że dała synowi na imię Angelo James również. Nie wiem, dlaczego wybrała takie imię... To bardzo amerykańskie, prawda?

bDeEGzoD

Ojciec Adele zapewnia, że mimo chęci, nie będzie oglądał jej występu na rozdaniu Oscarów.

To byłoby zbyt bolesne. Wiem, że jest niesamowita i wiem, że wypadnie fantastycznie. Ale nie chcę tego oglądać, nawet w telewizji.

_

bDeEGzoJ
bDeEGzoK

_

bDeEGzpe
KOMENTARZE
(493)
gość
8 lat temu
Skoro nie byłeś w jej życiu czemu chcesz być w życiu jej dziecka?
gość
8 lat temu
obudził się tata i dziadek po latach, niech spada
gość
8 lat temu
i dobrze, każdy czyn ma konsekwencje
bDeEGzpf
gość
8 lat temu
widocznie zasłuzył
gość
8 lat temu
czemu wszędzie dookoła są obrazki gołych bab? przecież głównie dzieci wchodzą na tę stronę!
Najnowsze komentarze (493)
Michael
5 lata temu
Uważam że Adele nic nie straciła w tym sensie, że tego ojca nawet nie poznała. Jeśli w wieku 3 lat ją zostawił, to Adele nic nie pamięta. Więc na dzień dzisiejszy jest obcym facetem. Ja na jej miejscu też bym nie chciał go widzieć, ponieważ nie miałbym z nim żadnej relacji. To jest po prostu dla niej obcy facet. Tu już nawet nie chodzi o przebaczenie. On zwyczajnie i naturalnie jest jej obcy. Niestety sam za to ponosi odpowiedzialność. Co innego gdyby np, Adele miała 10 lat i go pamiętała. A on by ją zostawił. To myślę że wtedy by ją strasznie zranił. Dlaczego? Bo by go pamiętała. Uważam że mimo iż jest jej biologicznym ojcem, to nic nie znaczy. Rodziną są ci którzy od dziecka się nią opiekowali i stanowią dla niej rodzinę. Tylko tacy zasługują na miano prawdziwej rodziny.
http://breast...
7 lat temu
Hey, buddy, I have not figured out the best way to subscribe
gość
8 lat temu
Ojciec tylko ma papierku.
diana
8 lat temu
P***n p***n p***n, a jak miała komunie bierzmowanie pierwsza p**a z angola gdzie wtedy był tera niech sie caluje w d**e
gość
8 lat temu
Mój Ojciec zostawił mnie jak miałam 4 latka, dlatego dobrze rozumiem Adel,bardzo się cieszę że pamiętała o poświęceniu swojej Mamy, moja Mama też musiała pracowac na dwóch etatach żeby utrzymać swoje córki. Dziękuje Mamo :)
gość
8 lat temu
wszystkie moniki to ściery
Rihanna
8 lat temu
A na co on liczy ? Że Adele wybaczy i zapomni wszystko tak od ręki ? Starość nie radość -,-
gość
8 lat temu
Skoro nie chce go oglądać,to widać ma powód.Przypomniało mu sie,że ma córke... chyba troche po fakcie.
bDeEGzoX
gość
8 lat temu
I DOBRZE ADEL POSTĘPUJE MÓGŁ SIE NIA INTERESOWAĆ ,WYRAZNIE ONA MA DO NIEGO ZAL ZA TO ŻE JE PORZUCIŁ ,MATKA PEWNIE MUSIAŁA CIĘŻKO PRACOWAĆ ,ZEBY UTRZYMAĆ SIEBIE I CÓRKE . PRECZ Z TAKIM OJCEM ,GDYBY NIE BYŁA SŁAWNA WOGÓLE BY SIE NIA NIE INTERESOWAŁ ,PO GEBIE WIDAĆ ZE TO KAWAŁ GNOJA !!!!!
gość
8 lat temu
Coraz czesciej tatusiowie po latach przypominaja sobie ze splodzili kiedys dziecie,najczesciej chca sie wpieprzyc jego dorosle zycie,zwlaszcza gdy zrobilo kariere,a oni sa dziadami.
gość
8 lat temu
wredny interesowny gość. "Skrzywdzony tatuś" aż przebiera nóżkami na kasę sławnej córki.
gość
8 lat temu
PRZYPOMNIAŁ sobie ze ma córke.tez bym gardziła takim ojcem.ojciec jak umie spłodzic niech sie zajmie tez wychowaniem
gość
8 lat temu
Oj nagle sobie przypomniał, że córkę ma? Mógł o tym myśleć wiele lat temu. Sam zrezygnował z rodziny, więc ma prawo mieć go głęboko gdzieś
gość
8 lat temu
SPADAJ DZIADEK GDZIE BYŁES WCZEŚNIEJ.
...
Następna strona
bDeEGzpz