Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyńska poleciała na narty sama! Bez Marcina!

465
Podziel się

Dlaczego Dubieniecki nie przyszedł nawet na pogrzeb jej babci, Jadwigi Kaczyńskiej?

Kaczyńska poleciała na narty sama! Bez Marcina!
bDfTJGHp

Ledwo co tabloidy ogłosiły "pojednanie" Marty Kaczyńskiej i jej męża, od którego wyprowadziła się jesienią zeszłego roku, a już okazuje się, że to nieprawda. Nie doszło do żadnego "wspólnego wyjazdu". Dubieniecki towarzyszył swojej byłej rodzinie tylko w drodze na lotnisko. Na dodatek okłamał dzwoniącego do niego dziennikarza.

_**Tak, jestem z dziećmi**_ - powiedział przez telefon. Warunki do szusowania są świetne.

Tabloid Na żywo odkrył jednak, że Dubieniecki nie tylko był w tym czasie w Polsce, ale też o "szusowaniu" może w tym roku w ogóle zapomnieć. Mąż Kaczyńskiej przechodzi bowiem rehabilitację po operacji kręgosłupa. Kiedy Marta spędzała czas z dziećmi w Alpach, jej mąż ćwiczył pod okiem rehabilitanta.

bDfTJGHr

To także ma tłumaczyć jego nieobecność na pogrzebie Jadwigi Kaczyńskiej. Czy to jednak prawdziwy powód?

Faktem jest, że był wtedy chory - mówi w rozmowie z tabloidem osoba z otoczenia rodziny. Ale nie jest tez tajemnicą, że pani Jadwiga nie darzyła Marcina zbytnią sympatią.

Zdaniem znajomych Marty, wkrótce będzie próbowała załagodzić relacje z mężem, przynajmniej jeśli chodzi o podział opieki nad dziećmi.

Ona chce wrócić do pisania pracy doktorskiej - zdradza w rozmowie z tabloidem znajoma Kaczyńskiej. Często o tym wspomina, bo wie, że dla jej taty to się bardzo liczyło.

bDfTJGHx
bDfTJGHS
KOMENTARZE
(465)
gość
8 lat temu
co wy tam wiecie o jej życiu. możecie się tylko domyślać... jak zresztą wszystkiego
gość
8 lat temu
a kogo to obchodzi???????
gość
8 lat temu
A to juz nie wolno bez Marcina?
bDfTJGHT
gość
8 lat temu
NO I CO Z TEGO? NIE OBCHODZI MNIE TO..
gość
8 lat temu
ale p*****a
Najnowsze komentarze (465)
gość
7 lat temu
Kaczyńskiemu chodzi o Polskę. O Polskę naszych marzeń, sienkiewiczowską, potężną, liczącą się w Europie. Nie chce Polski rządzonej przez małych ludzi, bojących się Rosji, uległej wobec Niemiec. Często są to ludzie uwikłani we współpracę z służbami PRL, bojący się szantażu i często podejmujący ... rozwiń całośćdecyzje sprzeczne z interesem Polski. Dlatego tzw. elity boją się Kaczyńskiego i nie chcą jego powrotu. Przyprawili mu gębę i niektórzy ludzie uwierzyli w strasznego kaczora. Prosty sposób PO na czarny pijar: sprowadzić opozycję do jednego człowieka i wyśmiewać go (promotorem tego sposobu był Goebbels).
gość
7 lat temu
Strach dzialaczy i sympatykow PO przed Kaczynskim wynika z jednego punktu w programie politycznym PiS-u. To jest punkt (byl taki podczas kampanii wyborczej w 2005 roku) aby przeprowadzic lustracje majatkowa najbogatszych ludzi finansow, gospodarki i polityki. Kto dorobil sie uczciwie, a kto po prostu ukradl lub dostal poprzez "uklady". Tego sie boja i poprzez "swoje" media ujadaja przez ostatnie lata bardzo wytrwale...
gość
8 lat temu
Jest kilka elementarnych powodów dlaczego Kaczyński a nie np. Tusk. Kaczyński jest mądry, odważny, uczciwy, kulturalny. Inteligent z domu w którym szanowano tradycje a patriotyzm stawiano zawsze na pierwszym miejscu. I co w obecnej chwili najważniejsze, facet ma klarowną wizję swojego państwa, jak Merkel, Putin czy Orban.
gość
8 lat temu
A czy to nie jest polowanie że akurat za autem Dubienieckiego jeżdził cywilny wideoradar i doprowadził do zabrania mu prawa jazdy i serii mandatów. Potem się przerzucili na Martę a teraz paparazzi niszczą jej dzieci bo najstarsza zaczyna się bać wychodzić na miasto. Do samej Marty dobiera się nawet czołowy poseł PO zlecając ekspertyzę prawną czy nie można by odebrać jej odszkodowania za śmierć rodziców bo zakwestionowała raport MAK. Robi to publicznie by ją zastraszyć a przynajmniej posuć nastrój. To w/g starej nomenklatury SB nazywa się "szczypanie" czyli ciągłe nękanie które może doprowadzic do rozstroju nerwowego figuranta i eliminację z życia publicznego jako wariata.
gość
8 lat temu
fakt kaczynski jest inteligentny ,,doktor prawa ,,szkoda ze nie jest premierem,,,by nam sie zyło lepiej ,,on jednak miał interes polski na uwadze ,,,a nie to co te złodzieje teraz
gość
8 lat temu
przemysł pogardy wobec marty zainicjowany przez PO????JUZ JA TRZEBA ATAKOWAĆ???NO TAK JESZCZE BY ŚMIAŁA SPYTAC JAK ZGINĘLI JEJ RODZICE???a to pytanie denerwuje pewno wielu w polsce
gość
8 lat temu
przemysł pogardy wobec marty zainicjowany przez PO????JUZ JA TRZEBA ATAKOWAĆ???NO TAK JESZCZE BY ŚMIAŁA SPYTAC JAK ZGINĘLI JEJ RODZICE???a to pytanie denerwuje pewno wielu w polsce
gość
8 lat temu
mnie za kaczynskiego lepiej sie zyło zwykly polak
bDfTJGHL
gość
8 lat temu
Kaczyński intelektualnie bije innych polityków na głowę. Żaden inny polityk nie wytrzymałby takiego ataku złożonego z tysięcy manipulacji, spreparowanych programów, ośmieszających ujęć i zdjęć jakimi media postkomunistów Agora z TOK FM, TVP, Polsat, TVN, RMF, Radio Z, Newsweek, Polityka zasypały Polaków przez lata. Leming ten kit propagandowy kupi, bo leming myśli, ze ten kto ma brylantynę na włosach, modny ciuch ten "mądry" i nie zdaje sobie sprawy, że 8 na 10 ma te za pieniądze z łapówkarstwa, z niezapłaconego podatku, z przekręconych autostrad, stadionów....
gość
8 lat temu
Jak Niemcy się nad sobą użalali jacy to ono są poszkodowani to właśnie ŚP.prezydent Kaczyński chciał im wystawić rachunek tylko za Warszawę i szybko była morda zamknięta a wojewódzki i tak go za to wyśmiał,a teraz w Opolskim stawiają tablice dwujęzyczne z nazwą miast, i nie wiadomo kto szkopom na to pozwolił a p***ł kubuś się cieszy i jakoś Tuska i jego ekipy nie rusza....
Ela
8 lat temu
P. Marta Kaczyńska to skromna elegancka dziewczyna. Nie chwali się na salonach drogimi ciuchami, butami itp. nie pcha się do TV jak Kwaśniewska, nie pokazuje cycek i tyłka. Ma klasę.
gość
8 lat temu
Bardzo Marcie Kaczyńskiej współczuję, bo wiem jak to jest nie mieć rodzica i wiem że są chwile kiedy bardzo potrzebuje się głosu matki czy ojca, rozmowy, pocieszenia, przytulenia, dzielenia się zwykłymi radościami troskami życia. Ludzie którzy wypisują obelgi pod jej adresem i kpią z jej tragedii to ludzie chorzy, mają chore dusze.
gość
8 lat temu
dla niezorientowanych na pudlu klepie 1 PO m***a jej autorstwa jest 90 % następujących wpisów: antykaczych, jak również wychwalających gwiazdy TVN a krytykujących tvp i jej prezenterów i aktorów, popierających Mellera, Piroga, Malinowską, Lisów i inne takie stwory, jak również popierających autonomię śląską, a ostatnio homoseksualistów w prawach do posiadania dzieci NIE WARTO DYSKUTOWAĆ, BO KLEPIE CO JEJ GURU KAZALI A PŁACĄ JEJ Z NASZYCH PODATKÓW co jest naprawdę skandalem wysyp większości durnych postów o Kaczyńskiej to też ta sama osoba i przeciw Kaczyńskiemu tez oczywiście
Józef G.
8 lat temu
Zauważyłem że Pani Marta Kczyńska nie zabiega sama o uwgaę mediów jak robiła to Pani Wałęsa i Pani Kwaśniewska, dlatego z dużym zaciekawieniem czytam każdy artykul o Pani Marcie. Lubię kobiety z klasą i skromne.
...
Następna strona
bDfTJGIn