Czartoryska: "Piękno noszę w środku"

294
Podziel się

Celebrytka chwali także gust Zosi Ślotały. Słusznie?

Czartoryska: "Piękno noszę w środku"

Ostatnio modne stało się publiczne chwalenie się "wewnętrznym pięknem". Celebryci chętnie zapewniają, że są ładni nie tylko zewnętrznie, ale też dysponują piękną duszą, ciekawą osobowością oraz mają też wiele innych zalet. Na przykład skromność. Jako pierwszy popisał się nią Viva-najpiękniejszy Wieczorek, ale w jego ślady szybko postanowiła pójść Anna Czartoryska, która od czasu związania się ze znanym amerykańskiemu systemowi więziennictwa Michałem Niemczyckim, zaczyna chyba trochę tracić kontakt z rzeczywistością.

Niedawno w jednym z wywiadów wyznała, że "boryka się" ze swoim pochodzeniem, a ostatnio poszła o krok dalej i zarzuca wszystkim, że się na niej nie poznali.

Czekam na jakąś nagrodę, która by mnie nagradzała za piękno, które noszę w środku - zwierzyła się w programie śniadaniowym. Przy okazji wyznała, dziewczyna Borysa Szyca pomaga jej w dobieraniu garderoby.

_**To ogromna zasługa Zosi Ślotały**_ - wyznała aktorka. Dzięki niej nie muszę myśleć o modzie i to jest dla mnie mniejszy stres. gdy nie wiem, w co się ubrać, dzwonię do niej i ona mi pomaga.

KOMENTARZE
(294)
gość
7 lat temu
JA CHCĘ JUŻ WIOSNĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
taaak bo ludzie są naiwni... piękno to ona nosi w portfelu i na kartach swojego "narzeczónego"
pies ja drapa...
7 lat temu
A jak zgasi swiatlo, to to piekno swieci wszystkimi otworami....
gość
7 lat temu
dla mnie sprawia ona wrażenie pustej jak bęben
gość
7 lat temu
ten środek to już nieźle przewietrzony
Najnowsze komentarze (294)
gość
7 lat temu
Ania jestes sliczna!!
gość
7 lat temu
gość: 08.30 TVN - Dzień dobry TVN - prowadzi Bartosz Weglarczyk - wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturujacego bohaterów z NSZ, WIN i AK [chodzi o oslawionego Józefa Światłę - admin] 18.00 TVP2 - Panorama - prowadzi Hanna Lis - córka kanalii z okresu stanu wojennego [Waldemar Kedaj - admin]. Czy wiele sie zmienilo od tamtych czasów? 19.30 TVP1 - Wiadomosci - prowadzi Piotr Kraśko - wnuk jednego z czolowych komunistycznych cenzorów [Wincentego Kraśki - admin], syn PRLowskiego ministra ds wyznan. 20.00 TVN24 - Kropka nad i - prowadzi Monika Olejnik - zootechnik - córka funkcjonariusza SB [Tadeusza Olejnika - admin], konfident slużb PRL, pseudonim "Stokrotka". 21.30 TVN - Kuchenne rewolucje - prowadzi Magda Gessler - córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB [Miroslawa Ikonowicza - admin]. .21.40 TVP2 - Tomasz Lis na zywo - syn wysokiego OFICERA Ludowego Wojska Polskiego [Imie nieznane - admin]. 22.00 TVN24 - Szklo kontaktowe - prowadzi Grzegorz Miecugow - syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania sie pod "Apelem krakowskim" [Bruno Miecugow - admin] 22.30 TVN - Kuba Wojewódzki Show - syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora [Boguslawa Wojewódzkiego - admin] Zyczymy przyjemnego odbioru Od siebie dodam - w tzw międzyczasie mózgotrzepy - "Na Wspólnej" ('...tato jak smiesz - p****y - mówią tylko buraki i faszyści..."), "Ranczo" - Amerykanka o specyficznej urodzie wyzwala ciemne wiejskie baby z opresji antygenderowej no i oczywiście spod skorumpowanej władzy i i jeszcze jakiś mózgotrzep o szpitalu (tytułu nie pomnę) -szlachetna Żydówka pomściła katowaną kobietę miażdżąc genitalia oprawcy niczym Luna Brystygier antypaństwowym bandytom ...
gość
7 lat temu
poyebało jej sie w głowie, już stała sie żoną bogatego a jeszcze niedawno była znana ze swoich osiągnięc zawodowych
gość
7 lat temu
Które? Jakie? Czego?
LOVYA_PL
7 lat temu
za inteligentna nie jest - zobaczcie wywiady na youtubie, ale to rasowa arystokratyczna klacz!
gość
7 lat temu
Trzeba jednak bylo pozostac w zaciszu domowym
gość
7 lat temu
jej rodzina matka ojciec to kilkukrotne rozwodniki , to psie nasienie
gość
7 lat temu
Fajna skromna dziewczyna!!
gość
7 lat temu
No wlasnie widac jak sie ubiera , ze zosia nie ma gustu lepiej dzwon do sablewskiej!!!!
gość
7 lat temu
uhuhu co za gust wszystko w szarych kolorach ta ta Zosia to na prawd,e ma styl buhahaha
gość
7 lat temu
ładna ale nie ma gustu dziewcze.
gość
7 lat temu
Wiedziałem ze te stylizacyjne porażki to robota Ślotały!
gość
7 lat temu
srednio sie ubiera
gość
7 lat temu
powinna miec mniejsze zaufanie do stylistki ;)
...
Następna strona