Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pawłowicz: "Badania mówią o UZDROWIENIACH Z HOMOSEKSUALIZMU!"

1210
Podziel się

"To ja jestem rzeczywistym obrońcą gejów i lesbijek. 30 proc. uzdrowionych nie wraca do homoseksualizmu, kolejne 30 proc. przynajmniej żyje w czystości" - ogłasza posłanka.

Pawłowicz: "Badania mówią o UZDROWIENIACH Z HOMOSEKSUALIZMU!"
bDYIEdnV

Krystyna Pawłowicz, znana singielka, którą oburza "jałowość" związków homoseksualnych, nadal przekonuje, że geje i lesbijki są ludźmi chorymi psychicznie. Niedawno kontrowersyjna posłanka PiS-u zaproponowała finansowanie leczenia homoseksualizmu z budżetu państwa. Zobacz: Pawłowicz: "Homoseksualizm to JEDNA Z CHORÓB PSYCHICZNYCH!" Pawłowicz się nie poddaje i utrzymuje, że tylko w Polsce uratowano 3 tysiące osób, które cierpiały z powodu swojej orientacji seksualnej. Jako dowód przedstawia listy od osób homoseksualnych, które zwracają się do niej o pomoc i badania "amerykańskich naukowców".

Piszą, że to ja jestem ich rzeczywistym obrońcą i reprezentuję ich problemy, a nie pan Biedroń. Część z nich chce żyć w takim stanie, a część nie chce - mówi Pawłowicz w rozmowie z TVP Info. Osobom cierpiącym trzeba dać nadzieję, a badania amerykańskie i praktyka amerykańska taką nadzieję dają, bo wyniki mówią o uzdrowieniach z homoseksualizmu. Pierwsza grupa, 30 proc. uzdrowionych, to ci, którzy już nie wracają do homoseksualizmu. Kolejne 30 proc. stanowią ludzie, którzy kończą z praktykami homoseksualnymi i choć być może nie nawiązują relacji z płcią przeciwną, to przynajmniej żyją w czystości.

Pawłowicz krytycznie wypowiada się także na temat członka Ruchu Palikota, który jej zdaniem nie pomaga homoseksualistom. Zapewne dlatego, że Biedroń nie uważa się za osobę chorą. Z wypowiedzi Pawłowicz jednoznacznie wynika, że ona jest jedyną alternatywą dla gejów i lesbijek. Oczywiście tych, którzy przyznają, że są chorzy.

bDYIEdnX

Biedroń to celebryta, on nie robi nic pozytywnego, a niektórzy z homoseksualistów chcą, by zająć się ich prawdziwymi problemami, np. brakiem możliwości znalezienia pomocy, terapii. Mówię, że władze i ich środowiska nie udzielają im pomocy w ich rzeczywistych problemach - mówi posłanka.

Pawłowicz cieszy się też publicznie, że nie spotkała jak na razie Anny Grodzkiej w damskiej toalecie.

Nie było takiej sytuacji, ale nie chciałabym, by doszło do tego spotkania. Wiem od innych pań posłanek, że jest to niezwykle krępujące.

bDYIEdod
bDYIEdoy
KOMENTARZE
(1210)
gość
8 lat temu
jaka to jest bezmyślność,,, ludzie nie mają pieniędzy na chleb;-((((
non
8 lat temu
Szkoda, że nie ma żadnych badań na temat uzdrowienia z tępoty i zacofania.........
gość
8 lat temu
I co z tego?chyba twoja sprawa, nie?
bDYIEdoz
gość
8 lat temu
powstrzymują się od kontaktów z płcią przeciwną - faktycznie problem rozwiązany. Mysle że ci ludzie nie tyle chcą zmienic orientację - bo tego się zrobić NIE DA - ale chcą zyć tacy jacy są bez piętnowania, a t zasadnicza różnica.
gość
8 lat temu
Kobieto, ogarnij się. Jesteś bardzo zaniedbana!
Najnowsze komentarze (1210)
gość
4 lata temu
Chora Baba.Wyrazy współczucia.Podejrzewam ,że niejeden facet ,wolałby zagadać do faceta niż do niej !
gość
8 lat temu
skoro wg Pawłowicz homoseksualizm to choroba to znaczy ze jestem chory od prawie 20 lat ,tzn przewlekle to raczej renta mi sie należy Pawłowicz to sama powinna skonsultować sie z lekarzem i to dosc ścisłej specjalności.Widać starej pannie brak chłopa na łep się rzucił.
gość
8 lat temu
Zastanów się człowieku ile krzywdy robisz tym ludziom którzy żle się czują z homoseksualizmem a tycy są w przeważającej ilości. Opowiadasz jak diler narkotykowy który mówi początkującemu narkomanowi żeby kupował narkotyki bo nigdy z tego nie wyjdzie- taki ma interes. Stare zdegenerowane geje opowiadają młodym chłopcom którzy żle się czują z homoseksualizmem że to stan nieuleczalny i jest cool ,nawet wymyślili słowo gej-wesołek i domagają się kary kto ich tak nie nazywa, bo taki mają interes. Przecież oni potrzebują 0d 500 do 1000 partnerów –młodych chłopców do pedałowania, będą manipulować że oni chcą związku bo się kochają, i umacniać ich w przekonaniu że homoseksualizm jest stanem z którego nie ma ratunku. Potem taki młody chłopak obcując z innymi zbokami gejami niszczy sobie życie. Naraża się na utratę zdrowia fizycznego i psychicznego i kończy się samobójstwem. Homoseksualizm to droga do donikąd, a raczej droga na manowce staczanie się. Tylko ustawione bogate gejuchy mogą sobie zapewnić dostatek, ochronę i kosztowne leczenie w razie choroby. Reszta ginie marnie w bólu , samotności i popełnia samobójstwo. przykra prawda.
gość
8 lat temu
Amerykański naukowiec prof. Mark Regnerus, który niedawno wykazał w swoich badaniach, że dzieci z tradycyjnych rodzin są znacznie szczęśliwsze i zdrowsze niż te wychowane przez pary jednopłciowe, stał się obiektem ataków ze strony środowisk homoseksualnych.... ! Jego raport i badania oparte były na danych zgromadzonych w projekcie New Family Structures Study, gromadzącym odpowiedzi udzielone przez 3 tys......!!!! młodych osób dorosłych – w wieku od 18 do 39 lat. 175 z nich miało matkę lesbijkę a 73 ojca geja. Porównując z odpowiedziami tych wychowanych w rodzinach z obojgiem heteroseksualnych rodziców biologicznych, próbowano ustalić komu z nich wiedzie się lepiej w oparciu o 40 różnych wyznaczników, dotyczących wymiarów życia socjalnego, emocjonalnego i relacyjnego. Wspólnota pederastów i lesbijek wszczęła potężną kampanię w USA podważającą teorię Regnerusa. Sprawą zajęła się specjalna komisja Uniwersytetu Texas w Austin, gdzie uczony jest zatrudniony. Szybko okazało się, że zarzuty pod adresem naukowca są całkowicie bezzasadne, a metodyka przeprowadzonych badań jest bez zarzutu. Dochodzenie wewnętrzne przeprowadzone na uczelni wykazało pod koniec lata 2011 roku, że nie ma żadnych powodów, aby by podważać ustalenia i badania naukowców pracujących pod kierownictwem Regnerusa. Jednak ten wściekły atak na profesora pokazuje jak wpływowe w USA jest lobby homoseksualistów. prof. Mark Regnerus był wręcz szykanowany... ! Musiał kilkakrotnie stawić się przed komisją i oddać zawartość swego komputera do sprawdzenia. Jednak, jak zauważa prawnik, są to coraz częstsze sytuacje w USA....! Profesorów, którzy nie kłaniają się dominującej na uniwersytecie orientacji, w większości lewicowej, karze się lub cenzuruje z powodu ich przekonań
gośćkali
8 lat temu
badania, prowadzone przez panią "professorr"?
katolik
8 lat temu
O, Pawlowicz sie ma forum udziela haha. Poslanko "w*********j" - cos ci to haslo przypomina?
heretyk
8 lat temu
Niech sie zajmie swoja wyschnieta picza a nie innym do lozka sie laduje, g**m
gość
8 lat temu
Johannesburg: lesbijki zakatowały 4-letnie dziecko, bo nie chciało mówić kochance matki "tatusiu"christianitas.pl /za: The Star/ Winnymi zbrodni zamordowania 4-letniego Jandre Botha uznał sąd parę lesbijek Engeline de Nysschen (33) oraz Hanelie Botha (31) - matkę dziecka. Chłopiec zginął z rąk kochanki matki za to, że nie chciał mówić do niej "tatusiu".Dziecko przed śmiercią doświadczyło urazów czaszki, mózgu, połamania kości nóg, obojczyka, rąk i miednicy. Matka chłopca twierdziła, że doznał on wypadku podczas kąpieli. Prof. Mohammed Dada ocenił jednak urazy jako porównywalne z upadkiem z drugiego piętra. Ojciec dziecka, obecny na rozprawie, dowiedział się o maltretowaniu syna przez lesbijską kochankę jego byłej żony w dniu śmierci dziecka, 12 czerwca 2003. O tym, że czterolatek bity jest za odmowę zwracania się do de Nysschen "tatusiu" wiedzieli wcześniej znajomi lesbijek. Statystyki wykazują, że przemoc domowa wśród par lesbijskich jest częstsza i bardziej dotkliwa niż w jakichkolwiek innych konfiguracjach związków.
bDYIEdor
gość
8 lat temu
Wszystkie osoby które wyszły z homoseksualizmu, a jest ich naprawdę wiele świadczą swoim przykładem ,że człowiek nie rodzi się homoseksualistą. nabywa niewłaściwych skłonności w trakcie swego rozwoju. Pani Pawłowicz ma rację, Jestem ojcem 23 letniego syna który ma skłonności homoseksualnie i zapewniam wszystkich, że propaganda i lobby gejowskie zrobią wszystko aby utrzymać obecny stan rzeczy. Szkoda że kosztem często nieszczęśliwych ludzi. Właściwa pomoc można uzyskać w Lubelskim stowarzyszeniu Odwaga. Pomagają tam licencjonowani terapeuci, psychologowie itp. Terapia jest długotrwała, ale rezultaty są naprawdę wspaniałe. Nie dajcie się omamiać kulturze gejowskiej, wielu z nich żyje z nieszczęść swoich kolegów i koleżanek. Robią kariery polityczne że są Homoseksualistami np. Biedroń .Znam wiele osób które, poznały tam swoją prawdziwą naturę i żyją w normalnych związkach, kilku z nich doczekało się już potomstwa. RODZICE WALCZCIE O SWOJE DZIECI.ODWAGI
gość
8 lat temu
W Holandii działa już LEGALNIE ! partia pedofilów....! Nazywa się - Dobroczynność, Wolność i Różnorodność, może działać legalnie - orzekł z całą powagą w lipcu 2006 roku holenderski sąd. Założona w maju 2006 roku partia- Dobroczynność, Wolność i Różnorodność -(PNVD), nie będzie zakazana. Holenderski sąd odrzucił wniosek działaczy antypedofilskich o jej natychmiastową delegalizację. Partia PNVD, może więc działać bezproblemowo na terenie Holandii Postuluje : liberalizację przepisów dotyczących pornografii dziecięcej i sodomii (w tym zoofilii) oraz obniżenie granicy z 16 do 12 lat wieku nieletnich, od której współżycie seksualne będzie dozwolone.
gość
8 lat temu
TVN TO chore lewackie myślenie, najpierw się dowiedzcie, jakie zwyczaje panują w środowiskach homoseksualnych (nie, to nie są stereotypy, i każdy gej wam to przyzna). Geje zdradzają się na potęgę, co zresztą kiedyś zakomunikował Poniedziałek, są niestali w uczuciach, mało życiowi (Tysio i Woli?), chcą wieść wygodne, mało zobowiązujące życie, są materialistami, macie znajomych gejów to zapytajcie czy tak wygląda sposób na życie WIĘKSZOŚCI gejów. To są nieodpowiedzialni ludzie i takie też pary tworzą, mężczyzna jest z natury EGOISTĄ i ma ograniczone myślenie co do związku, wierności i odpowiedzialności, myślicie, że czemu z kobietą potrafi stworzyć długoletni związek? bo ona jest jego przeciwieństwem w wielu aspektach, dopełniają się. To są różnice wynikające z cech, które charakteryzują każdą z płci.
gość
8 lat temu
Nie bez przyczyny najgorsze męty społeczne P****Y ,PEDOFILE , PROSTYTUTKI promowane są dziś w mediach,głownie w TVN zboczeńcy mają zapewnione stałe miejscówki. Nas traktuje się jak stado orangutanów, które możni sobie wychowują. Mamy myśleć o kasie, seksie, przyjemnościach, zabawie, żadnych przemyśleń, lenistwo intelektualne i moralne. Ludzie, to co od niedawna wprowadza się na chama ,bo to nie widz sobie tego życzy, to nie jest spełnianie potrzeb rynku odbiorców a wciskanie na siłę, u nas, w Polsce, jest tym, co kiedyś wpierało się Amerykanom, uważanym dziś za bezmózgich, bezrefleksyjnych spaślaków hodujących nowotwory w Mcdonaldach. Zrozumcie, że teraz przyszła kolej na nas, jesteśmy pod obstrzałem. Zmienia się nam światopogląd narodowy, tożsamość, wciskając coś co nazywa się postępowością, choć to tylko cofanie się w moralności i rozwoju intelektualnym. Wykorzystuje się do tego naszą skłonność do kompleksów względem innych państw, wyuczoną i wbitą do głów. Jesteśmy biedniejsi od Włochów czy Francuzów, ale my mamy jeszcze w sobie głębsze wartości, które w tamtych państwach dawno umarły. Zrozumcie, że cały przekaz z mediów płynie po to, by zrobić z nas stado nieżyciowych naiwniaków zapatrzonych w talent show , idiotyczne seriale i jaskiniowców skupionych na spaniu, żarciu i kopulacji...
gość
8 lat temu
Homoseksualizm wykreślono z listy chorób WHO nie na postawie rozstrzygających badań naukowych, a wskutek głosowania - przy 5816 głosach za i 3817 przeciw . Co więcej, nawet wśród osób głosujących za wyeliminowaniem homoseksualizmu ze spisu chorób, wiele żywiło przekonanie, że dzięki zdjęciu z homoseksualistów społecznego stygmatu, będzie można skuteczniej pomóc tym z, którzy potrzebują pomocy psychiatrycznej i można będzie tą chorobę wyleczyć.Pytam się co robi w sejmie niby Pani GROCKA. TRANSSEKSUALIZ NIE ZOSTAŁ WYKREŚLONY Z LISTY CHORÓB I WG. WHO GROCKA JEST CHORA PSYCHICZNIE I NAS REPREZĘTUJE.
gość
8 lat temu
Typowe praktyki seksualne homoseksualistów to medyczny horror. Proszę sobie wyobrazić ślinę, kał, spermę i krew mieszającą się między dziesiątkami mężczyzn co roku. Proszę sobie wyobrazić regularne picie moczu, jedzenie kału i brutalne podrażnianie odbytu. Często zdarzenia te mają miejsce, gdy osoby biorące w nich udział są pijane, odurzone narkotykami lub uprawiają orgie. Ponadto, większość z nich ma miejsce w wyjątkowo niehigienicznych miejscach (toalety, brudne salki peep show. Geje, bi, lesby ciągle zmieniają partnerów i roznoszą NA POTĘGĘ choroby np. Aids, CHLAMYDIA hpv , to przez nich choruje społeczeństwo Brodzić w kale to dopiero uciecha, nie mówiąc ile z nich ma uszkodzone zwieracze, które przecież nie są przystosowane do ruchów frykcyjnych. Dodatkowo zakażają swoje cewki moczowe bakteriami fekalnymi, dodatkowo też pasożytami i zarazkami z kału. Odbyt ma najcieńszą śluzówkę w całym ludzkim ciele, najbardziej podatną na skaleczenia, urazy, nie nawilżaną tak jak np. pochwa. Dlatego też AIDS dotyka ich częściej. Odbyt Nie jest też przystosowany do ruchów trąco- posuwistych do środka, tylko do ruchów wypróżniania na zewnątrz. Nie wmawiajcie ludziom.że patologia i zboczenie dewiantów to NORMA!
...
Następna strona
bDYIEdoT