Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lis z córką i Olejnik na meczu Polska-Ukraina! (ZDJĘCIA)

572
Podziel się:

Miny mieli nieciekawe... Dziwicie się?

Lis z córką i Olejnik na meczu Polska-Ukraina! (ZDJĘCIA)
bEDdBAeZ

Wczorajszy mecz Polska-Ukraina, będący eliminacją do Mistrzostw Świata w Brazylii w 2014 roku, okazał się dużym rozczarowaniem dla kibiców naszej reprezentacji. Nie minęło jeszcze pierwsze 10 minut meczu, a przegrywaliśmy już 2:0. Jak komentował bezbłędny Dariusz Szpakowski, "zupełnie się Artur Boruc nie spodziewał"...

Na trybunach można było zobaczyć Monikę Olejnik oraz Tomasza Lisa z córką, żywiołowo kibicujących piłkarzom. Ich miny z minuty na minutę robiły się coraz bardziej nieciekawe.

Dodajmy, że aby dostać się na mundial, musielibyśmy teraz wygrać na wyjeździe z reprezentacją Ukrainy, Mołdawii i... Anglii.

bEDdBAfb

Oglądaliście?

A tu jeszcze popis Kamila Glika:

bEDdBAfh
bEDdBAfi
bEDdBAfj
bEDdBAfk
bEDdBAfC
KOMENTARZE
(572)
gość
9 lat temu
Ale sie polacy znowu popisali...
gość
9 lat temu
Ten mecz to jakaś żenada!
gość
9 lat temu
Mecz Polska – Ukraina – totalna porażka! Odbył się tylko dlatego, że był siarczysty mróz i nie było BASENU narodowego. Na trybunach widziani byli WOJEWÓDZKI z Figurskim. Znów się zaprzyjaźnili i siedzieli z jakimiś ukraińskimi SPRZĄTACZKAMI. Figurski patrzył na nie lubieżnie. Jego kompan patrzył lubieżnie na piłkarzy. Na stadionie nie zabrakło SIWIEC. Swoją gorącą jeszcze d**ę chłodziła na zmrożonym krzesełku. Przecież o bilety była tak trudno, więc musiała je sobie jakoś załatwić… Na trybunach był też WĘGLARCZYK. Był w towarzystwie sprzątającego ROBOTA. Za to Młody Kosecki pokazał swoją D**Ę i obiecał, że pokaże więcej w następnym spotkaniu. O naszych pseudo-celebrytach czytaj na Facebook’u, na profilu „ANTEK MUZZYKANT KOMENTUJE”.
bEDdBAfD
gość
9 lat temu
Tym razem nie pomylili sektorów ?
gość
9 lat temu
taki mecz to strata czasu i pieniędzy - polacy nic się nie stało??? a właśnie że się stało!!!
Najnowsze komentarze (572)
gość
8 lat temu
hankę wzjął co ją tylu chłopów wydymało niezła profesjonalistka co
lilka kossak
8 lat temu
Lis ma żółte zęby, Olejnik wygląda coraz bardziej "groźnie", jako, że wyostrzają się jej rysy twarzy, poza tym jest w niej coś niechlujnego...wydaje się jakaś niedomyta (choć pewnie codziennie bierze prysznic i przestrzga wszystkich zasad higieny).
gość
8 lat temu
lisie mogłeś pomagac Kindze jak córki były małe a nie tylko być tym zarabiajacym i z kitą podwiniętą uciec do cwanej lisicy nie dbałeś.o swoje małzeństwo ,bo tak najłatwiej zrobić.
gość
8 lat temu
Super dziewczyna z dwoma szalikami świetny gest.
gość
8 lat temu
Córka laleczka jak jej matka nie podobna do lisa.
gość
8 lat temu
a co on taki stary??? ta córka to cała Rusin..
gość
8 lat temu
Boże! Lis tyle kasy, a uzębienie jak kloszard!
gość
8 lat temu
piękna córka cała Kinga jak mógł tak zrobić zostawiając w trudnym okresie dla ich matki i zamienić Kinge na stare wyrafinowane pudło.
bEDdBAfv
gość
8 lat temu
ten dzieciak ile ma lat,ze już sie maluje ?
wisia
8 lat temu
Ciągle czekałam śliczna córcia tylko szkoda że pochodzi z rozbitej rodziny Kinga górą
gość
8 lat temu
fuj brrr żółte zęby i obrzydliwe i on również bardzoooo nie ciekawy....
gość
8 lat temu
szkoda,ze mu ktos nie wy_je.bał z ten pusty,plastikowy ryj
gość
8 lat temu
szkoda ze nie wiedzialem ze jest na trybunach
gość
8 lat temu
Jednego nie rozumiem / Chyba w zeszłym roku czytałem wypowiedz Lisa,że z obawy o bezpieczenstwo dzieci chroni je ,nawet fotki były z paskami na oczach a dzisiaj proszę ! W całej doskonałości z imienia i nazwiska jedna z dziewczynek druga na wybieg wyprowadzona przez Rusin .Jak to się ma do wiarygodności wypowiedzi i zachowania zarazem.Hipokryzja,niewazne jak i co wazne ,żeby temat był czy tez wciaganie do świata show ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDdBAgo
bEDdBAgp
bEDdBAgq
bEDdBAgr
bEDdBAgs
bEDdBAfX