Trwa ładowanie...
Przejdź na

Celebryta z TVN i TVP: "Dziewczyny WYSYŁAJĄ MI ZDJĘCIA WAGIN!"

650
Podziel się:

"Ksiądz chciał mnie molestować. Chodziłem po kolędzie. Dawał mi z koperty. Moim zdaniem księży powinni kastrować" - mówi Piotr Kaszubski, "20-letni milioner".

Celebryta z TVN i TVP: "Dziewczyny WYSYŁAJĄ MI ZDJĘCIA WAGIN!"
bECZSCPV

TVN i TVP wynajdują coraz dziwniejszych "celebrytow". W Pytaniu na śniadanie i w programie Agnieszki Szulim promowany był ostatnio Piotr Kaszubski, "20-letni milioner", który twierdzi, że jest właścicielem jakiejś kliniki medycyny estetycznej. Do jego byłych klientek należy Ilona Felicjańska, którą "milioner" oskarżył publicznie o to, że nadal pije alkohol.

Celebryta z telewizji śniadaniowych udzielił właśnie wywiadu w programie Szyderczy Hałas, w którym narzeka na... nastolatki, które wysyłają mu zdjęcia swoich wagin.

Dziewczyny wysyłają mi zdjęcia swoich wagin na Facebooku. To jest przerażające - "żali się". Największym afrodyzjakiem dla kobiet, niestety, wydają się dziś pieniądze i popularność.

bECZSCPX

Śniadaniowy celebryta wypowiedział się także na temat Kościoła. Twierdzi, że ksiądz, z którym chodził po kolędzie, chciał go molestować i "dawał mu z koperty". Apeluje z tej okazji, żeby "ucinać księżom jajka":

Afer jest pełno, wiesz, pedofilia, promiskuityzm, puszczalstwo. Ja nie wiem, co oni tam w czterech ścianach robią. Kiedyś pracowałem jako ministrant. Chodziłem po kolędzie, ksiądz płacił mi z koperty i nawet próbował mnie molestować - wspomina. To pamiętam: klatka schodowa, ciemny blok, jakaś osiemnasta, bo to wiesz, zimą się chodzi, a on do mnie: "A na przykład jak się przebierasz z chłopcami na wuefie to patrzysz, jakie mają siusiaczki?" To jest przerażające, ale nie ma co się dziwić. Wyobrażasz sobie: facet z popędem seksualnym zamyka się w czterech ścianach na całe życie? Moim zdaniem księży powinni kastrować. Jeśli ktoś chce żyć w celibacie, niech utną mu jajka!

Tak wyglądał jego telewizyjny debiut:

bECZSCQd
bECZSCQy
KOMENTARZE
(650)
gość
8 lat temu
widzę go pierwszy raz w życiu O_O
gość
8 lat temu
P***c jakiś
gość
8 lat temu
jejciu następny nieznany-znany
bECZSCQz
E
8 lat temu
to ten od drożdżówki?
gość
8 lat temu
co do kastrowania w pełni się zgadzam! skoro dekalrują celibat czemu nie mogą pozbyć się grzesznego balastu!
Najnowsze komentarze (650)
gość
6 lat temu
Przecież on jest FARBOWANY. Jego naturalne włosy to blond. Nic sobą nie reprezentuje to jest OSZUST już ma 4 sprawy u Prokuratury. Nabierał ludzi, wyłudzał od nich pieniądze za następujące produkty sprzedawane przez Kaszubskiego: Liposuction, whitetime, vitalash, VITA SLIM, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra, NeoRest, NikoEnd, Bionea, młody jęczmień, Błonnik Pro, Phosphatix, Delipox, UreaCare i szereg innych. OTO jego Firmy: ESTINITY, BIOCARE, MPM Entertainment LLC, MPM LTD, WHITETIME Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), HAMILTON Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych. Ostatnio pobił dziennikarkę z TVN i uszkodził jej kamerę. Toż to ŁOBUZ i CHAM. Kaszubski nie miał spokojnego dzieciństwa. Jego ojciec wszczynał codziennie awantury, później znalazł się w Zakładzie zamkniętym.
gość
6 lat temu
Twojemu bratu też powinni jaja uciąć bo jest sługą ww kościele
Gość
6 lat temu
Padło w rozmowie pytanie- gdzie będzie za 2 lata? No właśnie.... rok 2015, minęły 2 lata, tera już jako Piotr K. oszust i naciągacz, jest poszukiwany. Takimi ludźmi się zachwycamy. Żałosne.
gość
7 lat temu
Boshe, jak on bredzi ;p
gość
7 lat temu
Milioner hahahah,który w bloku mieszkalnym ma "klinikę" w zwykłym mieszkaniu buahahahah niech pokaże wyciąg konta
gość
7 lat temu
Trochę wygląda jak Kwiatkowski :D
gość
7 lat temu
próżność ot co
Gość
7 lat temu
Przeraża mnie ! Co to za lamus wgl, człowieku jaka dziewczyna by Ci wysłała swoją wagine !? Jak ty sam nie wiadomo co w gaciach masz !
bECZSCQr
wujek całe zł...
7 lat temu
w sumie dobrze gada => kastracja dla wszystkich ksiezy
gość
8 lat temu
Z******ty KOLO, pozytyw, takich zebyu bylo wiecej u nas w kraju a uda sie pokonac nawet g***i rzad i burakow ze wsi.
gość
8 lat temu
codziennie wali konia na kamerce na liveshow,pl
kamil
8 lat temu
jeszcze niech powie że sie dorobił milionow na sexie z proboszczem...['] minuta ciszy. Robi szum bo lubi.
http://www.jo...
8 lat temu
pudelek - celebryta z tvn i tvp: "dziewczyny wysyłają mi zdjęcia wagin!" botanical slimming
hjguPf olwio...
8 lat temu
hjguPf olwioiizaefy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECZSCRk
bECZSCRl
bECZSCRm
bECZSCRn
bECZSCRo
bECZSCQT