Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyńska na okładce "Vivy"! "OKRZEPŁAM, DOJRZAŁAM" (FOTO)

816
Podziel się:

Marta opowiada o katastrofie Smoleńskiej i o "szczęśliwym małżeństwie".

Kaczyńska na okładce "Vivy"! "OKRZEPŁAM, DOJRZAŁAM" (FOTO)
bEEvZVPF

Na okładkę najnowszego numeru Vivy trafiła po raz kolejny Marta Kaczyńska. Tym razem sama, bez sympatycznego Marcina Dubieneckiego. Córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej wypowiada się zarówno na temat polityki, jak i swojego życia prywatnego. Co ciekawe, nie mówi nic o problemach w związku z Dubienieckim, z którym nie mieszkała od wielu miesięcy. Dziennikarze nie pytają jej też oczywiście o budzącą tyle emocji sprawę ojcostwa jej córki. Były mąż, który ją wychowywał, dowiedział się po latach, że jej ojcem jest jednak... Marcin, który wkrótce zajął jego miejsce.

Wtedy mi się wydawało, że to ten właściwy moment - mówi o pierwszym małżeństwie. Ten etap mojego życia uważam za doświadczenie, które było mi potrzebne do tego, by teraz, mając prawie 30 lat, być w tym miejscu, w jakim się znajduję. Powiem jednak tyle, że to nie był dobry okres. Ale nigdy bym go nie cofnęła, chociaż pewnych decyzji mam prawo żałować. Jednak jako mama Ewy i Martynki jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.

Marta komentuje też oczywiście trzecią rocznicę katastrofy:

bEEvZVPH

Okrzepłam, dojrzałam. Myślę jednak, że byłoby mi znacznie łatwiej, gdyby okoliczności katastrofy zostały rzetelnie i jednoznacznie wyjaśnione. Czuję się trochę tak, jak ludzie, którzy pozornie wiedzą, co się stało, ale nie mogą odnaleźć swoich bliskich. Podobnie jest, gdy nie można ustalić przyczyny ich śmierci.

Z rozmowy z gazetą dowiadujemy się także, że "prędzej czy później" wyjaśnione zostaną wydarzenia, które doprowadziły do katastrofy pod Smoleńskiem w 2010 roku. Zdaniem córki Lecha Kaczyńskiego prawda jest potrzebna nie tylko jej, ale wszystkim Polakom.

bEEvZVPN
bEEvZVQi
KOMENTARZE
(816)
gość
8 lat temu
kopacz w sejmie gorąco zapewniała, że była przy sekcjach wraz z polskimi patomorfologami, a potem okazało się, że nie było ani jej ani żadnych Polaków, dlaczego ona wciąż jest czołową postacią PO po takim kłamstwie?
gość
8 lat temu
nie piszcie o niej g****a czy beznadziejna, przeżyła wielką tragedie i dobrze sobie radzi
gość
8 lat temu
Polska umarza 1,2 miliarda złotych za transfer gazu w zamian Gazprom zmniejszy nam ceny o,1%. Ekonomiści juz wyliczyli, że ten 1 jest wart max 15 mln dolarów, a my im umorzymy 1,2 miliarda zł. Winnych nie ma.
bEEvZVQj
ALFREDZIK
8 lat temu
Miny ma po Lechu ...
gość
8 lat temu
Dajcie jej spokój, jej najmądrzejsza ze wszystkich tych prezydenckich i premierowych córek. Próbuje sobie poukładać życie, nie każdemu się od razu udaje.
Najnowsze komentarze (816)
http://www.ls...
8 lat temu
593205241690404636428
http://www.te...
8 lat temu
Hi, I can’t understand how to add your site in my rss reader. Can you Help me, replica watches uk
jargul
8 lat temu
za 3miliony można wszystko
gość
8 lat temu
Lubię ją-mam nadzieję ,że zajmie się polityką.
http://www.ch...
8 lat temu
Check THESE Guys Out
http://www.lo...
8 lat temu
nice articles
Janka sierota
8 lat temu
Marta nie wypowiadaj sie za wszystkich mnie np nie interesuje jak zginal twoj ojciecm=. Moj zginal na wojnie i do dzis nie wiem jak nie mam nawet grobu a ty masz oieniadze, grob i co jeszce bys chciala.
gość
8 lat temu
„Proponuję wnosić psią kupę do kościoła i kirać w niedostępnych miejscach. Katolik i tak nie wyczuje, bo rzadko się myje - większośc ma śmierdzące zaday i geje są dla nich niepojęci. Fuj.”"NOWY PAPIEŻ STARA PEDOFILIA!","czarnuchy w sukniach w*n do watykanu na te wasze orgie pedofilskie!!!!!!!""O WYBRANO NOWEGO KRÓLA PEDOFILÓW:)radość w kościołach całefo świata", "Jezus jbał w d**ę Piotra a jego mama była dziwką. I możecie mi p****y religijne naskoczyć". ---To napisala POwariatka pod artykułem "Wicedyrektor tvp sport papiez to donosiciel". Cala noc i caly dzien klepie obelgi na Kaczynskich, PIS, katolików,matki które rodzą dzieci i chcą zakładać rodzinę itp. Ma okolo 27-30 lat i jest z Lublina,studentka psychologii UMCS Nazwisko na 6 liter Gr..ek. -TO SĄ WLASNIE WYBORCY PO i Palikota W KAFTAN I DO PSYCHIATRYKA.
bEEvZVQb
gość
8 lat temu
jaka ona żałosna
gość
8 lat temu
ale się wyżyje m******a ,komentujac,a Marta ma to w d***e
gość
8 lat temu
Myślałam,że ta cała Marta jest mądrzejsza. A ona patrzy w kamerę jak w k...sa, jakby to powiedziała Dodzia
gość
8 lat temu
patologia niestety z tej swietej martusi
gość
8 lat temu
przykro że tak straciła rodziców ale jest tak samo g****a jak jej wujek opowiadając ciągle o tym i wymyślając te brednie
gość
8 lat temu
on jest ok ale to coś obok niego to tragedia z kobietą ma niewiele wspólnego-żenada
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEvZVQU
bEEvZVQV
bEEvZVQW
bEEvZVQX
bEEvZVQY
bEEvZVQD