Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kret: "Ożenię się z Beatą!"

252
Podziel się

"Jestem zdecydowany spędzić z nią życie" - deklaruje publicznie. "Związek będzie trwał do końca!" Wierzycie?

Kret: "Ożenię się z Beatą!"
bDHHyeYB

Jarosław Kret raczej nie słynął dotąd ze stałości w uczuciach. Ze swoją poprzednią partnerką ma wprawdzie dziecko, jednak, jak utrzymuje pogodynek, łączą ich tylko "przyjacielskie relacje". Tak przyjacielskie, że zostawił ją dla nowej koleżanki z pracy i dowiedziała się o tym podobno z gazet...

Z Beata Tadlą postanowił się już jednak ożenić. I obiecuje jej to w Vivie.

_**Jestem zdecydowany spędzić życie z Beatą**_ - zapewnia w wywiadzie. I podpiszę z chęcią, nie po to, żeby coś udowadniać i stwarzać pozory bezpieczeństwa, tylko po to, by usankcjonować nasz związek, bo planujemy, by trwał do końca. Dokument będzie potrzebny choćby po to, by mogła wejść bez problemów do szpitala, jak mnie szlag trafi.

bDHHyeYD

Ciekawe, czy byłby równie wyrywny w deklaracjach, gdyby jego dziewczyna nie była nadal żoną Radosława Kietlińskiego. Zobacz: Tadla nadal się nie rozwiodła!

Życzymy Beacie, żeby nie musiała nigdy przypominać Jarkowi, co jej publicznie obiecywał. Historia niestety lubi się powtarzać.

bDHHyeYJ
bDHHyeZe
KOMENTARZE
(252)
gość
3 lata temu
pudel prorok
gość
3 lata temu
i juz po ptakach....
gość
7 lat temu
ten mały do fryzjera!
bDHHyeZf
gość
8 lat temu
hahah leje oni jadą na kretę xDDDD
Mirka
8 lat temu
Taka ładna kobieta i taki wstrętny facet...po prostu masakra,co ona w nim widzi,oszalała,oślepła?! Poza tym facet,który publiczne mówi źle o swojej byłej kobiecie,w tym wypadku żonie(powiedział publicznie,że nigdy jej nie kochał) nie jest ani wart zaufania ani niczego więcej,jest z***m,prymitywem i chamem i tyle! Za kilka miesięcy lat to samo powie o Tadli.Kret nie liczy się z uczuciami innych ludzi,pewnie nawet przez moment nie zainteresował się co czuje jego była żona kiedy powiedział,że jej nie kochał,zakłamany d***k,a pewne w czterech ścianach zapewniał ja o swojej miłości.Dla mnie taki typ faceta to dno i wodorosty! nie dośc ,że brzydki to jeszcze ma obrzydliwy charakter
gość
8 lat temu
ja pierdo,,lę gdyby mój facet składał publicznie tego typu żenujące deklaracje, to wykopałabym go z życia, no sorki ale mężczyznę w tym wieku trochę klasy jednak obowiązuje
gość
8 lat temu
sam nie wierzy w to co mowi ... znudzi sie nia i znowu nastepna dowie sie z gazet, ze Krecik ja zostawil .... tak lubilam Janowskiego i Krecika , a sie okazalo ,ze to nie tacy faceci , jak myslalam. zawiodlam sie na nich bardzo !!!!!
gość
8 lat temu
Kret schowaj sie gleboko do dziury i juz stamtad nie wychodz. Zenada ciebie sluchac i ogladac.
gość
8 lat temu
TO I BRAT SOBIE BZYKNIE !
gość
8 lat temu
Panie Jarku ma pan cudowną kobietę i jest Pan prawdziwym męzczyzną , trzeba walczyć o miłość !
gość
8 lat temu
to się ożeń a nie rozpowiadaj
gość
8 lat temu
pasują do siebie ładna para szczęścia życzę :)
ali
8 lat temu
a to ci kłamczuszek
bDHHyeYX
gość
8 lat temu
Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje....Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie. spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie. odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy. Jeśli tego nie zrobisz stanie się. przeciwność Twojego życzenia.
...
Następna strona
bDHHyeZz