Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lizanie kolan księdza "NIE MA CHARAKTERU SEKSUALNEGO"!

797
Podziel się

"Dzieci po powrocie z wycieczki nie czuły się w żaden sposób poniżone" - twierdzi prokuratura. Przypomnijmy zdjęcia...

Lizanie kolan księdza "NIE MA CHARAKTERU SEKSUALNEGO"!
bDgJdISt

Prokuratura właśnie umorzyła postępowanie w sprawie zwyczajów panujących w Gimnazjum Salezjańskim w Lubinie. W ramach oczepin nowi uczniowie byli zmuszani do wchodzenia po schodach na czworakach jak psy, a następnie do lizania po kolanie dyrektora placówki. Na opublikowanych na stronie gimnazjum zdjęciach widać siedzącego ks. Marcina Kozyrę i klęczących przed nim pierwszoklasistów, którzy zlizują białą pianę z jego owłosionych nóg.

W trakcie śledztwa przeanalizowano dokumentację dotyczącą otrzęsin, którą praktykowano w szkole od wielu lat. Prokuratura przesłuchała ponad 110 osób, w tym rodziców pierwszoklasistów, nauczycieli i animatorów uczestniczących w otrzęsinach. Opinie na temat "tradycji" szkolnej wystawił też specjalista seksuolog.

Biegły ocenił, że nie ma podstaw do stwierdzenia, że czynności uczniów polegające na dotknięciu nosem białej piany znajdującej się na kolanach duchownego miały charakter seksualny, a zachowanie dyrektora motywowane było popędem seksualnym - tłumaczy rzecznik prasowa prokuratury w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

bDgJdISv

O aprobacie zabawy i braku w niej podtekstów o charakterze seksualnym świadczy także wykonanie licznych zdjęć, a następnie zamieszczenie ich na stronie szkoły bez żadnej cenzury - dodała. Dowodzą tego również zeznania rodziców twierdzących, że dzieci po powrocie z wycieczki nie czuły się w żaden sposób poniżone czy urażone, chętnie opowiadały o przebiegu zabawy. Dlatego też, mając na uwadze aspekt prawnokarny tego zdarzenia, postępowanie umorzono.

Na stronie Gimnazjum Salezjańskiego pojawił się list otwarty "wyjaśniający" całą sytuację. Dowiadujemy się z niego, że "ksiądz miał za zadanie przyjąć jedynie, nie ubliżając nikomu, hołd kociaków".

Czyli wszystko zostaje po staremu...

bDgJdISB
bDgJdISC
bDgJdISW
KOMENTARZE
(797)
gość
8 lat temu
niech prokurator poliże
gość
8 lat temu
obrzydlistwo
Gabi
8 lat temu
Zaraz nam wmówią, że to normalne!
bDgJdISX
gość
8 lat temu
To teraz prokuratura niech sie zabiera za nergala. Przepraszam, 8 prokuratur...
gość
8 lat temu
Zwymiotowałabym po czymś takim.
Najnowsze komentarze (797)
Gość
4 lata temu
Jakoś mi sie to przyomnialo. W chwili obecnej jestem już osoba nie wierząca, jestem agnostyczka. Ale znam księdza Marcina od urodzenia! Jezdzilam z nim na półkolonie. Ten czlowiek nigdy by nie pomyślał ze to moze mieć podtekst seksualny. Jest wzorem katolika! Ręcze za niego własną głową, bo go znam osobiście! Mialam kilka lat jak przyszedł do o parafii w Srodzie Śląskiej, teraz mam 23 i choć niestety utracilam wiarę, to temu człowiekowi powierzylabym sowje życie!!!! On jest uświetna osobą! Pudelku, siałeś propagande nienawiści, nie wiedząc jak było... Prosze ks. Marcina, mam nadzieję ze juz wszystko jest u księdza okay.:)
http://nbtaiw...
5 lata temu
new balance台灣官方網站
http://tomssg...
5 lata temu
toms shoes sale
ray ban sungl...
5 lata temu
ray ban sunglasses sale ray ban sunglasses sale online
http://fitflo...
5 lata temu
fitflops sale australia
cheap ugg uk
6 lat temu
ugg neevah boots reynolds western cheap ugg uk
Gość
7 lat temu
Да расстрелять его!...
ksiadz marek ...
7 lat temu
Mniam mniam sama by polizala a nawet klekneła do miecza !!!11
bDgJdISP
gość
8 lat temu
dobrze że to kolano!! ale porzygac sie mozna
gość
8 lat temu
pewnie całe zycie mial taka wizje sexualna
gość
8 lat temu
obrzydliwe rozkraczył się jak "K**R" i pozwolił lizać te wstrętne nogi nie ma sprawiedliwości w Polsce niektórzy mogą robić więcej i więcej
gość
8 lat temu
niech będzie uczciwy i idzie do amerykańskiego porno, tam małolaty obracają, a nie udaje niewinnego pobożniache .
gość
8 lat temu
Boze jak ludzie mogą być tacy naiwni, ja tego nie rozumiem :( dzisiaj kolana a jutro będzie brzuch a potem może coś ..... beeeeeeeeeeeeeeeeeee, co to za ksiądz - do kościoła msze odprawiać albo do hospicjum pomagać a nie dzieciom zabawy wymyślać. Basta.
wzx!!!
8 lat temu
nie mogę, jesteście upośledzeni, serio!!!! widać, że nikt z was nie bywał na koloniach!!! to normalne, chrzest kolonijny, ja kiedyś musiałam pocałować człowieka przebranego za Neptuna w stopę i jakoś nikt nie robił z tego tytułu afer na całą Polskę. To żenujące co piszecie!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDgJdITr