Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kret straci PRAWA RODZICIELSKIE?!

217
Podziel się:

Pogodynek nie przychodził na umówione spotkania i zostawiał synka z krewnymi.

Kret straci PRAWA RODZICIELSKIE?!

Jarosław Kret beztrosko ogłosił swój związek z Beatą Tadlą w mediach nie przejmując się uczuciami partnerki, Małgorzaty Kosturkiewicz, która była przekonana, że są w związku. Pogodynek miał nieco inną, wygodniejszą wersję rzeczywistości. Celebryta nie specjalnie przejmował się 3-letnim synem i publicznie opowiadał o tym, że nigdy nie kochał jego matki. Zobacz:Kret o matce swojego syna: "NIE KOCHAŁEM JEJ!"

Kosturkiewicz postanowiła zadbać o syna i niebawem Kreta czeka rozprawa sądowa, w której będzie walczył o prawo do opieki nad Frankiem. Jak podaje Fakt, Małgorzata zamierza udowodnić, że Jarek jest wyjątkowo nieodpowiedzialny i wiele razy zawiódł jako ojciec. Pogodynek ponoć regularnie nie przychodził na umówione spotkania albo powierzał Franka opiece krewnych. Oczywiście wcześniej obiecał sam się nim zająć.

Zupełnie inaczej sytuację postrzega oczywiście sam Kret, który niedawno zabrał synka do Wiadomości, gdzie chwalił się jakim jest dobrym tatą. Myślicie, że dogadają się bez dalszego omawiania swoich kłopotów w mediach?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(217)
gość
9 lat temu
Co one w nim widzą? Wciąż nie mogę się nadziwić...
gość
9 lat temu
Czemu mnie to nie dziwi
gość
9 lat temu
Jakby szczęśliwy teraz nie był, to nie godzi się by tak swoja była kobietę z dzieckiem tak traktowac
gość
9 lat temu
Nie ma czasu, szuka milosci buhaha
gość
9 lat temu
p****t
Najnowsze komentarze (217)
helenka
9 lat temu
to jest d***k! ale dlaczego ja mam na niego płacić? ty publicznej coś pomieszało się w głowie.Chyba maja za dużo pieniędzy.Niech przyjmą młodych,bardziej zdolnych a nie celebrytę.
gość
9 lat temu
To nie taka prosta sprawa pozbawić praw rodzicielskich, a niby dlaczego? Spotyka się kiedy moze , myslę,ze alimenty płaci więc niby dlaczego ? Chyba,ze alimentów nie chce od niego
gość
9 lat temu
Wyjatkowy d***k z tego faceta.Dziwię sie kobietą,że wogóle go chcą.
gość
9 lat temu
i prawidlowo!!! mam nadzieje ze straci prawa rodzicielskie
gość
9 lat temu
Nic dziwnego, że brat bliźniak się wstydzi na palanta.
gość
9 lat temu
Kerta bym jemu nie dała , nie mówiąc o dziecku. To zwykły bawidamek. I****A
gość
9 lat temu
Dziecko lepiej się wychowuje w rodzinie,w której jest miłość i zgoda.Jeśli była partnerka i Pan Jarek Kret nie są ze sobą szczęśliwi, to nie ma sensu dłuzej tak tego ciagnąć.A dziecko nie jest kartą przetargową,żeby załatwiać rózne sprawy ,grając nim na uczuciach innych.Pan Jarek kocha swojego syna ,jest dobrym ojcem i nie nalezy pozbawiac go kontaktu z nim.Należy tak załatwiac sprawy,aby dzieci na tym jak najmniej ucierpiały.
gość
9 lat temu
trzeba było brać ślub i wtedy alimenty pewne:)))
gość
9 lat temu
oj Tadla nie ładnie :(((
gość
9 lat temu
śliczny chłopczyk,a ten KRET to ......
gość
9 lat temu
wygląda jak w******k
gość
9 lat temu
taki kobieciarz nie będzie się zajmował dzieckiem.
barbara
9 lat temu
Kret zachowuje się tak jak Monika Richardson. Beata Tadla to piękna i mądra kobieta i powinna kopnąć tego palanta w d.... Bo za jakiś czas ten p****t powie o niej tak jak o poprzedniej partnerce: nigdy jej nie kochałem. P****t! p****t! Sam nie wie czego chce.
gość
9 lat temu
to jest koszt popularnosci bo cala nedze duchowa tego bidaka parasa mu wyciaga na wierzch kret bylby swietnym np. szatniarzem albo woznym w gimazjum ale jednak zostal celebryta niesamowity jest ten nasz kraj okrglaka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie