Doda pozuje z Mają! (ZDJĘCIA)

Znowu się "przyjaźnią"?

Obraz

Po publicznych kłótniach i wyzwiskach, Doda i Maja Sablewska uznały, że czas znów zacząć udawać przyjaciółki. Przez ostatnie kilka miesięcy wypowiadały się o sobie w samych superlatywach. Rabczewska poprosiła ponoć nawet swoją byłą menedżerkę, żeby ponownie zajęła się jej podupadającą karierą.

Obie pojawiły się wczoraj na pokazie kolekcji marki Balmain. Skorzystały z okazji, by wywołać wokół siebie trochę szumu. Przywitały się, po czym chętnie pozowały razem do zdjęć.

Myślicie, że będą się teraz "przyjaźnić" i umawiać na kolejne imprezy?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą