Trwa ładowanie...
Przejdź na

Godzic o Wojewódzkim: "JUŻ SIĘ NIE ŚLINI EROTYCZNIE"

168
Podziel się:

"Skończył się tamten Kuba. Widzę, że dusi się w starym gorsecie." Zostanie... politykiem?

Godzic o Wojewódzkim: "JUŻ SIĘ NIE ŚLINI EROTYCZNIE"

Karolina Korwin-Piotrowska zareklamowała niedawno książkę autorstwa medioznawcy, specjalisty od polskiego show biznesu, prof. Wiesława Godzica. Ujawniła, że Kuba Wojewódzki "boi się tej książki", sugerując, że może chodzić o zawarte w niej rzekomo dowody na jego homoseksualizm, o którym osobiście zdaje się być przekonana. Zobacz: Korwin-Piotrowska sugeruje, że... WOJEWÓDZKI JEST GEJEM!

Publikację swojego autorstwa Godzic postanowił przybliżyć czytelnikom Super Expressu. Jego zdaniem ambicje Wojewódzkiego sięgają daleko poza show biznes.

Porównajmy te stand-upy, które wygłaszał kiedyś z wygłaszanymi teraz. Dziś wchodzi w rolę jakiegoś trybuna ludowego - mówi Godzic w rozmowie z tabloidem. Społecznika, może nawet polityka. Dla 50-latka, który zachowuje się jak polityk, żarty o seksie na poziomie 14-latka już nie pasują. Już nie ślini się erotycznie, już nie wystąpiłby w stroju kąpielowym Borata. Zanim z nim porozmawiałem, bałem się, że jest to raczej słaba postać, która czasem udaje mądralę. Dziś wiem, że to dość poważny człowiek, który czasem udaje palanta. Skończył się tamten Kuba. Widzę, że dusi się w starym gorsecie. Niekiedy pociągnie jeszcze starym stylem, ale jakoś już go to nie bawi. Nie ma jeszcze nowego stylu, a starego już nie chce.

Zdaniem medioznawcy, Wojewódzki ma całkiem niezłe szanse na karierę polityczną na wzór włoskiego Beppe Grillo.

Dlaczego nie? Nawet bym go na to namawiał - mówi Godzic. W Polsce, tak jak we Włoszech mamy konieczność wstrząśnięcia systemem. Jeśli społeczeństwo nadal będzie uważało polityków za pazernych na pieniądze idiotów, a oni nieustannie podsycać będą to wrażenie, to zbliżamy się do końca demokracji. To nie musi być partia, ale ruch społeczny, ruch protestu, nawet nie politycznego. Jest nawet oczekiwanie czegoś takiego. Do Sejmu weszło przecież kilku dziwaków, queerów, często na granicy akceptacji społecznej. Dlaczego nie telewizyjny showman?

Przypomnijmy, że kilka lat temu na polityka lansowany był Tomasz Lis, ówczesny szef Faktów. Sondaż, wykazujący, że w wyborach w 2005 roku miałby realne szanse na prezydenturę, zakończył jego karierę w TVN.

KOMENTARZE
(168)
gość
9 lat temu
To jego najobrzydliwsze zdjęcie
gość
9 lat temu
Kuba coraz mniej smieszny
gość
9 lat temu
strasznie staro wygłada na ostatnim zdjęciu - masakra
gość
9 lat temu
Kunus ostatnio coraz bardziej przynudza
gość
9 lat temu
kompromitujaca i okropna fota.. juz dalibyscie z tym zdjeciem spokoj
Najnowsze komentarze (168)
Jadzia
9 lat temu
hehehe
gość
9 lat temu
Wojewodzki to i****a, któremu wydaje się, że wie na czym polega polityka. Tak naprawdę jest tylko psem na smyczy odwalającym propagandową robotę za pieniądze. Takich można wynająć, lecz nigdy nie będą nadawać się na uczciwych polityków.
Kotekk
9 lat temu
To jest ból dla oczu Najobrzydliwiejsze zdjęcie które widziałam
Kotekk
9 lat temu
To jest ból dla oczu Najobrzydliwiejsze zdjęcie które widziałam
Kotekk
9 lat temu
Ja chce jeśc ale przy tym się nieda
gość
9 lat temu
jesteś gorszy od D... W..... i innych amatorów tylko ty się uważasz za profesionalistę blle daremnak
gość
9 lat temu
Żałosny
gość
9 lat temu
to jest i****a i nic ale to nic sobą nie reprezentuje a pewnie i tam na dole nie ma za wiele do pokazania i zaoferowania g***i ch........
gość
9 lat temu
Powinien rozpocząć karierę estradową np, z PIKEJEM. Obaj są siebie warci.
gość
9 lat temu
Widać mu kawałek jajka :)
gość
9 lat temu
Wlochy wlasnie przez swoich kontrowersyjnych politykow przezywaja potezny kryzys od kilku lat !!!! Boje sie ,ze u nas tez to juz sie zaczelo !!!!!!!!!
gość
9 lat temu
jeszcze k... brakowalo go w sejmie ,szczyt glupoty wystarczy Palikot i Niesiol!!!!!!!
gość
9 lat temu
na ostatnim faktycznie wyglada jak stary gej!!!! hahahaha
gość
9 lat temu
Dziadek Kuba - czas na emeryturę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie