Zdradzany Nergal chodzi do psychologa!

605
Podziel się

"Uważał ją za ósmy cud świata. Wierzył jej bezgranicznie i miał nadzieję, że założą razem rodzinę..."

Zdradzany Nergal chodzi do psychologa!

Niedawno rozpadł się kolejny związek w życiu Adama Darskiego. Okazało się, że jego dziewczyna równocześnie sypiała z innymi. Zapomniała niestety spytać, czy Adam nie ma nic przeciwko temu. Okazało się, że miał. Zobacz:Nergal rzucił dziewczynę! ZDRADZAŁA GO?

Jak donosi Fakt, Nergal ciężko przeżył uświadomienie sobie, że był przez nią oszukiwany przez tyle miesięcy. Obawia się, że nie zdoła już zaufać żadnej kobiecie. Był tym tak załamany, że zdecydował się pójść po pomoc do psychologa.

Uważał ją za ósmy cud świata. Wierzył jej bezgranicznie i miał nadzieję, że założą razem rodzinę - mówi w rozmowie z tabloidem znajomy Nergala. Dla niej zostawił Trójmiasto, postanowił przenieść się do Warszawy. Teraz musi korzystać z pomocy psychologa.

Podobno muzyk nie może sobie wybaczyć, że zaufał kobiecie, która od początku go okłamywała. Zaślepiony uczuciem nie dostrzegał żadnych niepokojących sygnałów.

Anna nie była z Adamem szczera - mówi informator tabloidu. Kłamała mu na temat swojej przeszłości. Wygląda na to, że przede wszystkim zależało jej na jego popularności. Ponadto do Nergala doszły słuchy, że nie jest jedynym facetem w jej życiu.

Darski opuścił już Warszawę i wrócił do Trójmiasta. Obecnie szuka chętnego na wynajem apartamentu, który kupił dla siebie i Anny Ratajczak.

KOMENTARZE
(605)
gość
7 lat temu
oj dana dana, nergal posluchal szatana
gość
7 lat temu
KARMA ZAWSZE WRACA
gość
7 lat temu
Miłość jest ślepa.
gość
7 lat temu
jakoś w to nie wierze
gość
7 lat temu
znajdzie sobie jeszcze , stac go
Najnowsze komentarze (605)
gość
7 lat temu
Szkoda go, ale jak widać podobne problemy spotykają zarówno zwykłych ludzi jak i tych bardziej znanych. Dobra decyzja z tym psychologiem:)
gość
7 lat temu
dobrze mu tak!
Mazak Nergala
7 lat temu
Mam taki sam pisak jak Nergal ! :)
gość
7 lat temu
Karma to wróci do dody, w postaci choroby - koleś ją zostawi po ciężkiej chorobie, tak jak ona zostawiła adama. ozdr!
gość
7 lat temu
No coz,diabel nie spi.
gość
7 lat temu
jaka by nie była, i tak lepsza i mądrzejsza od rabczewskiej. nawet jeśli intelektem nie grzeszy, jest nikim i ma zasraną przeszłość to I TAK jest lepsza. każda jest lepsza
gość
7 lat temu
satanista nie zasłuzył na miłosc,rzecz oczywista ,on niszczy wszystkie babki,to zło samolubne,niech kolekcjonuje nasienie,w starej lodówce ,p*****a,
gość
7 lat temu
Żadna Karma nie wróciła, przecież Doda go też zdradziła. I publicznie wylała na niego wiadro gówna. Okazała się nielojalną szują i myślę że 100 razy bardziej przydałąby mu się psychoterapia po niej - bo po takiej nielojalności jaką mu zaundowała i po tym co gada o nim wwywiadach jak się wyśmiewa z jego wyglądu i sprzedaje jego prywatność - to faktycznie można stracić wiarę w ludzi czy też w kobiety i związki. A ten news jest wyssany z palca jak wszystko co podaje fakt. Myślę że /Nergal jest szczęśliwy mimo że jego partnerka jest nie teges to przynajmniej nie obrabia mu d**y publicznie. Na razie
gość
7 lat temu
Prawo karmy, to po prostu prawo przyczyny i skutku, które mówi, że przeszłe działania, warunkują teraźniejszą sytuację, w zależności od tego co robimy doświadczamy szczęścia bądź cierpienia. Nie dzieje się tak dlatego, że jakaś "karma" nas ocenia i wystawia sprawiedliwy wyrok nagradzając lub karząc. Działania dokonywane z egoistyczną motywacją prowadzą ostatecznie do cierpienia (chociaż mogą po dordze doprowadzić do chwilowego zaspokojenia egoistycznych potrzeb), natomiast działania altruistyczne są na dłuższą metę przyczyną szczescią. Wszystkie nasze działania wpływają na naszą bliższą lub dalszą przyszłość.
gość
7 lat temu
a jak on zdradzal dode to dobrze bylo???
gość
7 lat temu
i dobrze mu tak...... skrzywdził Dodę i wykorzystał.....
gość
7 lat temu
oblesna l***a,takiemu d**y dac to trzeba miec naj****e we lbie a zreszta temu kurd*plowi nie staje
gość
7 lat temu
NERGAL JEST GŁUPIM DZIADEM I TYLE
gość
7 lat temu
Wzruszyła mnie twoja historia.
...
Następna strona