Trwa ładowanie...
Przejdź na

Passent o Fibaku: "To się nazywa rajfurzenie!"

651
Podziel się

"Plotki się potwierdziły. Sposób w jaki bronił się i tłumaczył, stanowi wielkie rozczarowanie".

Passent o Fibaku: "To się nazywa rajfurzenie!"
bEiQmbBx

Obnażenie "filantropijnej" działalności Wojciecha Fibaka okazała się niewygodna dla większości polskich gazet i wpływowych znajomych sportowca. To dlatego większość mediów stara się milczeć na jego temat, a nawet go bronić. Staje się jednak powoli jasne, że sprawy nie da się tak łatwo wyciszyć.

Na swoim blogu wypowiedział się o niej Daniel Passent, stały felietonista Polityki. Zna on Fibaka osobiście od lat, bywał częstym gościem w jego domu i przeprowadził w nim wiele rozmów, kiedy pisał o nim książkę Moja gra. Passent o Fibaku.

Wojciech Fibak jest niewątpliwie - delikatnie mówiąc - mało odporny na kobiece wdzięki, czerpie przyjemność z ich towarzystwa, jest dumy z pięknych kobiet, które nie przypadkowo bywały w domu państwa Fibaków - wspomina na swoim blogu. Kiedy kilka lat temu przygotowywałem do druku II wydanie mojej o nim książki, Fibak opowiadał mi nawet o swojej znajomości z Carlą Bruni, która wówczas była pierwszą damą Francji. Kiedy ćwierć wieku temu (koniec lat 70.) pisałem biografię znanego tenisisty, kolekcjonera sztuki i biznesmena, kilka osób dawało mi do zrozumienia, że Fibak ugania się za kobietami, a nawet czyni to dla osób trzecich. Nikt jednak, dosłownie nikt, nie chciał tego powiedzieć pod nazwiskiem, a ja rozpowszechnianiem plotek się nie zajmuję. Kiedy dzisiaj czytam rewelacje "Wprost" jest mi po prostu smutno, że plotki się potwierdziły, że słabość charakteru pogrążyła Fibaka - świetnego sportowca, człowieka bardzo inteligentnego, o szerokich zainteresowaniach, obdarzonego wieloma talentami. Obraz Fibaka, jaki wyłania się z "Wprost" jest zasmucający. Nazywa to się rajfurzenie. Znalazł się w potrzasku. To, co powiedział redaktorowi "Wprost", sposób w jaki bronił się i tłumaczył, stanowi wielkie rozczarowanie.

bEiQmbBz

Czyli od dawna wszyscy o tym wiedzieli. Tym bardziej ciężko zrozumieć upór w próbach wyciszenia tej sprawy.

W sumie jednak nie jest to katastrofa narodowa, tylko porażka jednego człowieka - zwraca uwagę Passent.

Przypomnijmy, że Daniel Olbrychski jest innego zdania: Olbrychski broni Fibaka! "WOJTKOWI WYRZĄDZONO KRZYWDĘ!"

bEiQmbBF
bEiQmbBG
bEiQmbCa
KOMENTARZE
(651)
gość
8 lat temu
dawno juz mowilam , ze pan Fibak ma gebe zboka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Skoro wszyscy wiedzieli, to dlaczego NIKT nie poszedł z tym na policje ????
gość
8 lat temu
swój swego kryje-każda afera ze znanymi osobami konczy się tak samo-najpierw wielka burza a potem ciszaaaaaaaa-nic się nie stało:):):)
bEiQmbCb
gość
8 lat temu
co racja, to racja, typ jest skończony, bo to pachnie prostytucją
gość
8 lat temu
Z drugiej strony nikt tych dziewczyn nie zmuszał, same się zgłaszały do prostytucji!
Najnowsze komentarze (651)
gość
8 lat temu
Fibak - stary dziad odcinający sflaczałe kupony od sukcesów których nawet nikt nie umie wymienić.
gość
8 lat temu
WSZTSCY którzy występują w jego obronie powinni się wstydzić!!!!! Brak poparcia dla redaktora naczelnego WPROST - to także wstyd gdy wie się o co chodzi. Ludzie! co to za moralność!!!!! Pan Szyc i Olbrychski zastanowili się choć trochę czy pieniądze zasłoniły im zupelnie oczy i poczucie wstydu. Brak słów. A reszta milczy, bo .... a nuż przycichnie wszystko i lepiej się nie narażać.. Brawo dla P. Pauliny Młynarskiej. Reszta tchórze.
gość
8 lat temu
swiatem od zawsze rzadziła d**a, tak jest było i bedzie. dziekuje za uwage.
gość
8 lat temu
o****h na maxa, fuj
gość
8 lat temu
bardzo inteligentny tekst. oddaje prawdę
gość
8 lat temu
Rajfurzenie - genialne podsumowanie "działalności charytatywnej" pana Fibaka!
gość
8 lat temu
Passssencie ty byłes współpracownikiem SB
gość
8 lat temu
stary satyr
bEiQmbBT
Lesik
8 lat temu
Nawet jeśli to prostytucja, to po co drążyć temat. W Polsce jest nie jest karana, jest legalna, podlega natomiast kontroli medycznej. A takich sybarytów jest w wielkim świecie zatrzęsienie, z wielkim Jackiem Nicholsonem na czele. No i co tu dużo mówić, popęd mężczyzn nie gaśnie aż do śmierci, kobietom niestety w pewnym wieku już się nie chce...
gość
8 lat temu
passent juz nie może dlatego teraz kłapie pyskiem - wcześniej jakoś mu to nie przeszkadzało
gość
8 lat temu
to nie jest porażka tylko jednego człowieka - za tym stoją klienci - i tu lista się rozwija i rozciąga wokół naszych wspaniałych biznesmenów i polityków - żonki posłuchajcie
gość
8 lat temu
BRAWO PANIE PASSENT. BRAWO. ZA SZCZEROŚC I ODWAGĘ. Jak się ma klasę, to się ma.Pana podziwiam. Łajdak - to łajdak. Bez względu na porfrsję i pozycję społeczną.Menda i nic więcej. A Olbrychski to już niech się nie pogrąża .
gość
8 lat temu
BRAWO PANIE PASSENT. BRAWO. ZA SZCZEROŚC I ODWAGĘ. Jak się ma klasę, to się ma.Pana podziwiam. Łajdak - to łajdak. Bez względu na porfrsję i pozycję społeczną.Menda i nic więcej. A Olbrychski to już niech się nie pogrąża .
gość
8 lat temu
BRAWO PANIE PASSENT. BRAWO. ZA SZCZEROŚC I ODWAGĘ. Jak się ma klasę, to się ma.Pana podziwiam. Łajdak - to łajdak. Bez względu na porfrsję i pozycję społeczną.Menda i nic więcej. A Olbrychski to już niech się nie pogrąża - przyszły "euro-oseŁ"
...
Następna strona
bEiQmbCv