Radwańska i Williams NA OTWARCIU WIMBLEDONU!

Zobaczcie zdjęcia z różowego dywanu.

Obraz

W czwartek w Londynie odbyło się pierwsze uroczyste otwarcie turnieju na Wimbledonie, podczas którego tenisistki paradowały po różowym dywanie. Na WTA Pre-Wimbledon Party, które odbyło się w Kensington Roof Gardens pojawiła się Serena Williams, Victoria Azarenka, Maria Sharapova i Agnieszka Radwańska.

Na inaugurację tegorocznych zawodów Agnieszka wybrała czarną, krótka sukienkę, do której dobrała różowa torebkę i buty w podobnym odcieniu. Niedawno tenisistka zafarbowała włosy na jasny blond. Podoba Wam się w takiej wersji?

Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą