Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paris spędzi w szpitalu KILKA TYGODNI?!

225
Podziel się

"Ma się lepiej, ale jeszcze długa droga przed nią".

Paris spędzi w szpitalu KILKA TYGODNI?!
bCIpQRsl

Paris Jackson, która na początku czerwca próbowała popełnić samobójstwo, miała niedługo wyjść ze szpitala i spędzić wakacje na rancho swojej matki, z którą niedawno odnowiła kontakty. Jak jednak twierdzą osoby z otoczenia nastolatki, wszystko może się znacząco wydłużyć. Najprawdopodobniej 15-letnia córka Michaela Jacksona przewieziona zostanie do innej placówki.

_**Paris ma się lepiej, ale jeszcze długa droga przed nią**_ - przyznaje źródło stacji telewizyjnej E!. Spędzi jeszcze wiele miesięcy w szpitalu, może przeniosą ją do innej kliniki. Rozważają też opcję zamieszkania z Debbie i codziennych sesji ze specjalistami. Lekarze decydują właśnie wraz z rodziną, co będzie dla niej najlepsze. Nie wróci do domu od razu, ale kiedy tylko będzie gotowa, znów zamieszka w domu w Calabasas.

Przypomnijmy, że Paris dała poznać się jako najbardziej medialne z dzieci zmarłego przed czterema laty gwiazdora. Po nieudanej próbie samobójczej wyszło na jaw, że dziewczynka zmagała się z dużymi problemami: nie pogodziła się ze śmiercią ojca, a także cierpiała prześladowania ze strony "kolegów" ze szkoły. Zobacz: Nie wróci do szkoły! "Była tam prześladowana!"

bCIpQRsn
bCIpQRsO
KOMENTARZE
(225)
gość
7 lat temu
Biedna Paris, widać że to artystyczna dusza, a tu kolejny łasy na hajs k****n opowiada, że uprawiał seks z jej ojcem. Szkoda mi jej.
gość
7 lat temu
Cudowna dziewczyna, media to jedne wielkie G ! Michael tak chciał chronić dzieciaki przed tym całym "szołbizem" PS. Precz z PO !
gość
7 lat temu
Biedna, niech walczy !
bCIpQRsP
gość
7 lat temu
Jest bardzo ladna. Szkoda ze ma taka toksyczna rodzine...
gość
7 lat temu
Biedna dziewczynka... Nie może sobie znaleźć miejsca na tym świecie, ani poradzić po śmierci taty ... Na dodatek inni w szkole ją prześladują. To straszne ...
Najnowsze komentarze (225)
Konrad
7 lat temu
Najnowsze info!!! SENSACJA!!! Na mjzyje.pl piszą, że Pearl Jr zadzwoniła do UCLA czy może przesłać Parisi kwiaty i okazało się, że..... PARISI NIE MA NA LIŚCIE PACJENTÓW UCLA!!! Co Wy na to ??? Czyżby to było PJHS (Paris Jackson Hoax Suicide) ?? Czyżby MJ żył i Parisia teraz jest z Nim a rodzina by wyjaśnić to nagłe zniknięcie Parisi wymyśliła próbę i szpitale ?? Teraz ma w szpitalach spędzić nawet WIELE MIESIĘCY ??To mi wygląda jakby miała właśnie spędzić te wiele miesięcy z Tatą a potem nagle ,,ozdrowieje'' i ogłoszą sukces terapii :) :)
gość
7 lat temu
po co bylo sie afiszowac twarza ojciec wiedzial dlaczego nie pokazywal zadnego dziecka !!!!!
gość
7 lat temu
Przepiękna dziewczyna
gość
7 lat temu
ładna dziewczyna
gość
7 lat temu
Zostawcie dziewczynę w spokoju,ciekawe czy byście chcieli,żeby waszym dzieciom coś takiego się przytrafiło????????
gość
7 lat temu
Paris I like you very much
gość
7 lat temu
szkoda mi jej
gość
7 lat temu
4 lata:(dzis:( jak to zleciało:(
bCIpQRsH
gość
7 lat temu
rodzenstwo majkela to jedno wielkie gówno!!tak bardzo chca jego hajsu ze nawet dla niego z dzieciaka zrobią wariata!!!masakra!!!o dziwo to nie w PL..
gość
7 lat temu
Ta panienka nie ma nawet cwierc gena MJ.
gość
7 lat temu
Zaczynam się zastanawiać , czy faktycznie Mark Lester nie jest ojcem Prince i Paris. Jest duże podobieństwo. Dziwna jest też ta zażyłość... Mark Lester jest ojcem chrzestnym dzieci MJ a sam MJ był ojcem chrzestnym 4 dzieci Marka Lestera. Harriet Lester jedna z córek Marka ma podbne oczy do Paris, a sam Prince przypomina Lestera z młodości.
gość
7 lat temu
dziennikarzyno, pytasz sie czytelników czy paris spędzi w szpitalu kilka tygodni? z tytułu "artykułu" na to wychodzi. chcesz o czymś poinformować czy pytasz się o coś, bo nie rozumiem. dno, normalne dno ten portal.
gość
7 lat temu
Jutro jest 4 rocznica śmierci Króla ,13 tysięcy czerwonych róż dla Króla
gość
7 lat temu
kolejne bogate dziecko, które będzie spedzac zycie miedzy psychiatrykiem a odwykiem....
...
Następna strona
bCIpQRtj