Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin-Mikke: "HITLER NIE WIEDZIAŁ o HOLOKAUŚCIE!"

698
Podziel się:

Kontrowersyjny polityk znów szokuje. "Gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony!".

Korwin-Mikke: "HITLER NIE WIEDZIAŁ o HOLOKAUŚCIE!"
bEUZBKCZ

Janusz Korwin-Mikke lubi wywoływać kontrowersje. Wydaje się wręcz, że to główny cel jego "politycznej" działalności, ponieważ w wyniku swoich ostrych wypowiedzi od 21 lat nie udało mu się dostać do Sejmu. Ostatnio obraził za to znowu bardzo wiele osób. Przypomnijmy:

bEUZBKDb

Tym razem Korwin postanowił przedstawić swoją wizję najnowszej historii Europy. Zdaniem polityka Adolf Hitler był niewinny i nie wiedział o milionach ludzi mordowanych w obozach koncentracyjnych. Jego zdaniem... "nie był o tym informowany".

- Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera. Niech mi pan pokaże chociaż jedno zdanie, które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów. Gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony. Jest bardzo prawdopodobne, że Holocaust zorganizował Himmler, bez wiedzy Hitlera. Podczas słynnego przemówienia w Poznaniu domagał się eksterminacji Polaków. Ale za Holokaust, gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony - mówi Korwin-Mikke w rozmowie z prawicowym tygodnikiem Do Rzeczy.

- Nie było obozów dla dzieci? Nie było eksterminacji polskich czy żydowskich dzieci?

bEUZBKDh

- Polskie dzieci z Zamojszczyzny były odbierane rodzicom i oddawano je do zniemczenia niemieckim rodzicom.

- Ale tylko te, które wyglądały na aryjskie.

- No przecież nie mordowano dzieci. Pan ma takie pojęcie o hitleryzmie jak ludzie wychowani w PRL o sanacji. Proszę pana, jeżeli za Hitlera podatki były 2,5-krotnie niższe niż teraz, to ja tego ustroju nienawidzę 2,5 razy bardziej. I jest jeszcze jedna rzecz - Hitler te podatki przeznaczał na wojnę ze Związkiem Radzieckim, co - przyzna pan - było celem zbożnym. (...) Danie bezrobotnym pieniędzy zabija duszę, podobnie jak uczenie chłopców, że mają nie być agresywni. Kto nas w takiej sytuacji obroni przed muzułmanami?

- Dla mnie nie ma różnicy, czy mówimy o Hitlerze, Kwaśniewskim, Kaczyńskim czy Tusku - wszystko to dla mnie czerwone świnie - podsumowuje.

bEUZBKDi
bEUZBKDj
bEUZBKDC
KOMENTARZE
(698)
gość
8 lat temu
niech ten pan już pójdzie na emeryturkę albo przynajmniej niech już nic nie mówi :)
gość
8 lat temu
Korwina powinni już dawno zakuć w kaftan. Ale gimbusiarnia się cieszyć i tak będzie, bo Korwin znowu "zmasakrował. JKM nadal walczy o to, żeby nie dostac się do Sejmu :D
gość
8 lat temu
Lecz sie Korwin!_
bEUZBKDD
gość
8 lat temu
Moze to daleka rodzina ?
gość
8 lat temu
Korwin zamilcz , wstydu SOBIE oszczedz !!!
Najnowsze komentarze (698)
gość
6 lat temu
Tekst zupełnie nie oddaje treści, którą Korwin chciał przekazać. Polecam obejrzeć jedno z jego dłuższych wystąpień szeroko dostępnych w internecie, aby mieć jaśniejszy ogląd jego poglądów, gdyż prezentowanie tego typu zdań wyrwanych z kontekstu jest po prostu zwykłą manipulacją. Bardzo niski poziom dziennikarstwa niestety.
gość
6 lat temu
nie ma dowodów na to, że hitler wiedział o holokauście. taka prawda. i to powiedział korwin. nie powiedział, że nie wiedział, pudelek jak cała grupa iti łże.
gość
7 lat temu
Nie słyszałem, żeby JKM twierdził, że Hitler nie wiedział o holokauście! Słyszałem natomiast, jak JKM powiedział, że NIE MA DOWODÓW na ro, że Hitler wiedział o holokauście. A to wcale nie znaczy to samo! Przecież żeby udowodnić, że JKM bredzi wystarczy pokazać te dowody! Niejeden by je przedstawił, gdyby je miał, bo D. Irving, brytyjski historyk, obiecał 500 000 funtów nagrody za przedstawienie materialnych dowodów na to, że Hitler o holokauście wiedział.
gość
8 lat temu
jak mogli go wybrać do parlamentu !!! głupota ludzka nie zna granic
gość
8 lat temu
Artykuł na miare dr Goebbels'a.
gość
8 lat temu
Jeśli ktoś tytułuje to"coś" panem, to sam jest jeszcze większym GÓW.Em niż on. Dziwie się jeszcze że nie został aresztowany za pochwalanie zbrodni hitlerowskich i g***tów.
gość
8 lat temu
chory facet
gość
8 lat temu
A Pudelek to debile. Albo robią to specjalnie, żeby z ludzi robić idiotów. K***in w programie nie raz PODKREŚLAŁ, że nie "NIE MA DOWODÓW NA TO, ŻE HITLER WIEDZIAŁ O HOLOKAUŚCIE", a nie, że "hitler nie wiedział o holokauście" - te ostatnie to słowa OLEJNIK, więc może niech ona się schowa.
bEUZBKDv
Jam ci on
8 lat temu
Niech ktoś mi udowodni że "Hitler wiedział o Holocauscie" to wtedy uwierzę ze K***in-Mikke wygaduje bzdury. Oczywiście chodzi mi o dowody nie do podważenia a nie szczekanie na forum.
gość
8 lat temu
K***in powiedział jedynie, że nie ma dowodów na to ze Hitler wiedział o mordowaniu Żydów, ponieważ dowodow na to nie ma - nikt nie znajdzie pod zadnym dokumentem podpisu Hitlera, poniewaz zadbal on o to zeby ich nie było. Oczywistym jest ze o tym wiedzial, ale nie ma na to jasnych dowodow. A PZY OBECNYM SYSTEMIE SPRAWIEDLIWOSCI BEZ DOWODOW NIE MOZNA NIKOGO OSKARZYC. Dlatego wlasnie Hitler zostałby uniewinniony.
gość
8 lat temu
Wasz portal strasznie lewicowy, nie dziwi, że faszyści tu pisują. Faszyzm to jest łagodna forma socjalizmu. K***in do wolności.
michal
8 lat temu
Media przeinaczają, czyżby media nie chciały żyć w normalnym kraju. Media zachłystują się tymi, którzy zadłużyli Polskę na biliony, podnieśli wiek emerytalny, doprowadzili do bankructwa system emerytalny, lecznictwo nie istnieje. No cóż chcącemu krzywda się nie dzieje, dlatego wybieram K***ina.
gość
8 lat temu
K***a mać, debile! On mówił tylko że nie ma dowodów.
Piotr
8 lat temu
Powiedzial ze NIE MA DOWODOW ze wiedzial, a nie ze nie wiedzial, widac pseudo dziennikarze maja problem z logicznym mysleniem. Jak ktos tego nie rozumie to powinien wrocic do szkoly na lekcje logiki.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUZBKEo
bEUZBKEp
bEUZBKEq
bEUZBKEr
bEUZBKEs
bEUZBKDX