Wtorek 02.07.2013 00:21

Korwin-Mikke: "HITLER NIE WIEDZIAŁ o HOLOKAUŚCIE!"

Janusz Korwin-Mikke Adolf Hitler Holocaust

Korwin-Mikke: "HITLER NIE WIEDZIAŁ o HOLOKAUŚCIE!"Agencja FORUMJanusz Korwin-Mikke lubi wywoływać kontrowersje. Wydaje się wręcz, że to główny cel jego "politycznej" działalności, ponieważ w wyniku swoich ostrych wypowiedzi od 21 lat nie udało mu się dostać do Sejmu. Ostatnio obraził za to znowu bardzo wiele osób. Przypomnijmy:

Korwin-Mikke PONIŻA NIEPEŁNOSPRAWNYCH SPORTOWCÓW!

"Zabił kobietę siekierą? Rozumiem go"

Korwin-Mikke o Grodzkiej: "STARY KOMUCH! WYŁUDZIŁ MIEJSCE W SEJMIE!"

Tym razem Korwin postanowił przedstawić swoją wizję najnowszej historii Europy. Zdaniem polityka Adolf Hitler był niewinny i nie wiedział o milionach ludzi mordowanych w obozach koncentracyjnych. Jego zdaniem... "nie był o tym informowany".

- Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera. Niech mi pan pokaże chociaż jedno zdanie, które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów. Gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony. Jest bardzo prawdopodobne, że Holocaust zorganizował Himmler, bez wiedzy Hitlera. Podczas słynnego przemówienia w Poznaniu domagał się eksterminacji Polaków. Ale za Holokaust, gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony - mówi Korwin-Mikke w rozmowie z prawicowym tygodnikiem Do Rzeczy.

- Nie było obozów dla dzieci? Nie było eksterminacji polskich czy żydowskich dzieci?

- Polskie dzieci z Zamojszczyzny były odbierane rodzicom i oddawano je do zniemczenia niemieckim rodzicom.

- Ale tylko te, które wyglądały na aryjskie.

- No przecież nie mordowano dzieci. Pan ma takie pojęcie o hitleryzmie jak ludzie wychowani w PRL o sanacji. Proszę pana, jeżeli za Hitlera podatki były 2,5-krotnie niższe niż teraz, to ja tego ustroju nienawidzę 2,5 razy bardziej. I jest jeszcze jedna rzecz - Hitler te podatki przeznaczał na wojnę ze Związkiem Radzieckim, co - przyzna pan - było celem zbożnym. (...) Danie bezrobotnym pieniędzy zabija duszę, podobnie jak uczenie chłopców, że mają nie być agresywni. Kto nas w takiej sytuacji obroni przed muzułmanami?

- Dla mnie nie ma różnicy, czy mówimy o Hitlerze, Kwaśniewskim, Kaczyńskim czy Tusku - wszystko to dla mnie czerwone świnie - podsumowuje.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (908)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 908
Odpowiedz
1605 533
zgłoś
gość 02.07.2013 01:15
niech ten pan już pójdzie na emeryturkę albo przynajmniej niech już nic nie mówi :)
Odpowiedz
29 53
zgłoś
gość 02.07.2013 01:16
Pierwszy, pozdrawiam mamę! I on gada głupoty!
Odpowiedz
4 14
zgłoś
gość 02.07.2013 01:16
no no
Odpowiedz
42 17
zgłoś
Kfekfekfe 02.07.2013 01:17
Z wasa podobni.
Odpowiedz
1427 502
zgłoś
gość 02.07.2013 01:17
Korwina powinni już dawno zakuć w kaftan. Ale gimbusiarnia się cieszyć i tak będzie, bo Korwin znowu "zmasakrował. JKM nadal walczy o to, żeby nie dostac się do Sejmu :D
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 908