Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wyszła za mąż po raz trzeci!

0
Podziel się:

Pamela Anderson i Rick Solomon wzięli ślub.

Wyszła za mąż po raz trzeci!

Pamela Anderson po raz trzeci wyszła za mąż! Niedawno pisaliśmy, że aktorka i Rick Solomon postarali się o zgodę na zawarcie małżeństwa (zobacz: Pamela bierze ślub z byłym chłopakiem Paris!)
. Nie czekali długo na ślub: w sobotę para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w Las Vegas, w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół.

Pamelę i Ricka sporo łączy - dla obojga będzie to trzecie małżeństwo. Mężami Pameli byli wcześniej Tommy Lee i Kid Rock. Z żadnym z nich nie wytrzymała nawet 12 miesięcy. Rick z kolei ma na swoim koncie nieudane związki z Elizabeth Daily oraz z gwiazdą Beverly Hills 90210 - Shannon Doherty. W międzyczasie nagrał słynne seks-wideo z Paris Hilton - One Night In Paris.

Oboje także wychowują dzieci z poprzednich związków; Pamela ma dwóch synów - Brandona i Dylana, a Rick dwie córki - Hunter i Tyson. Niedawno pojawiły się pogłoski, że para bierze ślub ze względu na ciążę Pameli, na razie jednak ich nie potwierdzono.

Znajomi Anderson i Solomona twierdzą, że wspólne doświadczenia pomogą im lepiej się zrozumieć i ułatwią życie w małżeństwie. Zapewne dużym ułatwieniem jest także to, że Rick już nie będzie musiał płacić Pameli za seks...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie