Nowa fryzura Radwańskiej u Komorowskiego (ZDJĘCIA)

Razem z Janowiczem i Kubotem w Pałacu Prezydenckim po sukcesach na Wimbledonie.

Obraz

Do długiej listy sportowych sukcesów Agnieszka Radwańska może dopisać dojście do półfinału wielkoszlemowego turnieju Wimbledonu na trawiastych kortach w Londynie. Wczoraj wraz ze swoimi kolegami - Jerzym Janowiczem i Łukaszem Kubotem - spotkała się z prezydentem Bronisławem Komorowskim i odebrała Złoty Krzyż Zasługi. Dwaj pozostali tenisiści uhonorowani zostali Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Z tej okazji Radwańska zaprezentowała się w nowej, eleganckiej i kobiecej fryzurze. Blond loki z pewnością dodały jej wdzięku i uroku.

Podoba się Wam strój, w którym przyszła na spotkanie w Pałacu Prezydenckim?

Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą