Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paris dała im w prezencie ślubnym kamerę!

0
Podziel się:

Załączyła także złośliwy liścik...

Paris dała im w prezencie ślubnym kamerę!

Pamela Anderson i Rick Solomon wzięli ślub. Nowy mąż aktorki spotykał się kiedyś z Paris Hilton. To on jest bohaterem słynnego seks-wideo One Night In Paris. Tuż po ślubie Pamela i Rick dostali od dziedziczki złośliwy prezent. Goście ze zdumieniem obserwowali reakcje nowożeńców. Jeden ze znajomych pary mówi:

Ślub był krótki, odbył się w przerwie pomiędzy dwoma pokazami magicznych sztuczek, w których występowała Pamela. Oboje świetnie wyglądali. Ona była ubrana w białą, dżinsową mini, a Rick założył smoking i czarną czapeczkę.

Po ceremonii dostali ozdobne pudełko od Paris Hilton. W środku była kamera i liścik o następującej treści: "Gratulacje, Pani Solomon. I proszę uważać… Pozdrowienia, Paris”.

Wszyscy na nich patrzyli, więc Pamela próbowała zbyć to śmiechem i pokazać, że nie traktuje przesyłki poważnie. Było jednak widać, że jest zirytowana. Rick starał się ją rozbawić, chciał, żeby przestała myśleć o tym prezencie. Później słyszano ich, jak ze śmiechem opowiadali, że zrobili coś "niegrzecznego" pod stołem bilardowym.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie