Gessler chwali się: "SPŁACIŁAM DŁUGI"

Gwiazda TVN zapewnia, że ma potwierdzające to dokumenty.

Obraz

Klikaj, zanim wszyscy zaczną o tym mówić!

Gwiazdy, skandale i momenty, o których jutro będzie głośno.

Sprawdź plotki

Przeciwko Magdzie Gessler toczy się obecnie postępowanie komornicze. Na poczet niespłaconego długu wynoszącego ok. 80 tysięcy złotych komornik zajął jej udziały w lokalach należących do gwiazdy TVN-u.

Ostatnio Gessler pochwaliła się jednak na Facebooku, że uregulowała już swoje zobowiązania.

Spłaciłam. Oczywiście posiadam poświadczenie od wierzyciela o braku jakichkolwiek roszczeń - zapewnia restauratorka. A że nie został o tym błyskawicznie powiadomiony komornik? Wierzyłam, że mój były wierzyciel dopełni swoich obowiązków i niezwłocznie go o tym poinformuje. Samo zawiadomienie z mojej strony nie wystarcza do umorzenia postępowania. Z komornikiem rozmawiali dziś w kontekście tego artykułu moi zaufani współpracownicy, jest on w posiadaniu oświadczenia o spłaceniu długu w całości.

Komornik zajmujący się sprawą długu Gessler potwierdza, że w miniony czwartek otrzymał od niej stosowne dokumenty.

Dostałem oświadczenie razem z dokumentami potwierdzającymi spłatę - wyjaśnia w rozmowie z tabloidem. Wystosujemy pismo do wierzyciela i czekamy aż wierzyciel się ustosunkuje.

Ciekawe, że spłaciła dług dopiero, gdy o sprawie zrobiło się głośno w mediach. Przypomnijmy, że dyrektor programowy TVN dał jej ostatnio pół roku na poprawę wizerunku... Zobacz: Gessler WYLECI Z TVN? "Miszczak dał jej pół roku"

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą