Samotność w USA

Victoria Beckham może zostać całkiem sama w wielkim mieście. Jej najlepsza amerykańska przyjaciółka Katie Holmes ma zamiar opuścić Beverly Hills.

Obraz

Victoria Beckham może zostać całkiem sama w wielkim mieście. Jej najlepsza amerykańska przyjaciółka Katie Holmes ma zamiar opuścić Beverly Hills. Aktorka wraz z mężem Tomem Cruisem mieszka obecnie w rezydencji oddalonej o 10 minut od domu Beckhamów. Ostatnio powiadomiła ich jednak, że w związku z zobowiązaniami zawodowymi, najprawdopodobniej będą zmuszeni sprzedać swoja posiadłość.

Były to bardzo smutne wieści dla Victorii - twierdzi źródło magazynu People. Katie była jej najbliższą powierniczką, odkąd przyjechała do Stanów i bez niej Victoria obawia się, że będzie się czuła samotnie. Będą mogły oczywiście utrzymywać kontakt telefoniczny i odwiedzać się nawzajem, ale to nie to samo.

Obraz
© Agencja ONS
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą