Trwa ładowanie...
Przejdź na

Arcybiskup BRONI PEDOFILÓW: "Dziecko LGNIE i jeszcze DRUGIEGO CZŁOWIEKA WCIĄGA!"

1934
Podziel się:

Winne są dzieci i rodzice?! "Wielu tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby relacje między rodzicami były zdrowe" – przekonuje.

Arcybiskup BRONI PEDOFILÓW: "Dziecko LGNIE i jeszcze DRUGIEGO CZŁOWIEKA WCIĄGA!"

Kościół nadal próbuje bagatelizować doniesienia na temat pedofilii wśród księży. Kolejni hierarchowie wypowiadają się w obronie zboczonych duchownych i oskarżają media o "zmowę przeciwko katolikom". Mimo że to właśnie dzieci katolików są przez nich gwałcone i wykorzystywane. Po wywiadzie udzielonym magazynowi Wprost przez jedną z ofiar, a także informacjom ujawnionym na temat pedofilii na Dominikanie, głos postanowił zabrać arcymądry arcybiskup Józef Michalik.

Jego zdaniem to wszystko wina... dzieci, które "lgną" i "szukają miłości":

Niewłaściwa postawa często wyzwala się, kiedy dziecko szuka miłości – zaczął swoja wypowiedź arcybiskup podczas spotkania z dziennikarzami. Następnie obarczył winą nieletnich, którzy "wciągają" księży: Ono lgnie, zagubi się i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga. Boleję nad tym. Oczywiście nikt nie może akceptować tego - ani Kościół, ani żaden człowiek Kościoła.

Winę za szerząca się w Kościele pedofilię ponoszą nie tylko dzieci i rodzice, ale również... edukacja seksualna. Dla pedofilów na pewno byłoby lepiej, żeby nastolatki oraz młodsze dzieci nie wiedziały, co to kontakt seksualny i czego nie wolno dorosłym. Wtedy pewnie nie doniosą na zboczonego księdza.

Wielu tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby relacje między rodzicami były zdrowe - mówi Michalik. Dzisiaj otrzymujemy z instancji międzynarodowych instrukcję, że mamy zaczynać wprowadzać dzieci w życie seksualne już w przedszkolach. To jest horrendalna rzecz, przecież trzeba pomóc dziecku i wzmocnić rodzinę, a nie iść po linii najmniejszego oporu.

Arcybiskupowi polecamy spotkanie z Romanem Polańskim w jacuzzi. Może to by go czegoś nauczyło.

KOMENTARZE
(1934)
gość
9 lat temu
Chryste drogi! Strach się bać jak tacy ludzie rządzą kościołem.
gość
9 lat temu
Dlatego k***a moje kontakty z kościołem wynoszą dziś 0%. ZAKŁAMANIE
gość
9 lat temu
To skandal, kościół się kończy!
gość
9 lat temu
ZAMKNAC TYCH PEDOFILOW W SUTANNACH!
gość
9 lat temu
A teraz za wszystko obwiniają dzieci
Najnowsze komentarze (1934)
Ala
rok temu
Po to wymyślili spowiedz , wierni przekazują wszystkie swoje słabości, a oni to wykorzystują dla siebie i władzy. Kler zawsze wykorzystywał ciemnotę i współpracował z każdą władzą
gość
4 lata temu
D***l
gość
6 lat temu
"Ono lgnie, zagubi się i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga". Wyjaśnienia arcybiskupa są żałosne. Sześcioletni chłopczyk lgnie bo jest zagubiony bo no jego rodzice tylko piją w domu albo ich nie ma w domu bo ciągle pracują (kariera) a ten niby bogobojny duchowny zamiast mu pomóc duchowo, wskazać dalszą drogę w życiu co robi? Ściąga za przeproszeniem gacie bo go te dziecko "wciągnęło".. Pedofilia jest pedofilią. Nawet gdyby ten sześciolatek tego chce to należy powiedzieć NIE.
A
7 lat temu
Polański nie jest księdzem. Odczepcie się.
Gość
7 lat temu
Na pewno sam jest pedofilem !!!! Dziecko szuka miłości ? Czy on wie co to miłość ? Nie wie ! Co to za porównanie w ogóle ?! Ludzie kochani , nie wierze w to co czytam !
gość
7 lat temu
tych co opowiadaja takie niedorzeczności powinno także pociągnąć się do odpowiedzialności, chodzi tu o prawo cywilne, bo z kościoła powinien być z hukiem usunięty, po chwili opodania tych" świnstw" dopóki kościól nie oczyści się z tych koszmarnych brudów będzie tracił wiernych., bo jak rozumieć słowa,że, "dzieci lgną do..." a księża są niewinni, to on wyznaje pedofilizm
gość
7 lat temu
Ty s**********i kaplanie. Ja jestem katolikiem ale znam wielu zboczencow katabasow. Jeden nawet skonczyl te same lyceum. Zgwalcil kilka dziewczat a teraz jest na emeryturze. Ksieza to zboczency a powiedziane jest ze pieklo ksiezmi bedzie wybrukowane.
http://www.la...
8 lat temu
My partner and i transformed the code without delay when I learned vizgin must have been a scam... I warned every one of the folks on my buddy list over it. The idea received brought to myself through anyone in the Askjeeve pal record... we were holding agreed upon off of. Lets hope they did not receive conned. It has the the disgrace men and women might do this. [url=][/url]
gość
8 lat temu
Wszystkim idącym do seminarium powinno się amputować fujary
gość
8 lat temu
Ja bym temu zidiociałemu katabasowi w różowej kiecy wepchnął w o.d.b.y.t gruby drewniany kołek i zostawil tak na widok publiczny! Może wówczas b****k nabrałby szacunku dla innych ludzi!
gość
8 lat temu
Ja bym temu zidiociałemu katabasowi w różowej kiecy wepchnął w o***t gruby drewniany kołek i zostawil tak na widok publiczny! Może wówczas b****k nabrałby szacunku dla innych ludzi!
gość
8 lat temu
Na stos! Na stos!
gość
8 lat temu
Ty ****** cwelu!!!jak w ogóle możesz mówic cos takiego???!!!!!!!! jak to czytam to aż się nóż w kieszeni otwiera!!! nie mylcie miłości z sexem!!! do kościoła nie chodzę od kilku lat i w przyszłości też nie mam zamiaru tam iść, bo do zakłamanych pedofilów w sutannach chodzić nie będę!!!
gość
9 lat temu
I dlatego mam w******e na chodzenie do pier.. kościoła
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie