Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wzmocniono ochronę GWIAZD TVN-U!

84
Podziel się

"Producenci uznali, że inne gwiazdy również są zagrożone". Wszystko z powodu ataku na Wojewódzkiego.

Wzmocniono ochronę GWIAZD TVN-U!
bDYWwBNN

W zeszłym tygodniu doszło do "ataku terrorystycznego" pod siedzibą Radia Eska. Kuba Wojewódzki twierdzi, że został oblany "żrącą substancją" (złośliwi twierdzą, że raczej śmierdzącą) przez mężczyznę, którego nadal poszukuje policja. Trwa dochodzenie w sprawie ataku na "króla TVN-u". Niestety, sam król niechętnie współpracuje z policją. Zobacz: Dlaczego Wojewódzki NIE POMAGA W ŚLEDZTWIE?

Atak na Wojewódzkiego, który ponoć był wymierzony przeciwko "wolności słowa", spowodował już reakcję TVN-u. Stacja uznała, że musi zapewnić swoim gwiazdom lepszą ochronę i zatrudniła dodatkowych ochroniarzy. Efekty decyzji stacji można było zaobserwować w trakcie ostatniego odcinka Mam talent. Na blogu Uljaszowanie.blog.pl pojawił się następujący wpis:

Zdradzę Wam również pewną tajemnicę... okazało się, że ochrona na planie programu TVN została wzmocniona po ataku na Kubę Wojewódzkiego. Producenci uznali, że inne gwiazdy również są zagrożone i wprowadzili na plan kilka dodatkowych osób.Przez to na wielu zdjęciach z wczorajszej wizyty na planie będziecie mogli oglądać pana ochroniarza, który skutecznie zasłaniał przedstawicielom mediów scenę, ale z uwagi na to, że dostał konkretne zadanie i wskazano mu miejsce, gdzie musi stać, nic się nie dało z tym zrobić.

bDYWwBNP

Sam Kuba też nie jest w nastroju do żartów. Zagroził osobom prowadzącym dla żartów parodie jego profili na Twitterze i Instagramie wizytą "stosownych panów". Chodzi o panów z policji czy z TVN-u?

bDYWwBOq
KOMENTARZE
(84)
gość
8 lat temu
Ha,ha,ha gwiazdy tvnu ha,ha,ha łachudry a nie gwiazdy.Jeszcze tego mozila ochrońcie,tego,brudasa i pijaczynę .Co to się porobiło że prawdziwe gwiazdy niewidoczne a szambo wszędzie.
gość
8 lat temu
gwiazdy? ha ha - chyba celebryci i to kiepscy
gość
8 lat temu
TVN chyba chce zwiększać sobie oglądalność w ten sposób.
bDYWwBOr
gość
8 lat temu
W głowach się poprzewracało.
gość
8 lat temu
stary zakompleksiony c**l który nie może pogodzić się ze starością.
Najnowsze komentarze (84)
gość
8 lat temu
on nie wygląda jak łachudra on nim jest
gość
8 lat temu
ale z niego patafian nogi jak patyki łeb kudłaty jak u pawiana oblesny p***n
gość
8 lat temu
on ciągle wygląda jak łachudra
gość
8 lat temu
to p***c a nie gwiazda
V
8 lat temu
Jakie to gwiazdy ludzie wiecie co piszecie ? A ten kupa to zwykły p*****k co obraża ludzi i ich poglądy bo sam nie posiada własnych . Tylko kasa mu w pustej makówce.
gość
8 lat temu
czy producenci TVN znają znaczenie słowa gwiazda......... gwiazdą jest pink floyd, roger moore, tina turner, madonna, a zaliczanie do gwiazd takich dupków jak lis wojewódzki to szczyt...
gość
8 lat temu
p******o sie im w glowkach , ale takie czasy , nie wazne , ze nie ma sie do nich szacunku , dla nich kasa sie liczy !!!
gość
8 lat temu
ROTFL.
bDYWwBOj
gość
8 lat temu
Lubię Kubę!
gość
8 lat temu
Put your finger in your ass!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Kubusu jestes zalosny juz oddawna nie ogladam tego telewizyjnego pajacowanja:)
gość
8 lat temu
od kiedy brudasy zboczeńcy nazywane są gwiazdami W tvn są gwiazdy z pod znaku dawida
gość
8 lat temu
Fajny jest. Lubie go i zdrowia mu zycze.
gość
8 lat temu
Absolutnie się nie zdziwię, jeśli Pudel w najbliższych dniach dostanie dwa zaproszenia do SĄDU! Jedno oskarżenie już zapowiedziano! Kuba będzie frajerem jeżeli te "artykuły" puści płazem!
...
Następna strona
bDYWwBOL