David Beckham MĘŻCZYZNĄ ROKU "GQ"! (FOTO)

166
Podziel się

"Jak żaden inny atleta reprezentuje styl i ma wpływ na modę".

David Beckham MĘŻCZYZNĄ ROKU "GQ"! (FOTO)

Brytyjski magazyn GQ co roku przyznaje nagrodę "Mężczyzny roku". Tym razem impreza odbyła się w Berlinie, gdzie uhonorowano nią Davida Beckhama.

Jak żaden inny atleta, David Beckham reprezentuje styl i ma wpływ na modę - zachwala go redaktor naczelny magazynu. Jest trendsetterem, a jego często odważne stylizacje stworzyły pomost między światem designu, modeli, fotografów oraz światem wielkich sportowców.

David na imprezie pozował w eleganckim, czarnym garniturze.

Zgadzacie się z tym werdyktem?

KOMENTARZE
(166)
gość
6 lat temu
David zawsze z klasą :)
gość
6 lat temu
Super jest
gość
6 lat temu
Gdyby wszyscy faceci tak wyglądali to świat byłby cudowny :)
gość
6 lat temu
bossssski jest...
gość
6 lat temu
mmmmmmmmm;***
Najnowsze komentarze (166)
gość
6 lat temu
Moze p***l?
gość
6 lat temu
nie rozumiem tego uwielbienia i zjawiska, zwykły, przeciętny koleś, są duuuuuuuuuuuuuuużo seksowniejsi i bardziej przystojni!!!!!!!!!!!!!!!
Romek
6 lat temu
dobroć uczyniona drugiemu człowiekowi, wraca do nas z podwójną siłą. ***************************************************************************************************************** podobno człowiek jest tyle wart, ile dobrego uczyni drugiemu człowiekowi. pokaż więc co ty jesteś wart i nie bądź obojętny !!! ***************************************************************************************************************** od urodzenia cierpię na nieuleczalną i postępującą chorobę zanik mięśni. choroby tej nie można wyleczyć, ale można spowolnić jej rozwój. jednak na to potrzebne są ogromne pieniądze, których po prostu nie mam. nie bądź więc obojętny i pomóż mi walczyć z tą okrutną chorobą. w tej nie równej walce, sam nie mam żadnych szans, ale właśnie dzięki tobie, te szanse mogą się wyrównać. na mojej stronię internetowej www.romek.jasky.pl znajdziesz wszystkie szczegóły jak możesz mi pomóc. ***************************************************************************************************************** jeżeli więc chcesz mi pomóc, to nie czekaj. jutro może być już za późno !!! ***************************************************************************************************************** pomóż mi i zamieść swoje zdjęcie na mojej stronie internetowej, a cały świat zobaczy co masz w sercu !!! zobacz ile już osób i firm mi pomogło. kliknij w ten link lub skopiuj go do swojej przeglądarki www.romek.jasky.pl/theme_1.php?sub=24836&page=27358
gość
6 lat temu
zdecydowanie! :D
gość
6 lat temu
jak najbardziej, jest z******ty.
STAJLER.
6 lat temu
"NIE UBLIZAJCIE MI."
gość
6 lat temu
nr1 brad pit , potem dawid
gość
6 lat temu
facet z klasą
Pure Jatomi
6 lat temu
Tanie Karnety do Pure Jatomi Fitness na terenie CAŁEJ POLSKI ! Wszystkich chętnych zapraszam na maila : martulek02@wp.pl !!!!!!!!
gość
6 lat temu
cudowny jest
gość
6 lat temu
dziwne ze pudel nie wspomnial kto dostal tylul kobiety roku... roy jest gejem dlatego tylko o facetach pisze
gość
6 lat temu
ON JEST DEBEST....I TE OCZKA ...........
gość
6 lat temu
Interesujący i mam nadzieję ,że nie przewróciło mu się w głowie .
gość
6 lat temu
taaaak!!!
...
Następna strona