Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pazura o "seks taśmie": "DOSKONALE WPŁYNĘŁO to na moje małżeństwo!"

166
Podziel się

Przy okazji nadal twierdzi, że nagranie nie istnieje... A co z wywiadem we "Wprost"?

Pazura o "seks taśmie": "DOSKONALE WPŁYNĘŁO to na moje małżeństwo!"
bDIMakyJ

Cezary Pazura nadal utrzymuje, że żadne "seks wideo" z jego udziałem, o którym piszą już nie tylko tabloidy, ale i tygodnik Wprost, nie istnieje. Nie zaprzecza jednak, że zapłacił szantażyście 8 tysięcy złotych w zamian za nie opublikowanie nagrania. Po dwóch latach mężczyzna zażądał więcej pieniędzy. Wprost opublikował treść maila szantażysty do jednego z dziennikarzy:

Filmik jest niepublikowany. Główną rolę gra w nim Czarek pazura, w towarzystwie 2 dziewczyn i 1 chłopaka. Ile możesz mi zaproponować za taki filmik? Konkretnie proszę. (...) Moja propozycja to 10000zl, filmik trwa ok 15 minut, widać na nim wszystko co trzeba.

Pazura udzielił tygodnikowi wywiadu, ale nie był zadowolony z przebiegu rozmowy. Po namyśle zakazał jego publikacji.

bDIMakyL

W kolejnym, tym razem opublikowanym wywiadzie Pazura znów zapewnia, że zapłacił za nagranie, którego nie było. Przekonuje też, że skandal... "wpłynął doskonale" na jego relacje z Edytą.

Nie ma czegoś takiego! To była afera sprokurowana przez tabloidy – zapewnił w programie 20m2 Łukasza. Nie ma czegoś takiego. Tyle mogę powiedzieć: nie ma czegoś takiego, jak ten temat, który został upubliczniony przez media. Jest szantaż. Są groźby karalne. To są rzeczy, których się nie da opowiedzieć, ale stres polega na tym, że ja mam 51 lat. Ja się nie spodziewałem, że w życiu może mnie spotkać coś, czego nie przewidzę.

Doskonale wpłynęło to na moje relacje w małżeństwie dlatego, że myśmy się bardzo zjednoczyli w tym momencie - zapewnia. Moja żona wiedziała dokładnie od początku, jak to wygląda, więc widzi, co się dzieje dookoła i absolutnie mi pomogła w tym wszystkim. Mówiła: "Przestań, czym ty się przejmujesz, człowieku? Mamy dwoje dzieci, mamy rodzinę i nikt nam tego nie może zepsuć!

bDIMakyR
bDIMakyS
bDIMakzm
KOMENTARZE
(166)
gość
7 lat temu
coś takiego nigdy nie wpłynie dobrze na małżeństwo nie ma się co oszukiwać
gość
7 lat temu
Mądra jego żona nie dała się podpuścić !!
gość
7 lat temu
Cezary lubił zawsze się zabawić ! Teraz gra cnotę
bDIMakzn
gość
7 lat temu
Naiwne cielątko z tej jego żony.
gość
7 lat temu
przeciez ona go nie zostawi, co zrobi samotne dziewcze z nareczem dwojga dzieci, bez wyksztalcenia i perspektyw, ktore moze jej jeszcze zapewnic Pazura, bez niego kompletnie znikinie..troche mi jej zal.. Czarek Pazura aktualnie wyglada lepiej niz przed 20 laty i jeszcze nie jedna moze poczarowac, Pani Edytka z kolei to przecietna, dosc atrakcyjna kobieta, ale nic szczegolnego. Zycze jej szczescia
gość
7 lat temu
a co ma teraz borok powiedzieć, chodzi się po burdelach to się ma
gość
7 lat temu
jak na 50 lat ma niezłą figurę i pełne gacie, co się dziwić seksaferom :)
gość
7 lat temu
Pazura w każdej bajce jest coś prawdy.Tylko i****a płacił by gdyby nie było taśmy. Swoją drogą pokazał prawdziwe swoje oblicze płacąc 8000 zł. W mnie budził by obrzydzenie.
gość
7 lat temu
żart roku
gość
7 lat temu
oj kręcisz chłopaku. czworokontów ci się zachciało. skończysz jak twój ziom z 13 posterunku :-)
Iv
7 lat temu
Stary Satyr i Krolewna Sniezka!
gość
7 lat temu
Oni obydwoje nie grzeszą urodą,a i ze szczerością to pewnie tam też na bakier. Młoda się go trzyma pewnie tylko dla kasiorki i dzieci, Tylko i*****a by nie uwierzyła że coś było na rzeczy skoro zapłacił, gdyby mnie ktoś szantażował i była bym niewinna to nie dała bym nawet złotówki. Brawo Czaruś , KABARECIARZ z ciebie że hej......
gość
7 lat temu
szczerze, to cezary chyba powinien uwazac na znajomych, bo moglo byc tak, ze nawet na zwyklej imprezie mu cos dosypali do piwa, nacpali go i zrobili taki filmik, a cezary nawet nie pamieta... roznie to bywa i pieniadze moga kusic
bDIMakzf
gość
7 lat temu
on nie rozrabial , a jego byla zona Weronika tak i podobno zszargala jego nazwisko -ciekawe spostrzezenie !!!!
...
Następna strona
bDIMakzH