Trwa ładowanie...
Przejdź na

Angelina i Brad chcą ADOPTOWAĆ KOLEJNE DZIECKO!

124
Podziel się

Najprawdopodobniej z Etiopii. "Mają nadzieję, że proces uda się rozpocząć już w kwietniu".

Angelina i Brad chcą ADOPTOWAĆ KOLEJNE DZIECKO!
bDgJoTZx

W lipcu 2008 roku na świat przyszły bliźniaki Angeliny Jolie i Brada Pitta, Vivienne i Knox. Mimo wielu plotek i spekulacji, miał być to koniec powiększania się rodziny gwiazdorskiej pary. Mają oni łącznie już szóstkę dzieci: 8-letnią Shlioh, 13-letniego Maddoxa, 9-letnią Zaharę oraz 11-letniego Paxa. Na tych zdjęciach są prawie w komplecie: Angelina Jolie z piątką dzieci! (ZDJĘCIA)

Teraz amerykańskie media donoszą, że Angelina i Brad znowu chcą adoptować.

Spędzili wiele czasu na rozmowach o kolejnym powiększeniu rodziny - potwierdza informator magazynu Grazia. Powiedzieli o wszystkim dzieciom, które są tym bardzo podekscytowane.

bDgJoTZz

Początkowo Jolie i Pitt chceli adoptować dziecko z Jordanii, w której aktorka bywa często jako Ambasadorka Dobrej Woli ONZ. Okazało się jednak, że procedury są zbyt skomplikowane i czasochłonne, w związku z czym najprawdopodobniej będą szukać dziecka z Etiopii. Z kraju tego pochodzi Zahara.

Zawsze chcieli, żeby Zahara miała rodzeństwo z tym samym co ona, afrykańskim dziedzictwem - dodaje źródło. Idealnie byłoby, gdyby była to dziewczynka w wieku od 2 do 3 lat. Angie i Brad przylecą do Etiopii w ciągu najbliższych kilku miesięcy, odwiedzą i szpitale, i sierocińce. Mają nadzieję, że proces uda się rozpocząć już w kwietniu.

_

bDgJoTZF
bDgJoTZG
bDgJoTZH

_

bDgJoUaa
KOMENTARZE
(124)
A
7 lat temu
Podziw i szacunek dla nich
Blondi
7 lat temu
Wspaniała z nich para pod każdym względem. Wydają miliony dolarów na cele charytatywne i jestem za pewna, że nie wiemy o wszystkich. Jedni z nielicznych, którzy swoją sławę wykorzystują jako siłę przebicia dla wyższych celów; wspierania najbiedniejszych, zwrócenia większej uwagi na problemy krajów III świata. Ogromny szacunek! Oby dziec**przejęły po nich te cechy. Przy okazji, Angelina jest piękna!
Gość
7 lat temu
i brawo !!!
bDgJoUab
gość
7 lat temu
jesli chcą i mogą, dziecku niczego nie braknie
gość
7 lat temu
w tej rodzinie chyba nikt nie jest samotny :)
Najnowsze komentarze (124)
huj
7 lat temu
aparat ortodontyczny ma angelina?
gość
7 lat temu
oni są niesamowici!
gość
7 lat temu
Wspaniała kobieta! życzę jej dużo zdrówka i udanej adopcji :)
gość
7 lat temu
siloh wygląda identycznie jak tata!!!
gość
7 lat temu
adopcja kolorowych dzieci powinna byc zakazana dla bialych
gość
7 lat temu
Czyli ,,rodzina zastępcza '' gratulacje
gość
7 lat temu
Śliczne dzieciaczki
gość
7 lat temu
Dla mnie to wygląda jak dziwna kolekcja. Etiopia, Jordania, Kambodża. Rozumiem, że adopcja ubogiej białej sieroty z USA byłaby za mało spektakularna? Dla mnie to żaden anioł, po prostu ma fantastycznych PRowców. Jak się tak poszuka, wiele gwiazd robi węcej, tylko bez stad reporterów, którzy "znienacka" pojawiają się w czarnej Afryce.
bDgJoTZT
gość
7 lat temu
Tylko dlaczego nie widać uśmiechu na twarzach tych dzieci. Widziałam wiele zdjęć tej rodziny i nie przypominam sobie żadnego z uśmiechniętymi dziećmi.
gość
7 lat temu
Och, jak sie znowu wszyscy rozczulili. Tylko, ze nie róbcie z nich swietych. Dla mnie bardziej godna podziwu jest samotna matka niż celebryci, którzy bawia się w wynajdowanie kolejnych dzieci. jak w arce noego - kazde ma byc inne a nie najbardziej potrzebujące. tak naprawde to oni, mając sztab nianiek mogą w to się bawic i na pewno przy okazji pomoga tym dzieciom, ale robic z nich autorytety - to przesada!
gość
7 lat temu
zbierają te dzieci jak inni zbierają koty
gość
7 lat temu
:)
gość
7 lat temu
Ta mala czarna jest brzydka taka somalijka
gość
7 lat temu
Troche kiepsko to wyglada, ze rezygnuje z dziecka z Jordanii, bo za duzo procedur.
...
Następna strona
bDgJoUav