Kaczyńska i Dubieniecki jednak się rozwodzą?!

233
Podziel się

Uzupełnił pozew rozwodowy, teraz czekają na datę rozprawy. Czemu zwlekał?

Kaczyńska i Dubieniecki jednak się rozwodzą?!

Sytuacja między Martą Kaczyńską i Marcinem Dubienieckim wciąż wydaje się być co najmniej skomplikowana. Nerwowy adwokat złożył pod koniec ubiegłego roku pozew rozwodowy - zawierał on jednak braki formalne, na których uzupełnienie nie miał czasu przez ponad dwa miesiące. Pojawiły się więc podejrzenia, że wcale nie zależy mu na rozwodzie, a chciał tylko postraszyć swoją małżonkę. To z kolei trochę rozczarowało jego nową przyjaciółkę, byłą żonę Artura Boruca, Katarzynę Modrzewską - ponoć liczyła na to, że zaczną układać sobie wspólne życie.

Z informacji Super Expressu wynika z kolei, że Marcin przemyślał sprawę i uznał, że z Martą jednak mu chyba nie wyjdzie. Zebrał się i uzupełnił pozew o potrzebne informacje:

Powód uzupełnił braki - potwierdza w rozmowie z tabloidem pracownik gdańskiego sądu.

Teraz pozostaje już tylko czekać na wyznaczenie terminu rozprawy. Rozwód powinien przebiec bez większych problemów. Małżonkowie mieli podpisaną intercyzę, więc majątek Kaczyńskiej, na który składają się 3 miliony złotych wypłacone po śmierci rodziców, pół miliona zadośćuczynienia oraz 2 miliony w nieruchomościach, pozostanie nienaruszony.

KOMENTARZE
(233)
gość
6 lat temu
dyskrecja pracowników sądów poraża...
gość
6 lat temu
po co o nich piszecie???
galanto
6 lat temu
no i co z tego
gość
6 lat temu
taka katoliczka a juz drugi rozwód, jakze to tak???
Aaaa
6 lat temu
Dubieniecki szemrany jakiś..
Najnowsze komentarze (233)
gość
6 lat temu
pieniądze- nawet tak duże - to nie wszystko. W życiu liczą się też inne wartości ,a tych Marcie brakuje: miłość, bliskie osoby ,wsparcie .przyjaciele ,rodzina .mężczyzna Jest w końcu młodą kobietą i samotną matką ,na dodatek na oczach całej Polski i wszyscy ją oceniają ,To jest trudna sytuacja..
gość
6 lat temu
K.rwa, jak na nich patrzę, to mi ziemniaki gniją w piwnicy.
gość
6 lat temu
juz dawno niew idziałm tak sliskiego faceta wiedziałm ze po smierci sie rozwiada ma tak wredna morde i kasy mniej i juz nie potrzebna
pawełek
6 lat temu
Marta kocham cię.
informatyk
6 lat temu
agnieszko grydek z lbn 30 letni nieudaczniku zyciowy co nigdy nie pracował, jeszcze nie spociły ci się śmierdzące łapska od wulgaryzmów na Panią Kaczyńską?
gość
6 lat temu
Jeśli to ta agnieszka grydek ktora ze mną studiowała na studiach wieczorowych, to mogę powiedzieć tylko że nie należy do zbytnio inteligentnych, zawsze była zakompleksiona i zazdrościła innym, nikt się z nią nie kolegował bo wyglądała na fałszywą i neurotyczną. Wszystkiego można się po niej było spodziewać. Jeśli to ona pisze te komentarze obraźliwe to mogę powiedzieć tylko jedno - upadła bardo nisko i życzę jej żeby nigdy nie pracowała jako psycholog bo nie zasłużyła na to, strach jak będzie krzywdziła ludzi.Dodam że miała dziwne rozbiegane oczy, głupkowaty uśmieszek i obłęd wypisany na twarzy. Sucha jak szkapa. To o nią chodzi?
gość
6 lat temu
agnieszka grydek psychopatka z lublina pisala wulgaryzmy o Anji Rubik i Oli Żebrowskij że mają "morde jak koń", dziwne że jeszcze tego psychola nie namierzyli, do pracy niech idzie próżniak zamiast cala dobe wulgaryzmy pisac i grozić śmiercią wyborcom pisu, nikt normalny w wieku okolo 30 lat nie siedzi całą dobę w internecie i nie pisze obsesyjnie wulgaryzmow! Oto co napisala: „Wsiory wy PISOWSKIE M***Y, Ś****WA TRUPIE…Doczekacie się matoły…jeszcze będziecie wisieć. Nie ma miejsca dla prowokatorow żywiazaych się ś****wem paru pisowskich pachołkow zgrilowanych w Smoleńsku!” „J***** P*****Y I PSYCHODEBILE JAK TEN POKURCZ NA OKŁADCE – JAK BÓG DA {ALE NIE WASZ BÓG-TEN OD K***Y RYDZYKOWEJ I CZARYCH KATOLSKICH PINGWINOW-PEDOFILI, TO POWZOLI MI PARU Z WAS BEZKARNIE ZROLOWAC JAK TE P*****LY PODMIENIONE W WORACH” "Jak przyrządzić kaczkę po smolensku trzeba dodac trotylu i nitrogliceryne i upiec ja w foremce w ksztalcie samolotiku TU-154 i koniecznie z kolanami do góry, kaczka dobra w buraczkach przypalona i z urwanom lapkom". jak to możliwe że taka psychopatka studiuje psychologie? to ma byc przyszły psycholog?!! Boże broń!!!
gość
6 lat temu
KRZYŻ NA DROGĘ MIOTLE'''
gość
6 lat temu
Dubieniecki myślał, że zrobi wieelkie pieniądze na córeczce prezydenta. Uwiódł ją jak jeszcze miała męża, zrobił jej dziecko, by mieć pewność, że go nie odstawi. A jak została sama, bez rodziców, to próbował się jeszcze wkręcić w partię wuja. Gdy Kaczor go odrzucił - doszedł do wniosku, że taka żona (i dzieci) to kotwica dla kariery. Chyba jednak nie był w niej zakochany - oszukiwał. Mnie jej jednak żal - straciła mężą,rodziców, babcię, wuja chyba też i jedyny facet,któremu ufała okazał się mendą.
gość
6 lat temu
Żal dziewczyny. Pierwsze małżeństwo nieudane, potem wieeelka miłość, strata w tak dramatycznych okolicznościach rodziców, wujek- oszołom, na którego wsparcie trudno liczyć, bo on nie ma uczuć, a teraz jeszcze ta wielka miłość znalazła sobie inną babę. Zostaje dziewczyna sama z dwójką dzieci, a media patrzą na nią cały czas. Nie wolno jej być załamaną, nie wolno się potknąć, czy mieć podpuchniętych oczu od płaczu, bo zaraz foty będą w sieci i stado sępów rzuci się na nią. I nie ma rodziców ani rodzeństwa, nikogo, kto by ją wsparł w trudnej sytuacji.
gość
6 lat temu
co mnie to obchodzi zenada
gość
6 lat temu
a mnie jest żal Marty no ba ma pieniądze ale życia to nie ma wszyscy wkoło tylko czekają na dalszą część jej życia a na pewno chciałaby mieć pełną rodzinę bo przecież rodziców już nie ma i babci
gość
6 lat temu
i co teraz będzie?
gość
6 lat temu
to jest wlasnie polska katolicka hahahhaha
...
Następna strona