Trwa ładowanie...

EWOLUCJA EWY MINGE... Zobaczcie, jak pięknieje!

1356
Podziel się:
1356
Podziel się:

Zobaczcie, jak zmieniały się jej styl, fryzury i nos... Kiedy wyglądała najlepiej?

1
 / 18
Ewa kilka lat temu
Ewa kilka lat temu
0
0

O Ewie Minge jest ostatnio głośno za sprawą procesu, który wytoczyła chirurgowi platycznemu. Nie, nie oskarżyła go o nieudane operacje, tylko o sugerowanie na antenie TVN, że w ogóle jakieś miała. Minge twierdzi, że jest całkowicie naturalna.

Rzeczywiście - wystarczy obejrzeć zdjęcia naturalnej projektantki. Zebraliśmy dla Was jej fotografie sprzed kilku lat na dowód, że w ogóle się nie zmieniła. A jeżeli już to na korzyść.

Przypomnijmy też inną projektantkę, która młodnieje i pięknieje dzięki jedzeniu warzyw i regularnym ćwiczeniom:Ewolucja Donatelli Versace... (UWAGA: STRASZNE ZDJĘCIA)

2
 / 18
Ewo-lucja
3
 / 18
Ewo-lucja
4
 / 18
Ewo-lucja
5
 / 18
Ewo-lucja
6
 / 18
Ewo-lucja
7
 / 18
Ewo-lucja
8
 / 18
Ewo-lucja nosa
9
 / 18
Esperyment z grzywką
10
 / 18
Fryzury
11
 / 18
Minge na swoich pokazach
12
 / 18
Minge w serialu "Niania"
13
 / 18
Minge na wakacjach
14
 / 18
Minge w lokach
15
 / 18
Minge "na salonach"
16
 / 18
"Metamorfoza"
17
 / 18
Cera
18
 / 18
"Kobieta-kot"
KOMENTARZE
(1356)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Kasia
6 lat temu
Fryzury jak fryzury, ja tam widzę jak się nosek zmienił. I Oki, niech sobie popraw to i tamto jak chce , tylko po co kłamać?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (1356)
Kasia
6 lat temu
Fryzury jak fryzury, ja tam widzę jak się nosek zmienił. I Oki, niech sobie popraw to i tamto jak chce , tylko po co kłamać?
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Ostatnie publiczne wyjście Catherine O'Hary. Aktorka 4 miesiące temu pojawiła się z mężem na gali Emmy (ZDJĘCIA)

Catherine O’Hara, znana z kultowego filmu "Kevin sam w domu", zmarła w Los Angeles. Miała 71 lat. Ostatnim wielkim wyjściem aktorki była 77. ceremonia rozdania nagród Emmy, która odbyła się 14 września.
9.

Naturalna Katarzyna Warnke buszuje po centrum handlowym O KULACH z 6-letnią córką (ZDJĘCIA)

Katarzyna Warnke wybrała się ostatnio z córką na shopping do jednej z galerii handlowej, gdzie natknęła się na paparazzi. 48-latka poruszała się o kulach. Aktorka zaprezentowała się w wełnianym swetrze, jeansach i loafersach. Lubicie jej styl?
8.

Tak wygląda hiszpańska willa Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora: ogród z basenem, gigantyczny salon, strefa relaksu (ZDJĘCIA)

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od kilku lat są właścicielami hiszpańskiej nieruchomości. Małżonkowie chętnie dzielą się ujęciami z Marbelli. Zobaczcie, jak się urządzili.
7.

Odmieniona Cara Delevingne i Scout Willis w prześwitującej sukience meldują się na ściance (ZDJĘCIA)

W czwartek wieczorem odbyła się impreza Warner Music Group przed rozdaniem nagród Grammy. Na ściance zameldowała się Cara Delevinge z odmienioną fryzurą. Wpadła też Scout Willis, która kradła spojrzenia w prześwitującej sukience.
6.

Doda i Małgorzata Rozenek ZNÓW spotkały się w Sejmie! (ZDJĘCIA)

Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan walczą o dobro psów. Panie miały kolejną okazję, żeby usiąść przy jednym stole w ramach posiedzenia sejmowej komisji nadzwyczajnej ds. ochrony zwierząt.
5.

Te gwiazdy zafundowały sobie LIFTING. Tak ewoluowały twarze Krzysztofa Gojdzia, Julii von Stein, Kris Jenner i innych... (ZDJĘCIA)

Gwiazdy i medycyna estetyczna stanowią coraz częściej zauważalny mariaż. Szczególnie widać to po ich gładszych z biegiem lat licach, które w dużej mierze są zasługą profesjonalnie wykonanego liftingu. Kto z grona znanych i lubianych skusił się na ten zabieg?
4.

Naturalna Cindy Crawford przemierza ulice Miami na rowerze. Czas się jej nie ima? (ZDJĘCIA)

Cindy Crawford stara się spędzać wolny czas w aktywny sposób. Modelka wybrała się ostatnio na przejażdżkę rowerem. Paparazzi "przyłapali" ją bez makijażu.
3.

Stylowa Monika Olejnik musiała uporać się z rozwiązaną sznurówką podczas shoppingu (ZDJĘCIA)

Monika Olejnik znów została "namierzona" przez stołecznych paparazzi. Tym razem towarzyszyli jej podczas codziennych zakupów. Dziennikarka postawiła na wyrazistą, miejską stylizację.
2.

Wolna od makijażu Paris Jackson eksponuje na mieście nogi do nieba. Stylowa? (ZDJĘCIA)

Paris Jackson to prawdziwa ulubienica paparazzi. Ostatnio córka Michaela Jacksona załapała się na kolejną sesję uliczną. Tym razem zaprezentowała nogi do nieba.
1.

Dziś Paulla NIE PRZYPOMINA SIEBIE sprzed lat. Tak zmieniła się piosenkarka (ZDJĘCIA)

Paulla świętuje właśnie 47. urodziny. Od pewnego czasu piosenkarka chętnie eksperymentuje z wyglądem. Sami tylko zobaczcie, jak solenizantka zmieniła się na przestrzeni lat. Pamiętacie jej wszystkie ery?