Trwa ładowanie...
Przejdź na

Musiał zostanie... wykładowcą!

116
Podziel się

Nie zdał jeszcze matury... Nie zapłaci nic za wakacje w Hiszpanii.

Musiał zostanie... wykładowcą!
bCzyYPxN

Maciej Musiał wprawdzie nie zdał jeszcze matury, ale już planuje nauczać innych. Jak informuje Fakt, młody aktor przyjął propozycję wakacyjnego wyjazdu na obozy młodzieżowe do Hiszpanii i Bułgarii. Nie zapłaci za nie ani grosza, mało tego, jeszcze zarobi. Jak się okazuje, Musiał jedzie tam jako... wykładowca.

Poprowadzi warsztaty dla uczestników. Czyli już powoli zaczyna podążać drogą swojego mentora z The Voice of Poland, Tomasza Kammela.

bCzyYPxP

Młody gwiazdor poprowadzi warsztaty aktorskie, ale nie tylko - pisze tygodnik Świat i Ludzie. Opowie o mediach, pracy po drugiej stronie kamery. Zdradzi też tajniki sztuki aktorskiej.

bCzyYPyq
KOMENTARZE
(116)
gość
6 lat temu
taki to ma życie, jedna rola w serialu i gwiazda, no ale coz, w koncu to nasz szołbiz ;)
gość
6 lat temu
musiał zostanie wykładowca a trybson zostanie ojcem :)))
gość
6 lat temu
Chyba towaru na półki w hipermarkecie... He, he.. :))))
bCzyYPyr
gość
6 lat temu
Życzę wszystkim udanego weekendu i żeby taka pogoda was nie opuszczała!!! :D
gość
6 lat temu
kiedy patrze, kto teraz jest gwiazda a kto wykladowca, to zaczynam sie cieszyc, ze jestem nikim
Najnowsze komentarze (116)
gość
6 lat temu
kafelek.
gość
6 lat temu
Ło Jezus dajcie mi tlen bo zaraz uduszę się ze śmiechu, nie wierzę w to co czytam.
Gość
6 lat temu
SEKSI
gość
6 lat temu
Żadna firma nie zatrudniłaby kogoś takiego, przecież on nawet nie ma wykształcenia o uprawnieniach nie wspomnę, a kto odpowie za bezpieczeństwo uczestników, chyba nie taki dzieciak
gość
6 lat temu
A co to za D***L Z WYWALONYM JĘZOREM?????
Law
6 lat temu
Taki syf tylko w Polsce mozliwy.
gość
6 lat temu
Jest młody, ale sprawdza się jako prezenter, więc czemu nie. A skoro są to obozy MŁODZIEŻOWE to chyba pasuje. Tytuł "spędzi wakacje w Hiszpanii za darmo" nie robi na mnie wrażenia, bo w jego wieku też dane mi było spędzać za friko jak dużej części młodych ludzi.
gość
6 lat temu
to jednak możliwe tylko u nas..... a co on ma do zaoferowania.... jego mama aktorka ciągnie syna po serialach i różnych programach rozrywkowych... a on wykładowcą (podobnie jak Siwiec... żenada)
bCzyYPyj
Andrzej
6 lat temu
Wykładowcą skrajnego debilizmu?:)
gość
6 lat temu
dwoch pedalow c***y paskudne
Rudzieńka
6 lat temu
Dobrze, że odpadł z obsady tego najgorszego w ostatnim czasie serialu BarON, Kuna zrobiła mu ogromną przysługę, bo to najbardziej denny serial ostatnich czasów, jak to mówią " nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!!!
Rudzieńka
6 lat temu
Fajnie, ja tam się cieszę w końcu jakieś nowe doświadczenie, zdolny i mądry chłopak ( nie matura, a chęć szczera zrobi z ciebie oficera), co tam matura, tylu ją posiada, a nie potrafią do niczego dojść. W naszym kraju, to każdy musi mieć maturę i studia, nie ważne jakim jest człowiekiem i w ten sposób staliśmy się wykształciuchami bez polotu, a studia utraciły swój "smak", teraz byle p*****k legitymuje się tytułem magistra.U tego chłopaka jak widać wszystko zmierza w dobrym kierunku i życzę mu by się rozwijał, spełniał marzenia i doszedł do celu!!!Natomiast, ci wszyscy, co go krytykują czynią, to ze zwykłej ludzkiej zazdrości!!!
gość
6 lat temu
współczuję tym co za ten "pesudo wykład" zapłacą :D
gość
6 lat temu
ha ha ha
...
Następna strona
bCzyYPyL