Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chce ograniczyć Hubertowi kontakty z dziećmi! "Jest NIESTABILNY EMOCJONALNIE"

197
Podziel się:

"Kazała mu się ogarnąć, jeżeli chce widzieć dzieci, bo brak pracy i rozwód zniszczył go jako człowieka."

Chce ograniczyć Hubertowi kontakty z dziećmi! "Jest NIESTABILNY EMOCJONALNIE"

Po dość nagłym i burzliwym rozwodzie, w trakcie którego Julia Chmielnik dowiedziała się od męża, że od dawna uważał, że ma oczy mordercy i podejrzewał o emocjonalne znęcanie się nad nim, porzucona matka dwójki dzieci nie miała czasu, by rozczulać się nad sobą. Zwłaszcza że zamożny mąż postanowił nie rozpieszczać jej alimentami.

Szybko znalazła sobie pracę w nowym show Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo. Jako trenerka, pomagająca uczestnikom w interpretacji utworów, by brzmiały jak najbardziej podobnie do oryginału, sprawdziła się bardzo dobrze. Na szczęście dla Julii Nina Terentiew wolała zatrudnić ją niż jej byłego męża, który starał się o posadę prowadzącego.

Obecnie Hubert, którego nie chcą już w żadnej telewizji, zaczepił się w RMF FM, gdzie prowadzi loterię. Podobno kiepsko sobie z tym wszystkim radzi. Do tego stopnia, że Chmielnik boi się powierzać dzieci jego opiece.

Uważa, że Hubert jest niestabilny emocjonalnie. Kazała mu się ogarnąć, jeżeli chce widzieć dzieci, bo brak pracy i rozwód zniszczył go jako człowieka. Ostatnio bardzo dużo np. przesiaduje na mieście, gdzie potrafi godzinami gapić się tępo przed siebie, jakby miał depresję - potwierdza w rozmowie z Faktem osoba z otoczenia Julii.

Hubert nie podziela oczywiście jej argumentów i nie chce widywać się z dziećmi w jej obecności.

On nie chce spotykać się z córkami w jej towarzystwie, bo sąd przydzielił im naprzemienną opiekę, co trochę związuje ręce rozzłoszczonej Chmielnik – dodaje znajomy pary.

Podobno Julia, poważnie zaniepokojona stanem byłego męża, rozważa wniesienie wniosku o wyłączne prawo opieki nad córkami.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(197)
gość
10 lat temu
wyglada jak własny dziadek
olek
10 lat temu
z pewnoscia krzywdy dzieciom nie zrobi. Za to wchodzenie z butami w ich zycie moze byc krzywdzace
iM
10 lat temu
no tak, w życiu trzeba być zawsze ogarniętym, choćby nie wiem co...
Lilka
10 lat temu
Strasznie staro wygląda , szkoda gościa, widać że się pogubił...
gość
10 lat temu
jasne! niech jeszcze go dobije! pomóc mu trzeba a nie dzieci odbierać
Najnowsze komentarze (197)
gość
10 lat temu
Każdy z nas może się pogubić w życiu z własnej winy lub nie. Szkoda mi Huberta. A byłe żony na ogół są mściwe i bezwzględne ... bo mają z reguły asa w rękawie .... dzieci!
gość
10 lat temu
Powiem wprost,uwielbiam pana Huberta za to że jego głos przynosi mi radość życia.Znam go od 2001 roku (miałem wtedy prawie 5 lat !!!) i jestem jego wiernym fanem,miałem przyjemność oglądać jego programów,słyszeć w radiu oraz w audiobookach.Mam z nim wiele wspólnych cech wyglądu i charakteru Panie Hubercie życzę powodzenia w walce o córki! Niech moc będzie z Panem
gość
10 lat temu
widzicie co baba może zrobić z mężczyzną, a pamiętam go jako bardzo eleganckiego faceta
gość
10 lat temu
Untergang, ale upadek
gość
10 lat temu
też bym się bała mu dziecko oddać pod opieke
gość
10 lat temu
co za s****a
gość
10 lat temu
Taki kobieta potrafi zniszczyć faceta .Hubert jesteś fajny facet .
gość
10 lat temu
no i dobrze nie lubie go
gość
10 lat temu
Ta pani zrobilaby duzy blad utrudniajac kontakty ojca z dziecmi,przede wszystkim byloby to ze szkoda dla nich
gość
10 lat temu
Julka to zwykła q**a...dawała d.....py na lewo i prawo a psy wieszają na nim.Kto normalny chciałby żyć z panną p*********a
gość
10 lat temu
Trochę go tapnęło po zdradzie tej s**i......a teraz gra niewiniątko
gosc maciek
10 lat temu
"Ostatnio bardzo dużo np. przesiaduje na mieście, gdzie potrafi godzinami gapić się tępo przed siebie, jakby miał depresję - potwierdza w rozmowie z Faktem osoba z otoczenia Julii." lol to sie nazywa myślenie :D
Gość
10 lat temu
Odbierając dzieciom ojca, a ojcu dzieci faktycznie przyczyni się do g***townej poprawy stanu psychicznego. Cudna mama!!! PRZESTAŃCIE W KOŃCU wykorzystywać WŁASNE dzieci do gierek, rozgrywek. Dajcie dzieciństwo, śmiech i radość do jasnej cholery. Potem wyrosną na nietolerancyjnych, egoistycznych, zadufanych i chłodnych emocjonalnie, a przy tym NIESZCZĘŚLIWYCH. Ależ w imię ich szczęścia odbiera się ojca przecież!!!
gość
10 lat temu
Sprawdziło sie porzekadło, że kij ma dwa końce. Zostawił żonę i też dwoje dorosłych dzieci. Potem wielka miłość z Julią Chmielnik ! a gdzie ona miała oczy ?
...
Następna strona