"Nie chcę wygryźć Rozenek! NIE SPRZĄTAM W SZPILKACH!"

151
Podziel się

"Mój dom nie przeszedłby testu białej rękawiczki. Jest przecież do mieszkania, a nie do sprzątania" - mówi "Ula Pedantula".

"Nie chcę wygryźć Rozenek! NIE SPRZĄTAM W SZPILKACH!"

Urszula Chincz zadebiutowała w telewizji w kąciku Ula Pedantula w Pytaniu na śniadanie. Po odejściu Agnieszki Szulim to ona zastąpiła ją w roli prowadzącej poranny program. Nadal powraca jednak do swojego dawnego pomysłu.

Kilka tygodni temu założyła w sieci kanał, na którym radzi, jak radzić sobie z brudem. W najnowszym wywiadzie zapewnia jednak, że nie pretenduje do bycia kolejną '"Perfekcyjną panią domu".

Mój program nie może w żaden sposób równać się z tak wielką produkcją, jaką jest "Perfekcyjna Pani Domu". Podejrzewam, że mój budżet na jeden odcinek wynosi tyle, ile u nich wydaje się na sam catering - mówi w rozmowie z Party. Nie mam w planach wygryźć Małgorzaty Rozenek. Po pierwsze dlatego, że nie sprzątam na obcasach, a po drugie – nawet chyba bym nie umiała. Wystarczy mi "Ula Pedantula", od której wzięła się moja przygoda z "Pytaniem na śniadanie".

Córka zmarłego niedawno Andrzeja Turskiego wbija jednak szpilę swojej "konkurentce", która, jak kiedyś zdradziła, "szoruje wannę o drugiej w nocy":

Mój dom nie przeszedłby testu białej rękawiczki, a nie mam zamiaru wspinać się na wyżyny porządku. Nie jest moją ambicją, żeby w domu było sterylnie czysto. Mam psa, dwa koty oraz pięcioletnie dziecko, więc takie założenie z góry skazane byłoby na niepowodzenie. Dodatkowo, mieszkam na wsi i nawet gdybym starała się za wszelką cenę, nigdy nie będzie tu tak czysto, żeby można było jeść z podłogi. Dom jest przecież do mieszkania, a nie do sprzątania.

KOMENTARZE
(151)
Gość
6 lat temu
szczera prawda- "Dom jest do mieszkania"
gość
6 lat temu
a ja się wiecznie męczę z tym prześcieradłem . Kto nie prasuje ? Ręka do góry.
Gość
6 lat temu
zamiast spać czytam te niusy!!! wstyd
gość
6 lat temu
Tylko w Tvn wszystko robia w szpilkach.
gość
6 lat temu
a ja mam robota, robot codziennie zapierdziela i odkurza, myje podloge, a maz wchodzi i brudzi od nowa :)
Najnowsze komentarze (151)
gość
3 lata temu
I Ten j****y dziubek
gość
6 lat temu
Ula pedantula złote myśli: -- Dom jest przecież do mieszkania, a nie do sprzątania --Mąż zastępca kochanka do sparw finasowych , do zarabiania kasy. --Kochanek - do bzykania i zabawy
gość
6 lat temu
Chincz to by sie przydało sprzątanie w domu tego co zamiotła pod dywan i lanie od jej starego , p******a latawica!!!
gość
6 lat temu
i ma rację,bo dom jest dla domowników azylem ,a nie więzieniem
Gość
6 lat temu
Babo, w szpilkach sie nie sprzonto. W szpilkach się chodzi. Górolka
gość
6 lat temu
No i brawo za zdrowe podejście
gość
6 lat temu
Dobrze gada! A tej "perfekcyjnej" nieznoszę:/
gość
6 lat temu
A po co ja miałabym inwestować czas w składanie prześcieradła?? Przecież składam go na pół na pół i na pół, a to że pomięte...cóż. Przecież jest na gumce, to się naciągnie, a za to ile więcej czasu dla mnie
gość
6 lat temu
kochana ULENKA
gość
6 lat temu
Ula !Uwielbiam panią
gość
6 lat temu
Ula jest bardzo bardzo fajna, ciepła i sympatyczna osoba. A Rozenek? dajcie spokój poprostu jej nie trawię. Wielka "gwiazda". nie lubię jej !!!
gość
6 lat temu
Jak Rozenka profesjonalnie wymazali ze zdjęcia na kominku ... Żal.
gość
6 lat temu
Przysrała Rozenkowej - ale to szczera prawda. Konkretnie i na temat.
gość
6 lat temu
promowanie lenistwa i sprzatania środka???? szkoda wstawać z kanapy lenie!!! albo się sprząta albo udaje... a to na prawdę nie zajmuje całego dnia, a jak przyjemnie jest w czystym, pachnącym świeżością domu
...
Następna strona