Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowak: "NIE PRZEPRASZAM. Zrujnowano mi życie!"

1141
Podziel się

"Jestem zaszczuty" - żali się polityk. Współczujecie?

Nowak: "NIE PRZEPRASZAM. Zrujnowano mi życie!"
bEgLgwFx

Nie piszemy zwykle o polityce ani,z małym wyjątkiem, o aferze podsłuchowej, ale na ten wywiad trudno nie zwrócić uwagi. Skompromitowany był minister Platformy Obywatelskiej i miłośnik drogich zegarków, Sławomir Nowak, postanowił pożalić się na swój ciężki los w tygodniku Tomasza Lisa. Jak przystało na polityka, za nic nie przeprasza i przekonuje, że jest "zaszczutą", niewinną ofiarą polityki.

Nowak skompromitował się między tym, że nie potrafił się wytłumaczyć ze swojego luksusowego zegarka. Twierdzi, że kupili mu go rodzice, odkładając przez lata z małej renty i emerytury... W restauracji Sowa & przyjaciele stwierdził z kolei, że 50 tysięcy, z których rozliczeniem ma problem jego żona, to "niewielkie pieniądze".

Mam świadomość tego, co mi zrobiono z życia, jak je zrujnowano - żali się teraz w Newsweeku.

bEgLgwFz

Dalej dowiadujemy się, że Nowak postanowił wykorzystać pieniądze zarobione w polityce, żeby "rozpocząć wszystko na nowo":

Koniec pewnego etapu, pewnego fragmentu życia, poważnego fragmentu. Mam 40 lat, ale może to właśnie jest dobry moment, żeby rozpocząć wszystko na nowo.

Cały zeszły rok byliśmy przesłuchiwani, sprawdzani, ja dostaję zarzuty, akt oskarżenia etc - żali się. I nagle kolejna ponadstandardowa kontrola. Można mieć obawy, czy to rzeczywiście nie jest jakiś plan zniszczenia nas. Może i histeria, paranoja, ale zaszczuty człowiek ma różne myśli.

Żonie jest ciężko, ale robi dobrą minę do złej gry - dodaje. Jest dzielna i jestem z niej bardzo dumny. Ciężko jest też dzieciom.

bEgLgwFF

Nowak nikogo oczywiście nie przeprasza. Przeciwnie - "ma wewnętrzne przekonanie", że zrobił wiele dla kraju:

Nie, nie mam poczucia, że zawiodłem. Mam wewnętrzne przekonanie, że wiele dobrego zrobiłem dla Polski jako polityk. Na pewno nie zrobiłem nic złego z jakąś własną intencją, co kazałoby mi powiedzieć: "Przepraszam, zawiodłem was". Nie, nie przepraszam i nic złego nie zrobiłem. Wierzę, że kiedyś to się jakoś wszystko wyjaśni i odzyskam reputację.

Współczujecie?

bEgLgwFG
bEgLgwGa
KOMENTARZE
(1141)
gość
7 lat temu
Nie wspolczujemy wysylamy do Korei
gość
7 lat temu
Nie szkoda mi krętacza!! jak większości polityków jaki dają nam przykład!!
gość
7 lat temu
Grumpy Nowak :D
bEgLgwGb
gość
7 lat temu
co za bezczelność, brak słów...
Gość
7 lat temu
O jak mi przykro ......;) wszyscy powinniscie poleciec na zbity pysk !!!!!!@
Najnowsze komentarze (1141)
gość
6 lat temu
To jest hańba polskie sądownictwa . Sąd Nowakowi zdjął karę 20.000 tys. a zasądził 5000,.tys.TEMU PRZEKRĘTASOWI. Wstyd jawnie oszukiwał nie płacił podatków takie jak powinien płacić tak samo jego stara i to ma być sprawiedliwość . Panie Nowak nie ma Pan wstydu . Słyszeliśmy taśmy i co Pan na nich mówił. Gdzie jest prokuratura gdzie policja skarbowa . Dlaczego nie wezmą się za takich Nowaków. To jest Polska . Zwykłego człowieka za zatajenie dochodów Urzędy skarbowe by zniszczyły , a takiego oszusta nie. I taki Nowak śmieje się do rozpuku. Ludzie gdzie ja żyję. I tacy właśnie boją się PIS-u bo Pis wie o ich przekrętach. Ja sie PIS-u nie boję bo mam czyste sumienie. A w PO to same przekrętasy .
gość
7 lat temu
Politycy to ostania grupa społeczna której współczuje
gość
7 lat temu
PILNE! Sąd uniewinnił Marcina Plichtę, szefa Amber Gold! "Marcin P. nie zapłacił pracownikom linii lotniczych OLT Express, których udziałowcem było Amber Gold w lipcu 2012 r. oraz nie dopełnił obowiązku opłacenia w tej spółce składki na Fundusz Pracy w czerwcu 2012 r. Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim 16 czerwca 2014 roku prawomocnie uniewinnił byłego szefa Amber Gold w obu tych sprawach." Nie dajcie rządowi i mediom ukręcić tej afery, w którą zamieszany jest syn Tuska, działający pod pseudonimem "Józef Bąk"! Piszcie o tym gdzie się da, bo inaczej cała sprawa zostanie wyciszona tak samo jak zaraz wyciszona będzie afera podsłuchowa.
gość
7 lat temu
nie potrzebujemy takich polityków!gdzie zajmują się tylko prywatą!miej Pan sam do siebie pretensję!!
gosiu
7 lat temu
Akurat chodzi o zegarek, hi, hi, hi ... A może by tak pomówić o reszcie kasy???
gość
7 lat temu
Potrafił sam odejść,a to dużo.Za zegarek i rozmowy o swoich sprawach ??? Wszyscy szukamy znajomości !
gość
7 lat temu
Ja twierdzę ,że go poświęcili dla takich typów jak Sikorski,Belka !!! Najmniej wulgarny i winny.
gość
7 lat temu
Facet, nie myl własnych szemranych interesów z działaniem na rzecz Polski. Tak cię zapamiętamy.
bEgLgwFT
gość
7 lat temu
Smiechu warte,,już dawno temu facet powinienieść wyleciecieć z polityki.
gość
7 lat temu
nie wspolczuje pokory Ci brak i woda polityki uderzyla do glowy
jan
7 lat temu
Nowak nie rżnij głupa , mam nadzieję że następna ekipa rozliczy Cię do końca z autostrad i Pendolino.
baba jaga
7 lat temu
gdzie są pieniędze niezapłacone budowlanym za autostrady - od czasu Bismarcka jest to pierwszy przypadek gdy inwestycje nie dały rozwoju gospodarczego
uczciwy
7 lat temu
bezszczelny typ i z******j państwowej kasy
gość
7 lat temu
do wiezienia na bardzo dlugo,no coz ale to Polska "rzad sie sam wyzywi"
...
Następna strona
bEgLgwGv